Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

6x Video k Dynavixu - navigace v praxi

Telematix Software (289)|28.11.2005 08:59
Video s Dynavixem v cinnost najdete zde http://www.dynavix.com/index.php?id=232.
MIlan Kvasnica (88)|28.11.2005 08:59
Shlédnul jsem videa a hodně mi vadí ta paní.

Je možno přepsat audio soubory?

1) paní vyká
2) "nyní vpravo" VS "teď doprava"
petr22_ce4you (454)|28.11.2005 08:59
Nadhera. Neni nekde moznost stahnout soubory ve vyssi kvalite ? (DVD/MPEG-2)

Byl by to pekny prispevek na jednani ohledne noveho sw do Audi navigaci, ovsem tohle pustit na projektoru...
Telematix Software (289)|28.11.2005 08:59
[QUOTE="petr22"]Nadhera. Neni nekde moznost stahnout soubory ve vyssi kvalite ? (DVD/MPEG-2)

Byl by to pekny prispevek na jednani ohledne noveho sw do Audi navigaci, ovsem tohle pustit na projektoru...[/QUOTE]
Brzo budou na webu i v lepsi kvalite. Pro zajmce lze zaslat na DVD. Pokud mate zajem, poslete mi SZ.
petr22_ce4you (454)|28.11.2005 09:00
Koukal jsem ze jednotlive nahravky zahrnuji jednu cestu a nekde se prekryvaji. Existuje verze v podobe kompletni cesty od zacatku do konce ? Tzn zapnuti GPS, zadani trasy, vypocet trasy, projeti trasy.

Vytvarime totiz podobnou vec na prezentaci s touto navigaci: http://www.pitstop.com.fr/ads/article.php3?id_article=3928

Neni to tam sice moc videt, ale jednotka je umistena pod autoradiem, displej nahore a ovladac u radici paky. Lepsi info bohuzel asi volne dostupne nebude.

Mozna co bych osobne vylepsil jsou zvukove povely - chvilema je videt ze je to skladane z nekolika zvukovych souboru a prikaz "sjedte nyni" by byl lepsi opacne (nyni sjedte) a misto "nyni doleva" napr "nyni zahnete doleva"
basic_ce4you (66)|28.11.2005 12:32
Ja osobne bych se drzel zavedene fraze turn right popripade left tedy bez toho nyni to by me v aute iritovalo. Jinak bych se skutecne snazil setrit slovy. Dle meho skromneho nazoru je to prilis ukecane.
Pawlyk_ce4you (43)|28.11.2005 14:16
to BASIC....:yes: ....já používám k plné spokojenosti TOMTOMa, ale měl jsem možnost vyzkoušet DYNAVIXe.
Při srovnání obou v praxi to vidím skoro na remízu...ale DYNAVIX mi také připadá "moc ukecanej"... jedu po hlavní, žádná odbočka, silnice se vine krajinou...TOM je sticha....a DYNAVIX..."mírně doleva"...."mírně doprava"
je to místy fakt až rušivé, možná na noční cestování - ale to by měla ta paní říkat spíš "nespi!"
Jinak ČR nemá chybu, a po dodání 3D zobrazení, a ne pouze průjezdních map Evropy, je DYNAVIX silný konkurent.
Marek71 (91)|28.11.2005 14:25
Pawlyk: Súhlasím, že po vydaní poriadnej mapy Európy. Skúsil som ísť podľa Dynavixu a jeho prejazdnej mapy Európy z Prahy do Boblingenu ( mesto kúsok od Stuttgartu ). Cestná sieť je naozaj len prejazdná, obsahuje iba diaľnice a nejaké tie cesty 1. triedy. Ale nie všetky ! Len tam, kde nie je diaľnica, napr. v úseku, kde chýba časť diaľnice A6, tak tak je spojovacie cesta A93 - A6, ale inak nie. To ma dosť sklamalo, pretože takto je to vcelku nanič. Diaľnice mám aj na mape a po nich sa ide dobre aj bez navigávie. Tú práve potrebujem, keď je napr. nehoda a chcem to obísť. Lenže keď exit z diaľnice končí v Dynavixe pár sto metrov od diaľnice...

