Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Po HR nejde nastavit net bez nastaveni proxy

Ganja_ce4you (324)|30.11.2005 09:24
OT: Mam jeden problem , fotil jsem, kdyz snezilo a nahle HR .. docela me to vytocilo,ale co rek jsem si udelam si alespon poradek v MDAc.

problem: pouzivam net pres acitvesync .. jeden v praci (nastavena proxy 10.0.0.1:3128) a druhy doma (bez proxy) ... drive jsem proste doma vypnul v profilu prace - proxy a nechal zaskrtnute tento profil je pripojen do netu ... a v praci zas sakrtnul proxy..a vyplnil .. vse makalo jak melo...

po HR, kdyz doma odksrtnu proxy...a dam oka..tak se odskrtne i tento profil je pripojen do netu .. a nemuzu mu vnutit mit zaskrtnuto jen toto,proste se bez zaskrtnute proxy neda zaskrtnutou jen tento profil je pripojen k netu...nevite cim to je?a jak z toho ven?
beecher (9270)|30.11.2005 09:55
Jo, obe dve site musi byt nastaveny na Work...
Ganja_ce4you (324)|30.11.2005 10:32
pockej v pripojeni mam internet GPRS a pro privatni sit - prace..

v upresnit - vyberte site - mam pro internet - internet gprs a pro privatni sit - work

tak by to melo podle me byt .. aby se kdyz bude chtit gprs a nebudu pripojen pres activesync na work profil

kdybych dal ze pro ineternt a i pro privatn isit je profil work .. zmizi me internet gprs s pripojeni a pak se nejde pripojit na gprs (mam dojem)...

OT:jde udelat dlasi profil .. napr. doma,prace,gprs .. a jen v activesync bych prepinal?