Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zkušenosti

Skylord (3)|28.11.2005 17:43
Zdravim,
Nedávno jsem si koupil yakumo delta X + Dynavix, zde jsou mé dotazy a zkušenosti

1.Na konci výpočtu trasy se PDA tak v 70% kousne - hlasová navigace funguje (divně), ale obraz se nehýbe a PDA nereaguje , pomůže až reset, dost mě to štve, protože někdy trvá zprovoznění do stavu schopného nevigace třeba půl hodiny. Má někdo podobou zkušenost , případně nevíte jak to odstrainit ?

2.Upozornění na odbočení "nyní v pravo" a podobně často zazní pozdě, chtělo by to tak min. o vteřinu dříve

3. Občas se na klasické křížové křižovatce, kde směr rovně směřuje mírně do strany stane, že navigace zahlásí nyní v pravo, nebo v levo ( i když mám jet rovně) , občas to mate

4. Také je někdy problém chytit GPS signál (i mimo auto nebo budovu) , jakmile se ale chytí tak drží i tam kde je signál horší

Jinak se mi ale program jako celek líbí (když už ho rozchodim že naviguje)

Ještě sem se chtěl zeptat jak to je s aktivací 3x a dost, ta aktivace se váže k nějakému IČ konkrétního PDA ?

Díky za odpověď
Skylord (3)|28.11.2005 17:47
Jo omlouvám se za založeního nového threadu, mělo to bejt pod téma rady, tipy , zkušenosti (sem tu poprvé tak se nezadařilo)
Telematix Software (289)|28.11.2005 23:49
K Vasim otazkam:
[QUOTE="Skylord"]
1.Na konci výpočtu trasy se PDA tak v 70% kousne - hlasová navigace funguje (divně), ale obraz se nehýbe a PDA nereaguje , pomůže až reset, dost mě to štve, protože někdy trvá zprovoznění do stavu schopného nevigace třeba půl hodiny. Má někdo podobou zkušenost , případně nevíte jak to odstrainit ?
[/QUOTE]
Update na verzi 1.3 - jiz je hotova - resi se posledni problem - odpojovani Bluetooth GPS na nekterych PDA.
[QUOTE="Skylord"]2.Upozornění na odbočení "nyní v pravo" a podobně často zazní pozdě, chtělo by to tak min. o vteřinu dříve[/QUOTE]
dtto. Verze 1.3 to ma posunute.
[QUOTE="Skylord"]3. Občas se na klasické křížové křižovatce, kde směr rovně směřuje mírně do strany stane, že navigace zahlásí nyní v pravo, nebo v levo ( i když mám jet rovně) , občas to mate[/QUOTE]
Na zlepseni vyhodnoceni smeru v nekterych krizovatkach se pracuje. Bude to v nekterem z dalsich updatu (hadam 1.5 nebo 1.6 - tedy nejspis po novem roce)
[QUOTE="Skylord"]4. Také je někdy problém chytit GPS signál (i mimo auto nebo budovu) , jakmile se ale chytí tak drží i tam kde je signál horší[/QUOTE]
Velmi doporucuji provest upgrade ROM GPS. S novou verzi se GPS chyta velmi rychle. Vice o tomto zde:
http://www.yakumo.com/service/?pid=555&aid=193&ag=12&back=1
[QUOTE="Skylord"]Ještě sem se chtěl zeptat jak to je s aktivací 3x a dost, ta aktivace se váže k nějakému IČ konkrétního PDA ? [/QUOTE]
Presne tak. Pokud ale prokazete vymenu PDA v servisu apod., přidáme Vám další aktivační pokus. (TomTom napr. umotnuje pouze 1 aktivaci). Licnence Vam nicmene umoznuje pro 1 licenci pouziti v jeden okamzik pouze na 1 PDA.