Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

vypnutí signalizace vybíjení přídavné baterie u Jacketu

null (0)|2.5.2003 14:46
Nevíte někdo, jak se zbavit té otravující signalizace o stavu baterie v iPAQ Jacketu? Podle mého názoru, je to téměř naprosto zbytečné, jelikož při úplném vybití této baterie iPAQ automaticky přepne na baterii v iPAQu.

Předem děkuji
Mac_ce4you (128)|6.5.2003 22:37
Jak to že se ti nejprve vybíjí ta baterka v jacketu (mam CF s baterkou od Compaqu).

Mě se vytlučou obě stejně (obě klesají stejně dolů), chtěl bych taky nejprve vybíjet tu v jacketu.

dík

Mac
null (0)|23.6.2003 17:04
Mam nejasnost tykajici se pridavne baterie v jacketu h5450. Za provozu se vybiji hlavni baterie. Pokud se v "nastaveni" divam na "napajeni", vidim, ze mnozstvi energie v hlavni baterii klesa a v baterii v jacketu je indikovano 100%. Pokud se v "nastaveni" podivam na "rozsirujici modul", je zbyvajici energie v pridavne baterii vzdy mensi nez 100%. Jsou tedy indikovany ve stejnem okamziku ruzne hodnoty na pridavne baterii. Dale: pokud se podle indikace hlavni baterie blizi svemu minimu, IPAQ hlasi potrebu nabit zalozni baterii. (Trochu zmatek, ale budiz, mozna chyba v prekladu lokalizace a ve skutecnosti hlasi potrebu nabit hlavni baterii - nevim, to nedokazu posoudit). Ocekaval jsem ale , ze v okamziku, jakmile bude na nektere z baterii skutecne nula, tak se IPAQ prepne na druhou, kde zbyva jeste energie. To se nestalo a IPAQ zhasl. Muze mi k tomu nekdo neco sdelit?
pufo_ce4you (113)|24.6.2003 16:05
Prepac, ale co si pochopil? Mna by to tiez zaujimalo.
Mam iPAQ 3660, Pocket PC 2002 a GPRS Jacket s baterkou.

Peter
null (0)|25.6.2003 14:21
Jde o to, ze v menu "nastaveni"/"napajeni" neni indikovano mnozstvi energie v jacketu - "zalozni baterie" neni baterie v jacketu, ale je zde indikovana energie, ktera je k dispozici jako jakasi rezerva pro udrzeni dat v pameti pristroje. Proto je tato hodnota dlouhodobe na 100%. Energii v baterii jacketu lze zjistit pouze v menu "rozsirujici modul". Energie se pri provozu cerpa z obou baterii IPAQ/jacket soucasne a nedochazi k jejich prepinani.