Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nokia 7710 nebo MDA Vario??

hombre10 (21)|25.11.2005 10:22
Ahoj mám půl roku NOKII 7710 a chtěl bych zkusit něco novýho.Zatím mám zkušenosti jen se symbianem a nevím jestli jít do WM a nebo u něj zůstat.Máte někdo zkušenost jak se symbianem tak s WM?Mohli by jste mi poradit?Jinak uvažuju o koupi MDA Varia.Díky
Stanik_ce4you (77)|25.11.2005 10:32
Zařízení s operačním systémem symbian jsou spíš mobilní telefony s funkcemi kapesního počítače. U cihel se softem od microsoftu je to naopak,plněhodnotný kapesní počítač s funkcemi telefonu. Je jen na tobě co zrovna preferuješ:?:
B@st@rRRd (297)|25.11.2005 10:41
já měl už x symbianů, ted mám mdaIII a spokojenost s operačním systémem je t odobrý symbian je takova hračka spíš, nechci h onějak schazovat ale je to pro malé děti a pro ty co nebedí co chtěj,m i když jeden symb telefon do ted mám
MultiTricker (112)|25.11.2005 11:01
Spousta lidí (alespoň co jsem z diskuzí pochytil) si symbianový telefon kupuje proto, aby na něj mohla instalovat zajímavé programy, číst knížky apod., ale když už používají "telefon" tímto způsobem, tak je mnohem lepší si pořídit MDA Compact nebo právě zmiňované Vario, protože to se na tyhle účely hodí mnohem lépe - lepší display, ovládání, mnohem více kvalitních programů... (Compact nebo Vario proto, protože je rozměry defakto shodný s některými symbianovými telefony)
aaischa (660)|25.11.2005 12:04
mel jsem jal symbian tak wm i uiq a wm je nejlepci na multimedia a kompatibilitu s pc.. uz nemam moc na symbian mych nekolik poslednich zarizeni jsou mdacka