Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: zkušenosti

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Zdravim,
    Nedávno jsem si koupil yakumo delta X + Dynavix, zde jsou mé dotazy a zkušenosti

1.Na konci výpočtu trasy se PDA tak v 70% kousne - hlasová navigace funguje (divně), ale obraz se nehýbe a PDA nereaguje , pomůže až reset, dost mě to štve, protože někdy trvá zprovoznění do stavu schopného nevigace třeba půl hodiny. Má někdo podobou zkušenost , případně nevíte jak to odstrainit ?

2.Upozornění na odbočení "nyní v pravo" a podobně často zazní pozdě, chtělo by to tak min. o vteřinu dříve

3. Občas se na klasické křížové křižovatce, kde směr rovně směřuje mírně do strany stane, že navigace zahlásí nyní v pravo, nebo v levo ( i když mám jet rovně) , občas to mate

4. Také je někdy problém chytit GPS signál (i mimo auto nebo budovu) , jakmile se ale chytí tak drží i tam kde je signál horší

Jinak se mi ale program jako celek líbí (když už ho rozchodim že naviguje)

Ještě sem se chtěl zeptat jak to je s aktivací 3x a dost, ta aktivace se váže k nějakému IČ konkrétního PDA ?

Díky za odpověď

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Jo omlouvám se za založeního nového threadu, mělo to bejt pod téma rady, tipy , zkušenosti (sem tu poprvé tak se nezadařilo)

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

K Vasim otazkam:
    Citace Původně odesláno od Skylord
    1.Na konci výpočtu trasy se PDA tak v 70% kousne - hlasová navigace funguje (divně), ale obraz se nehýbe a PDA nereaguje , pomůže až reset, dost mě to štve, protože někdy trvá zprovoznění do stavu schopného nevigace třeba půl hodiny. Má někdo podobou zkušenost , případně nevíte jak to odstrainit ?
    Update na verzi 1.3 - jiz je hotova - resi se posledni problem - odpojovani Bluetooth GPS na nekterych PDA.
    2.Upozornění na odbočení "nyní v pravo" a podobně často zazní pozdě, chtělo by to tak min. o vteřinu dříve
    dtto. Verze 1.3 to ma posunute.
    3. Občas se na klasické křížové křižovatce, kde směr rovně směřuje mírně do strany stane, že navigace zahlásí nyní v pravo, nebo v levo ( i když mám jet rovně) , občas to mate
    Na zlepseni vyhodnoceni smeru v nekterych krizovatkach se pracuje. Bude to v nekterem z dalsich updatu (hadam 1.5 nebo 1.6 - tedy nejspis po novem roce)
    4. Také je někdy problém chytit GPS signál (i mimo auto nebo budovu) , jakmile se ale chytí tak drží i tam kde je signál horší
    Velmi doporucuji provest upgrade ROM GPS. S novou verzi se GPS chyta velmi rychle. Vice o tomto zde:
    http://www.yakumo.com/service/?pid=555&aid=193&ag=12&back=1
    Ještě sem se chtěl zeptat jak to je s aktivací 3x a dost, ta aktivace se váže k nějakému IČ konkrétního PDA ?
    Presne tak. Pokud ale prokazete vymenu PDA v servisu apod., přidáme Vám další aktivační pokus. (TomTom napr. umotnuje pouze 1 aktivaci). Licnence Vam nicmene umoznuje pro 1 licenci pouziti v jeden okamzik pouze na 1 PDA.

Podobná témata

1. IGO My Way 8 - zkušenosti
    Od Petr36 v sekci iGO
    Reakcí: 366
    Poslední příspěvek: 09-11-2008, 00:09
  2. HTC Touch Pro - iGO 8 a zkušenosti
    Od jerrymysak v sekci HTC & klony
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-10-2008, 09:04
  3. MIO 169, MIO 180 - zkušenosti
    Od Stearman v sekci Mio
    Reakcí: 6