Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pda, Bluetooth ASUS GPS BT-100

zden0 (16)|25.11.2005 22:50
Zdravim vas. Vie mi niekto pomoct? Man naslodovny problem. Mam axim x50 a gps bt100, mam to sparovane. Ked spustim napr; VitoNavigator pripojenie gps je automaticke, tak mi len ukazuje nadmorsku vysku a stupne a nefunguje mi kompas rychlost ani aktualna pozicia. Hm. Takto isto to je aj v GPS dash a ozi. a dokonca aj smartmaps, v pocket streets mi najde polohu aj smer ktorym idem. Neviem co stym. Nema niekto radu albo skusenost? Vdaka [pisal som aj do sekcie gps ale nikto nic"> :?
Mr. Death (53)|27.11.2005 14:43
Teď to úplně nechápu, co to vlastně dělá a nedělá. Takže bych to vzal spíš obecně, je ta GPS správně nastavená (respektive parametry v PDA)? Má signál z dostačného množství satelitů (spousta programů to umí ukázat)? V normálním navigačním SW ukazuje správně polohu (PocketKiM, TomTom,...)? A jak se chová s jiným zařízením?
Zdenek Malinsky (9781)|27.11.2005 15:50
Nezakládej, prosím, na jeden dotaz více diskuzí (viz pravidla pro diskutující). Pokud někdo bude vědět a bude chtít, jistě rád pomůže a poradí. Pokud ne, tak bohužel.
OT-Je to podobné jako u výtahu-ať stisknete tlačítko jednou nebo stokrát, výtah dřív nepřijede.