Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na prilohy v Outlooku v mobilu

Vegan (133)|29.11.2005 18:41
dnes jsem malem vytekl potreboval jsem se pripojit na net pres mobil a pres bluetooth je to o drzku furt to pada tak ze pujde pres USB kabel a ejhle chtelo to po me ovladac a ten je jen na CD tak volam pritelkyni ze mam doma cd at me to hodi do mailu ze si to stahnu do mobilu a z tama prehraji do notasu a naistallim no ani za picu priloha dosla v poradku ale v outlooku ji ulozit zhola nemozne takze akce patrani po priloze se rozjela na plno nakonec jsem to vysolichal a to tak ze jsem ji nasel v adresari storage/windows/messaging/attachments podle velikosti zjistil ktera to je a pak jednoduse soubor nekam skopiroval a prejmenoval na puvodni jmeno v mem pripade driver.rar a pak uz snim ve spravci muzete robit co jen chtete to ja jen kdyby nekdo jiny resil stejny problem stim ******** outlookem
organiq (165)|29.11.2005 18:52
omlouvam se za OT, ale nemuzu si pomoct: toto je opravdu KRASNA cestina :-)
musel jsem to cist dvakrat, podruhe velmi pomalu....
beecher (9270)|29.11.2005 18:53
No, na priloze staci podrzet stylus a pak Save/Ulozit...
Vegan (133)|29.11.2005 20:30
organiq: ano za cestinu se omlouvam jsme dizlektik a bouzle stim mam mjiz dlouho problemy ale snad se to da cist

beecher: na motorole MPx220 stylus ??? :O :O :O :O to bouzel do PDA windows mobile ma daleko a je to mnohem hloupejsi opravdu jsem po dlouhem laborovani na jiny zpusob neprisel
Zdenek Malinsky (9781)|30.11.2005 14:15
1. Beecher přehlédl, že se jedná o smart Motorola.

2. To, že jsi dislektik neomlouvá používání sprostých slov. :evil: Přečti si Pravidla pro diskutující :!:

3. Opravdu se tvé příspěvky špatně čtou. Možná by sis to po sobě mohl přečíst a trošku poopravit, někdy se těžko chápe "co tím chce básník říci". :? A to nejen ve tvém případě.
Vegan (133)|30.11.2005 23:43
ok ja to z vulgarnima slovama bral jako na jinych boardech a to tak se tim mysli osobni narazky ne neosobni vyrazy ok prizpusobim se

nic mene prizpevky si po sobe ctu ale kdyby si vedel jak disleksie funguje vedel bys ze to stejne nepomuze ale to jen tak mimo tema ja chtel jen napsat postup ktery jsem vykoumal o nic vic me neslo