Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox 600 + compact flash card

null (0)|29.4.2003 10:38
Mam dve otazky. Jaky mate nazor na compact flash karty znacky Apacer? Dobre,spatne, nepouzitelne? nebo je to jedno? Pripadne nemate nekdo Pocket Loox 600 s tim ze pouzivate compact flash kartu apacer? S jakymi zkusenostmi a tak. A posledni dotaz mam v pda programek ktery umi naformatovat compact flash kartu bud na 16 FAT nebo 32 FAT a ruzna velikost clusteru. Na jakou fatku se formatuje nejcasteji?

Dekuju za pripadne odpovedi Karel


mmort7 (102)|29.4.2003 10:45
karet apacer mám několik (64, 128, 256 MB), používám nejstarší 2 roky v digiťáku, jsou bezproblémové.

Wuffi (1599)|29.4.2003 13:32
Uz pres 2 roky pouzivam 128MB kartu Apacer ke sve plne spokojenosti.
null (0)|29.4.2003 14:10
[:sarcastic:] mel sem 16 fat ale ted 32 , rozdil sem nepoznal.. ale karty sou vetsinou naformatovany na fat 16

:::LOCHi:::
null (0)|1.5.2003 10:27
Teoreticka otazka. Je vzajemna nekompatibilita PDA s compact flash kartou dostatecnym duvodem k reklamaci nebo to spis zalezi na slusnosti obchodnika?
Nechci rozpoutat zadnou 100 strankovou diskusi, ale spis se zeptat nekoho kdo uz s podobnym problemem ma zkusenosti at uz jako obchodnik nebo zakaznik. Diky moc Karel
null (0)|1.5.2003 19:57
tak to opravdu nereknu, podle me by vam kartu meli vymenit treba za SD kartu ( pripadne byste musel doplatit kdyby byla drazsi) . VIC VSAK DOPORUCUJI SI VZIT PDA SEBOU POKUD KARTU KUPUJETE A POZADAT O ZKOUSKU PRIMO V OBCHODE..

mej te se


:::LOCHi::: [:D]
Paullus_ce4you (400)|2.5.2003 01:36
Pokud ta CF karta normálně funguje v ostatních zařízeních, asi Vám tu reklamaci neuznají, protože nepředpokládám, že jste si ve smlouvě vymínil, že zmíněná CF karta je plně kompatibilní se slotem Vašeho PDA (viz § 499 obč. zák.).

V případě, že jste si koupil uvedenou kartu na Internetu, pokuste se využít ustanovení citovaného občanského zákoníku o tzv. spotřebitelských distančních smlouvách (§ 52 a násl. obč. zák.). Podle nich lze od smlouvy ve zde uvedených lhůtách poměrně pohodlně odstoupit. Navíc internetový prodejce má za povinnost podrobně informovat o zboží i o právech zákazníka; pokud tak neučiní (což bývá pravidlem), kupujícímu se tyto lhůty pro odstoupení prodlužují a to až na jeden rok po nákupu.

P.
null (0)|2.5.2003 14:53
[QUOTE]Mam dve otazky. Jaky mate nazor na compact flash karty znacky Apacer? Dobre,spatne, nepouzitelne? nebo je to jedno? Pripadne nemate nekdo Pocket Loox 600 s tim ze pouzivate compact flash kartu apacer? S jakymi zkusenostmi a tak. A posledni dotaz mam v pda programek ktery umi naformatovat compact flash kartu bud na 16 FAT nebo 32 FAT a ruzna velikost clusteru. Na jakou fatku se formatuje nejcasteji?

Dekuju za pripadne odpovedi Karel


[/QUOTE]

Compact flash karta APACER mi v mé iPAQu 3970 nefungovala. Musel jsem ji reklamovat. Náhradou jsem obdržel kartu Samsung a ta byla naprosto bezproblémová. Nelze říci, kde byl problém. Jestli to byl pouze vadný kus a nebo je to problém "Apaceru" obecně.
Pavel Koza (4761)|2.5.2003 15:00
[QUOTE]Mam dve otazky. Jaky mate nazor na compact flash karty znacky Apacer?[/QUOTE]

Vice jak rok jsem mel CF Apacer 256MB, za tu dobu naprosta spokojenost.
null (0)|2.5.2003 17:37
[;)] jo looxe pouzivam s cfkou a mel sem tam i jeden cas apacer kartu ale fungovala normos.. pak sem mel kartu PQI - vydrzela dva tydny a bylo poni proto jeste jednou : NEKUPUJTE SI KARTY ZNACKY PQI - koho znam ten s nima ma potize, ted jeste k reklamaci pri reklamaci karty PQI to trvalo sice mesic ale nakonec reklamaci uznali .- ikdyz se jim moc nechtelo. protoze karta PQI nebyla na sklade dali mi misto ni abych necekal v comforu jinou a tu novou PQI si nechaji kartu mr. flash mam uz pres pul roku a je v pohode. Jestli chcete nejakou takovou stredni - nizsi tridu muzu mr. FLASH jen doporucit..
No muzu rict ze sem mel z prdele kliku protoze by se ta karta PQI urcite po tydnu rozesypala..

:::HODNE STESTI PRI VYBERU KARET PREJE : LOCHi:::
PavelR. (2184)|5.5.2003 09:44
[QUOTE]Je vzajemna nekompatibilita PDA s compact flash kartou dostatecnym duvodem k reklamaci nebo to spis zalezi na slusnosti obchodnika?
[/QUOTE]

Co presne myslite tou nekompatibilitou? (tzn. jake je chovani karty po vlozeni do PDA)

PavelR.