Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cena update

pslany (130)|26.11.2005 22:12
Prave jsem docet 68 stran diskuze o Dynavixu a nikde jsem nenasel jasne uvedeno jak to bude s cenou update (ani na webu Telematixu). Chci si ho zakoupit pod stromecek, ale neni mi jasne jak to bude s verzi 2006. Nerad bych to koupil na konec tohoto roku a za dva mesice platil upgrade na novou verzi. Vite nekdo vice? Kdy bude mozno zakoupit mapu Evropy, bude do konce roku?
Grachus_ce4you (81)|27.11.2005 22:09
Nevim teda co presne myslis tim update a jeho cenou? Veskere updaty az do nove verze Dynavix 2006 jsou zdarma a 2006 vyjde asi rok po 2005, coz znamena cervenec 2006. Mapa Evropy by mela byt na Vanoce... cenu nevim ale kdyz neco nevis tak se obrat na podporu (Dynavix.cz - kontakt). Tam ti to reknou. Myslim ze tyto veci jiz ve foru byli ;)
pslany (130)|27.11.2005 22:28
Ve foru to presne uvedeno nebylo, z Telematixu mi zatim neodpovedeli. Slo mi o to at nyni nekoupim, a v lednu pak treba vyjde verze 2006 a ja budu muset doplatit za upgrade, nebo zda to je brane tak jako u jinych softwaru, ktery jsem kupoval, ze to mam v cene napr. na 1rok. No zkusim tam zitra zavolat, objednavku jsem tedy zatim stornoval. V pondeli mam mit nove PDA, tak jsem spechal, protoze jsem to chtel vyzit najednou a myslel jsem ze to tady budou majitele Dynavixu vedet.
Telematix Software (289)|27.11.2005 22:43
Verze 2006 (7,8atd.) bude vychazet vzdy s cca 1 rocninm cyklem. Tedy okolo pocatku prazdnin. Do doby vydani nove verze mate vsechny updaty programu zcela zdarma.
S mapou je to slozitejsi, zatim plati to, ze novou mapu dostanete pouze pri zakoupeni programu a pak pri nakupu upgradu. Jedna se ale o moznosti, ze updaty mapy budou az 4x rocne. Dal se pracuje se na systemu stahovani oprav map, ktere nahlasi uzivatele - updaty by meli byt k dispozici zdarma pro majitele aktualne prodavane verze. (toto vse je zatim v jednani)

Cena updatu neni take jeste presne stanovena, ale radove jde o 40-60% ceny (berte to prosim zatim jako informativni - stale se jedna o cenach updatu map s jejich vyrobcem).
HELEKAL PETR (195)|15.1.2006 09:35
COŽ O TO CHYBY BYCH RÁD HLÁSIL, JENOM KDYBY BYLO KAM, PROTOŽE NA VAŠEM SERVERU HLÁŠENÍ CHYB V MAPÁCH NEFUNGUJE. ZA CHVÍLI ABYCH SI POŘÍDIL NOTES KVŮLI CHYBÁM, NEŽ JICH POLOVINU POZTRÁCÍM NA PAPÍRCÍCH
svobod3 (142)|16.1.2006 11:52
[QUOTE="HELEKAL PETR"]COŽ O TO CHYBY BYCH RÁD HLÁSIL, JENOM KDYBY BYLO KAM, PROTOŽE NA VAŠEM SERVERU HLÁŠENÍ CHYB V MAPÁCH NEFUNGUJE. ZA CHVÍLI ABYCH SI POŘÍDIL NOTES KVŮLI CHYBÁM, NEŽ JICH POLOVINU POZTRÁCÍM NA PAPÍRCÍCH[/QUOTE]

Chybová hlášení pro TeleAtlas se vyplňují do formuláře, který je na adrese http://81.246.25.246/Care3/care/jsp/EnterPDARequest.jsp. Jde o zabezpečenou stránku s SSL šifrováním - viz. diskuze ohledne TomToma