Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

rx3715 ipaq filestore a jeho poskozeni??

-p- (54)|28.11.2005 17:41
Ahoj, cetl jsem recenzi na IPAQ rx3715 tady na serveru www.ce4you.cz. Je tam napsano:
"Více úložného prostoru nabízí iPAQ File Store, celých 96MB! Protože ve výjimečných případech může při intenzivním používání tohoto bezpečného úložiště dojít k jeho poškození, nabízí iPAQ i utilitku pro rychlé zformátování tohoto prostoru."

Zajimalo by me co znamena POSKOZENI IPAQ filestore? Na internetu jsem nasel plno diskusi, kde si lidi stezujou, ze se jim toto PDA seka, nemuzou ukladat zadne soubory apod. Muzete mi prosim nekdo, kdo ma zkusenosti s timto PDA, nebo o tomto problemu vi vice, neco blizsiho sdelit?

Ma cenu vubec kupovat si toto zarizeni, kdyz ma takove problemy?
ko@l@ (135)|28.11.2005 17:58
je to tady na foru popisovano aspon 100x, i mne se to stalo, jde o to ze proste tato modelova rada ma obcas problemy s filestorem v tom smyslu, ze pri jakem pokusu o zapis, cteni ci format proste cele PDA zatuhne.Reseni je poslat na reklamaci, vymenuji celou zakladni desku, nekomu uspesne pomohlo flashnuti jinou jazykovou ROM a pak zpet na ENG.
Zdenek Malinsky (9781)|28.11.2005 19:20
Ano, tento problém se tu řešil v několika diskuzích, což si ostatně můžeš vyhledat a pročíst. Pokud ovšem chceš kupovat nové zařízení, tak bych rozhodně doporučil nějaký nový model s WM 5.0.
-p- (54)|28.11.2005 20:00
Dekuji za cenne rady a zaroven se omlouvam, jestli byl uz tady takovy dotaz 100x.
Chtel bych se jeste zeptat, proc jit rozhodne do novych modelu s WM5.0? rx3716 muzu koupit za 8,8k a zda se mi Wifi,Bluetooth,Fotak za tu cenu super. Je pro vas kvalita PDA v necem jinem?
Zdenek Malinsky (9781)|28.11.2005 23:11
Nevím, zda máš nějaký limit finanční, co všechno má PDA mít, k čemu ho chceš používat, zda má mít klávesnici, VGA displej, zda chceš jen PDA nebo s telefonní částí (phone edition).

3715 má známé problémy s file store a také je to (i dle stránek výrobce) výběhový model a fotoaparát (jako ve všech PDA/MDA) je jen o málo lepší než v mobilech, takže o nějakém slušném focení se nedá vůbec mluvit.

WM 5 je nový OS (ve zkrace: RAM jen pro běh aplikací, data se ukládají a softy instalují do ROM nebo na kartu=při vybití baterie nedojde ke ztrátě dat, delší výdrž baterie...), tak proč si ho nedopřát? Na trhu je zatím jen několik PDA s ním, ale počítám během 2 měsíců jich bude mnohem víc.

Pokud máš další dotazy s výběrem PDA doporučuji přečíst recenze a prewiev, popř. dát dotaz do rubriky "Jaké si mám vybrat/koupit zařízení?"