Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mp3 v offline mode

blackchicken (28)|30.11.2005 20:10
Zdravim, mam MDA compact, chci obcas poslechnout nejakou hudbu ale problem je v tom at jsem mel winamp ci jine aplikace tak kdyz jsem prapnul do spaciho rezimu tak se automaticky vypne zvuk.Coz je problem protoze pokud chci mit zahlokovane tlacitka a display tak to je jedine uzitecne reseni. Mate nekdo nejakou radu? Popripade jakou aplikaci by jste mi pro MP3 doporucili...samo pokud mozno free....:) dikec...BC...
duffioso (537)|30.11.2005 20:45
vyzkousej tohle..je to bomba....naprogramujes si tlacitka,tedy jejich kombinaci na odemknuti....vypnes,zablokujes a presto hrajes:yes: ;)
blackchicken (28)|30.11.2005 21:32
HM hM...Good, neco takoveho jsem si predstavoval, jeste otazecka, jake prehravace pouzivate? Winamp nebo neco jineho?
p.s. Heh...jakymi klavesy to na compactu odblokuji ci spise muzu si je navolit? nikde jsem to nenasel..
blackchicken (28)|30.11.2005 21:34
ha diktafon + kalendar...da se to preprogramovat?
duffioso (537)|30.11.2005 22:03
jojo ja mel taky tyhle tlacitka!!pouzivam WinAmpa,WMP a Pocket Music
Kája_oldd (759)|30.11.2005 23:33
Já myslím, že u screenlocku standartně navolit tlačítka nejdou (než jsem to vzykoušel, zapamatoval jsem si radu: zmáčkněte ty tlačítka na straně najednou:)). Sám používám klasiku GSplayer. pravda mám a620, na jednom tlačidle mám vypnutí dipleje, zmáčknu a dám do pouzdra, ale "klávesy" nevypínám, pokud sebou nešiju, nezmáčkne se, popř. mam nastavení, aby se displej po pár sekundách nečinnosti zase vypnul, ale k čemu to je, když se 2xzmáčkne tlačidlo a naskočí třebas kalendář...:?
Saman_ce4you (1451)|1.12.2005 10:35
Nektery preharavace umi sami vypinat displej, WMP a TCPMP urcite, ostatni nevim..
blackchicken (28)|1.12.2005 19:51
Hm Hm dikec...nakonec jsem zvolil Pocket Music....Je relativne good, jeste jedna vec, je mozne ze u screen locku kdyz neni v cinnosti, zmacknu standartne spaci rezim..tzn jedine aktivni tlacitko je opet spaci rezim, tak to nefunguje..MDAc se sice vypne bocni klavesy nereaguji ale smerove tlacitko tel no proste vsecky hlavni zapnou compacta..jak je to mozny..setkal jste se s tim nekdo?...dikec...Jinak daji se nekde koupit relativne dobre sluchatka s tusim 2,5 jackem, mam redukci a pouzivam standart sluchatka..ale prijde mi to trapny kdyz vytahnu svyho krasnyho kulatouckyho MDAcka z kapsy a trci z nej tyakovej brkoslav...nehlede na to ze je to neprakticke kdyz mam MDAc v kapse a chci se ohnout...Daji se nekde sehnat? Dikec..BC...
blackchicken (28)|1.12.2005 19:55
jezis sorry, daval sem HW reset kvuli nove ROM a zapomel jsem zapnout zamykani klaves..:D ted me to teprv trklo..
Saman_ce4you (1451)|2.12.2005 12:45
[QUOTE="blackchicken"].. kdyz vytahnu svyho krasnyho kulatouckyho MDAcka z kapsy a trci z nej tyakovej brkoslav...nehlede na to ze je to neprakticke kdyz mam MDAc v kapse a chci se ohnout...[/QUOTE]
Tak si kup tu kabelovou redukci, ma na vstupu 90° 2.5" Stero jack.. Treba v AHMobile

EDIT: Viz tato diskuze