Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: 10. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, prosinec 2005, hotel Splendid

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Kdy: sobota 10. 12. 2005, 14 - 19 hod.

Kde: Hotel Splendid, Ovenecká 33, Praha 7 - Letná

Pozvánka a bližší informace.

Informace o srazech najdete zde v diskuzích a cca týden před konáním srazu na titulní straně v rubrice Bleskovky & další krátké zprávy.

Seznam prihlášených:
    beecher
    Ipf
    Velvet
    kchrz
    ladin2
    B@st@rRRd + otec
    mr.qbernet
    8daniela
    hajekm
    Jiri02
    kaiwa

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

Tak já a můj otec určitě přijdem je čerstvým majitelem hp6515, tk říkal že se chce kouknout na pár bláznů co tím žijou....takže určitě 2 místa díky a teším se na vás na srazu.

s pozdravem Pavel

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

ja bych se tam taky urcite ukazal, zvazuju ted nakup MDA III / MDA Vario / MDA compact takze davam za sebe jednu carku |

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, pane chytrej, me slo o to, ze sobota je 10. prosince..

Registrace
    Mar 2004

Můžete někdo poradit nebo doporučit levné ubytování pro jednoho kolegu z Moravy? Díky za tipy

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

http://www.hotel-site.cz/ubytovanie/...p?country_id=1
    http://web.cvut.cz/sf/h_krystal.html

Neni to zrovna Hilton, ale ja tam spaval, kdyz jsem jezdival casto do Praglu jeste jako ostravsky zamestnanec...

Registrace
    Mar 2004

Díky, já myslím, že to je v pohodě-dokonce to je skoro na trase konání srazu. Teď ještě aby se k tomu vyjádřil nocležník.

PS: Levněji možná vyjde koupit celodenní jízdenku MHD a cestovat mezi Kobylisy a Libuší

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Koukám, že jsem přihlášen :? , ale vzhledem k poznámce: "přijít mohou všichni, ale jen přihlášení budou mít jistotu, že budou sedět" zvažuji, jestli se nemám odhlásit (děda seděl za komačů a moc urvanej z toho nebyl).

Registrace
    Mar 2004

ops: Sorry, jsem Tě připsal na seznam, když jsi mi říkal, že se stavíš. No, pokud chceš, můžu Tě smazat (myslím ze seznamu).

Se sezením je to míněno orientačně, kvůli počtu míst, aby se vědělo alespoň odhadem.

Registrace
    Feb 2007

Jelikož se jedná o hogofogo Splendit hotel, tak možná někoho budou zajímat ceny.
    Pivo jen Plzeň 12 - 35Kč
    Víno 2dll - 36Kč
    Jídla v průměru 130Kč + příloha
    Takže v podstatě stejné ceny jak v LaPalmě.

Jinak kamarád má hospodu se salonkem přimo u metra Vysočanská. Pivo G10 za 17Kč, víno 0,7l za 130Kč, jídla od 50Kč. WiFi není problém přinést a mít to samý jak v LaPalmě (CDMA). Pokud by byl zájem, tak můžu zajistit. Max kapacita salónku 45lidí. Dělá super jídla a kdo je znalec a má rád steaky, tak takový Rumpfsteak na 400g masa za 210Kč je super :yes: Ceníček posílám.

Registrace
    Mar 2004

:sarcastic:
    S křížkem po funuse. Od 28.listopadu zde byla výzva, ať posíláte návrhy na alternativu k LaPalmě a jediný, kdo poslal návrhy byl Jiri02. Stejné to bylo i před listopadovým srazem a nikdo nic, žádný návrh :?

EDIT:
    obrázky

Nevypadá to špatně, takže před lednovým srazem můžeme hlasovat, kde bude: LaPalma, Levandule nebo Splendid. Nyní už to měnit nebudeme, protože je to na Letné zajištěné, ale další termín vám dáme na výběr. Pro jistotu to ještě s Beecherem otestujeme.
    Ovšem ani dalším návrhům se nebráníme. Hlavní je rozumná dostupnost MHD a možnost parkovat, dobré vztahy s majitelem a hlavně velká tolerance a variabilita, protože jednou dorazí lidí 5-8 a někdy 30.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No nic, tak zkusime ted hotel a treba v lednu Karlicem nabizenou hospodu... A uvidime...

Registrace
    Feb 2007

Říkejme tomu SteakBar, Levandule zní divně :?
    Samozřejmě, že jsem myslel až lednovou akci.
    Zde ukázka mého oblíbence :yes:

Registrace
    Feb 2007

Momentálně je nás tady 11, tak neváhejte a přijďte

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Ukecali jste mne na příští Pražský sraz (ten stejk vypadá vážně dobře ).

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 14-11-2005, 09:55
  2. Reakcí: 78
    Poslední příspěvek: 19-10-2005, 13:39
  3. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 14-08-2005, 14:09
  4. Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 17-07-2005, 21:20
  5. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 11-06-2005, 13:13