Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

USB kabel od fotaku pro MDA

DavidFawn (70)|25.11.2005 19:09
Ahoj, mam MDA Compact, ted jsem nainstaloval i aplikaci pro zmenu pda na USB flash disk. Chtel bych jeden kabel usb nosit u sebe stale, jeden mit doma na synchronizaci.Mam doma hodne usb kabelu od fotaku, ty na sobe maji ale nejaky valecek ci co. Nevite, co to muze byt? Abych si tim treba mda jeste neodpalil... nemuze to byt neco treba, ze se to nenabiji ale jenom posilaji data? Prikladam foto.
00103651_IMAGE_00005_Fjxq.jpg
mastodonto (32)|25.11.2005 19:50
..jestli myslis ten valecek, tak to by mela byt nejaka mini prepetova ochrana nebo tak neco, myslim.. rozhodne se tim neda nic pokazit;)
DavidFawn (70)|25.11.2005 20:05
tak jo. zkusil jsem to a funguje. zatim :D
Marlboroman (28)|28.11.2005 12:13
[QUOTE="DavidFawn"]Ahoj, mam MDA Compact, ted jsem nainstaloval i aplikaci pro zmenu pda na USB flash disk. Chtel bych jeden kabel usb nosit u sebe stale, jeden mit doma na synchronizaci.Mam doma hodne usb kabelu od fotaku, ty na sobe maji ale nejaky valecek ci co. Nevite, co to muze byt? Abych si tim treba mda jeste neodpalil... nemuze to byt neco treba, ze se to nenabiji ale jenom posilaji data? Prikladam foto.[/QUOTE]

Ten valecek je jednoduche feritovy filtr kvuli kvuli pripadnemu ruseni...nemusis mit strach
Zdar Marlboroman