Ale zase napr. Stuttgart je tam spracovaný celkom dobre, aj s niektorými ulicami, to je fakt.
HELEKAL PETR (195)|28.11.2005 15:51
Mimochodem v předcházejících příspěvcích to již částečněš zaznělo, ale zeptám se přímo. Na kdy plánujete vydání Euro mapy pro Dynavix? A za jakou cenu bude upgrade z CZ? Tedy jestli nedošlo k nějakým změnám ( cena atd)
Telematix Software (289)|28.11.2005 23:58
[QUOTE="HELEKAL PETR"]Mimochodem v předcházejících příspěvcích to již částečněš zaznělo, ale zeptám se přímo. Na kdy plánujete vydání Euro mapy pro Dynavix? A za jakou cenu bude upgrade z CZ? Tedy jestli nedošlo k nějakým změnám ( cena atd)[/QUOTE]
Mapu jiz dopocitavaji servery. Nechci slibovat zavazne zadny termin, ale planovane vydani je nyni za cca 1-2 tydny. Pokud se ale vyskytnu nejake dalsi potize, termin se muze posunout.
Predpokladana cena za upgrade bude okolo 2000-2500Kc (po nejakou prechodnou dobu, pak se zvysi).
Telematix Software (289)|28.11.2005 23:59
[QUOTE="petr22"]Koukal jsem ze jednotlive nahravky zahrnuji jednu cestu a nekde se prekryvaji. Existuje verze v podobe kompletni cesty od zacatku do konce ? Tzn zapnuti GPS, zadani trasy, vypocet trasy, projeti trasy.[/QUOTE]
Je to 6 uplne ruznych tras :) stylem A>B, B>C, C>D atd. nektere casti zahrnuji vse od zadani trasy az po dojezd do cile. (tusim 6.dil a asi i 1.)
Telematix Software (289)|29.11.2005 00:02
[QUOTE="Pawlyk"]ale DYNAVIX mi také připadá "moc ukecanej"... jedu po hlavní, žádná odbočka, silnice se vine krajinou...TOM je sticha....a DYNAVIX..."mírně doleva"...."mírně doprava"
je to místy fakt až rušivé[/QUOTE]
Pripravujeme moznost nastavit si "stupen ukecanosti". Na filtrovani nekterch krizovatek a zlepseni ohodnoceni smeru v krizovatkach take praujeme.
martinhamr_ce4you (486)|29.11.2005 19:55
Byl jsem z těch videí kapku rozčarován,těch hlasových pokynu je tam opravdu moc,a nejvíc mě bralo "sjezd".To je jak štěkot psa.A to grafické provedení,taky dost slabota.Škoda že to bylo v tak malém zoomu.
plananskypetr (1)|17.12.2005 10:02
[QUOTE="Pawlyk"]to BASIC....:yes: ....já používám k plné spokojenosti TOMTOMa, ale měl jsem možnost vyzkoušet DYNAVIXe.
Při srovnání obou v praxi to vidím skoro na remízu...ale DYNAVIX mi také připadá "moc ukecanej"... jedu po hlavní, žádná odbočka, silnice se vine krajinou...TOM je sticha....a DYNAVIX..."mírně doleva"...."mírně doprava"
je to místy fakt až rušivé, možná na noční cestování - ale to by měla ta paní říkat spíš "nespi!"
Jinak ČR nemá chybu, a po dodání 3D zobrazení, a ne pouze průjezdních map Evropy, je DYNAVIX silný konkurent.[/QUOTE]

Cago,chtel jsem se te na neco zeptat konkretne k TOMTOM Prosim te,muzu te poprosit,ozvy se mi na email na plananskypetr@seznam.cz