Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 25 z 25

Téma: 10. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, prosinec 2005, hotel Splendid

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Je to v háji, doma mi dnes zrovna musela probíhat rekonstrukce...a na jindy přesunout nešla Achjo...proč nejsou víkendy delší :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tak Zdenku, mam pro tebe ucet za wifinu v tom hotelu. Nikdo nam predem nerekl ze neni free, do site se slo normalne pripojit, nechtelo to zadny klic, a pri odchodu jsme dostali od pana majitele ci co to bylo za "hovadko" ucet na wifi 80kc za hodinu.. :no:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Omlouvám se všem postiženým za nepříjemnosti, ale bohužel jsem je nemohl ovlivnit. Toto místo bylo vybráno na poslední chvíli, protože definitivní rozhodnutí, že v LaPalmě nebudeme, padlo až v pondělí večer. A co teď honem? Sraz jsme nechtěli rušit. Místo zajistila, po mém dotazu, jedna uživatelka ze ce4you. Prý tam dělají schůze a zná se s majitelem, takže jsem nepředpokládal nějaké problémy a ani mi neříkala nic o placeném internetu. Doufám, že se k tomu vyjádří. Navíc, jako mimopražský, který se ani srazu neúčastnil (což jsem avizoval), těžko mohu řešit něco na místě, kde nejsem.

PS:
    Škoda, že Karlic nepřišel s návrhem na Steak House o pár dní dříve. Mohlo se to konat tam a pochvaly by šly na jeho účet.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

Ale jinak dobrý, až na to hnusné pivo a pomalu obsluhu to bylo super ne????:sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Mě se mezi námi moc líbilo - pivo nepiju a vše, co jsem si objednala, jsem dostala vzápětí. Nicméně fotografie steaku nemá konkurenci a napovídá, že další setkání budou nejen hody ducha.Ta nepříjemnost s WIFI mě mrzí, zařizovala jsem to já a byla jsem ujištěná, že je to zadarmo. Šlo zřejmě o iniciativu personálu.Odcházela jsem dřív, ale p.Beecher měl na mě telefon, mohl si to v kritickém okamžiku ověřit.Jinak všem přítomným děkuji za inspirativně strávené odpoledne.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Hm, tak stále nevím, co si mám o tom myslet.

Z jedné strany mě chodí zprávy:
    -pivo hnusne, zima v salonku. Je nas tu cca 16, ale shodneme se, ze tady tedy NAPOSLED!
    -koukali na nas jak na powl, vyhrozovali nam 1000k za pronajem salonku, platili jsme 320 za internet i kdyz to melo byt zdarma

Z druhé zase:
    - pivo špatné nebylo, ale na někoho asi drahé
    - zima tam rozhodně nebyla a ani si na ni nikdo nestěžoval
    - barman tam chodil poměrně často s objednávkami, protože jsme si různě objednávali po jednom pivu, minerálce apod., ani nebyl neochotný.
    - rozlili tam dva půllitry piva a rozbilo se zakytování topení u okna, přičemž dotyční neuznali za vhodné, o tom personál informovat.

Ostatní účastníci se také mohou kriticky nebo pochvalně vyjádřit k místu konání, obsluze apod.

S nejvyšší pravděpodobností se bude příští sraz konat v Karlicem navrženém Steak House a to 14. nebo 21. ledna 2006. Raději to prověřím na vlastní žaludek a jiné orgány.
    Ovšem pokud máte jiný názor, víte o lepším a vhodnějším místě, byli jste s dosavadními místy pražských zrazů nespokojeni a rádi byste se scházeli jinde, iniciativě se meze nekladou. Můžeme udělat extra diskuzi s návrhy a pak hlasovat-neděláme to pro sebe. Návrhy můžete psát formou SZ mě nebo sem do diskuze (pokud možno s odkazem na web restaurace).

Registrace
    Feb 2007

SteakBar jsem přdběžně zablokoval na 21. ledna 2006 od 14 do 22 hodin. Bylo by vhodné, domluvit se na nějakém pravidle, aby s termínem každý z nás mohl v budoucnu počítat.
    Navrhuji každou třetí sobotu v měsíci.
    WiFi tam není, ale pokud mi do toho náhle nic neskočí, tak vemu svoji wifi s CDMA. Propustnost cca 500kb. Má ještě někdo možnost vzít nějaký datový spojení, kdybych se nemohl zůčastnit?
    Jinak s majitelem hospody je to domluvený jako takový test. Uvidí se, jaká bude tržba a podle toho nám příště zase hospodu (stoly) zabukuje nebo se taky může stát, že když tam budeme slintat celý den u jednoho piva a jiní zákazníci by mu udělali tržbu, tak prostě příště bychom měli smůlu. Je to logické rozhodnutí a celkem to chápu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jo, ja muzu vzit 3G s rychlostí +-350 kbps...

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

jswem rád že jsem tam taky byl i když jsem to měl přece jenom z ruky pokud mi to vyjde tak se těch srazu budu učastnit pravidelně . jinak všechny kteří tam byli zdravím ladin 2

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

tak taky přidám trošku dobré nálady do mlýna....:-) jsem rád že sem vás viděl, opět sem měl možnost pohrát si s Milošovou Cihlou jen kdyby to nebylo tak mastný...ale do Steak baru se teda těším protože to bude aspon dá se říct i trochu kalba a s plným žaludkem je to ůplně o nečem jiném

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 14-11-2005, 08:55
  2. Reakcí: 78
    Poslední příspěvek: 19-10-2005, 12:39
  3. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 14-08-2005, 13:09
  4. Reakcí: 50
    Poslední příspěvek: 17-07-2005, 20:20
  5. Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 11-06-2005, 12:13