Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Psion REVO - a co dál?!

Tomáš M. Bäck (2)|27.11.2005 19:36
Potřebuji radu. :?: Používám léta Psion, nyní poslední verzi Revo, a teď řeším otázku, čím ho nahradit! Psion má skvělé aplikace (využívám především Agendu a databáze), potřebuji klávesnici. :cool: Který produkt se Psionu uživatelsky blíží? Jak přenesu data a informace ve 'čtivé' podobě třeba na Qtek? Kdo to umí? :) Díky! Tom
Miloš Strouhal (3997)|27.11.2005 19:42
No, pokud potrebujes klavesnici, a ke vsemu opravdu dobrou klavesnici, je volba jasna.. Mam ji v podpisu. :)
Tomáš M. Bäck (2)|27.11.2005 20:00
[QUOTE="Miloš Strouhal"]No, pokud potrebujes klavesnici, a ke vsemu opravdu dobrou klavesnici, je volba jasna.. Mam ji v podpisu. :) [/QUOTE]

Hmm, diky, ale potrebuji nahradit Revo necim s plnohodnotnou klavesnici a user friendly SW. A prenest tam data. Je to Qtek? Kdyz ne, tak co? :))
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2005 20:21
Recenze zařízení

Ad user friendly sw, přenos dat a informací - můžeš být konkrétnější? Co přesně potřebuješ o co se ti jedná?

Andilek (173)|27.11.2005 20:30
Obavam se, ze rozumna ceta nebude. Psion je uz trosku mimo trend a nic jineho v jeho stylu neni. Nejbliz byly jeste tak jornady, ale od te doby trh ukazal, ze psion je trosku mimo misu.

Z hlediska posledni doby je volba pomerne jednoducha. Ultralehky notebook na pohodlne psani na cestach parovany s mobilnim zarizenim dle vyberu - PDA, mobil.

Pokud se ti jedna o kratkou zpravu, zkus nekdy misto klavesnice pouzit psani stylusem, trebas mu prijdes na chut A pokud ti nejde o psani ve stoje, mohu doporucit kombinaci PDA a klavesnice. Jsou to sice dve krabky, ale zato mas plnohodnotnou klavesnici, na kterou se ti vejdou prsty a u stolu v hospode si napises co je potreba.
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2005 20:49
Miloš Strouhal (3997)|27.11.2005 23:12
[QUOTE="Tomáš M. Bäck"]Hmm, diky, ale potrebuji nahradit Revo necim s plnohodnotnou klavesnici a user friendly SW. A prenest tam data. Je to Qtek? Kdyz ne, tak co? :)) [/QUOTE]No vzdyt Universal je v soucasnosti asi jedine zarizeni jez se svou koncepci s klavesnici Revu alespon castecne blizi. Takze si nejdrive projdi tu recenzi nez ho odsoudis. Qtek neni vyrobce, je to jen jeden z mnoha operatoru jez Universala prodava a branduje ho. A o "user friendly" software se neboj, Windows Mobile 5 jsou "user friendly" az prilis, hlavne ty jejich barvicky.. :D
Ad. skladaci pridavna klavesnice: je to hezka vec, ovsem do doby nez ji clovek potrebuje tam kde ji sebou nema (jelikoz predpokladal ze ji tentokrat potrebovat nebude), a nebo se s ni taha aniz by ji ten den vyuzil.. Ja jsem ji mel taky. Tyden jsem si s ni hral, dalsi tyden jsem se na ni ucil psat, a dalsi rok se mi na ni prasilo doma v supliku.. A tahat po kapsach tri kramy, PDA, mobil a jeste klavesnici? To uz bych asi nesnesl, alespon ne dokud budou existovat zarizeni all in one, jakym je napriklad HTC Universal. Tohle zarizeni tu na trhu vazne chybelo, doufam ze jeho nastupce zachova tuto koncepci s bezmala plnohodnotnou podsvicenou klavesnici a bude ji nadale rozvijet. :yes:
Andilek (173)|27.11.2005 23:33
Jak rikam. Ja to vyresil tak, ze na psani mam notebook a pda mam uz vicemene na PIM, pac Nb na me nezarve kdyz mam nekam letet, a na nouzove reseni prave, kdyz jsem nekde bez PC, coz se mi za 4 roky s PDA stalo asi 2x

Takze dneska uz se nezenu za maximalnim vykonem a dokonce vaham, jestli by mi Palm za 5.000 neposlouzil stejne dobre, jako PocketPC za 10.000
ka_so (15)|28.11.2005 00:27
...no je to asi mimo tenhle ce web,ale pokud jsi zvyklej na psiona,pak bych doporucil komunikator Nokii 9300,jedine co chybi je dotykovy display,ale je otazka zda chybi.Pouzivam taky Ipaq 2410 a je težké říct,co je lepsi a mel bych problem,pokud bych musel volit pouze jeden stroj...
Karel
Radim1_ce4you (71)|28.11.2005 09:07
Ja som momentalne urobil ciastocny krok spat, nakolko som presiel s iPAQ h2210 na Jornadu 720 a WM 2003 mi vobec nechyba. Potreboval som hlavne ICQ, Word(pouzivam Text maker) Excel, Outlook a Internetovy prehliadac. V spolupraci s modemom Flarion = 1Mbit/s je to super. Dost podobny stroj je aj NEC 900c mobilepro. Ocakavam zasielku kazdym dnom nakolko som si ho objednal. Myslim ze ak si niekde v bazare kupis Jornadu 720 alebo 728 nebudes banovat.
hrtak_ce4you (314)|19.12.2005 00:19
podle me se driv nebo pozdeji ke koncepci psionu nekdo vrati... Proste to neco do sebe melo :o)