Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: sekání při POI

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Mám problém s tím, že když zapnu POI, tak se plynulost programu naruší a začne mírně sekat. Je to normální? Dělá mi to jak na PDA, tak na S60.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od DK
    Mám problém s tím, že když zapnu POI, tak se plynulost programu naruší a začne mírně sekat. Je to normální? Dělá mi to jak na PDA, tak na S60.
    To mi dělá taky, pokud jsou ty POI z externího souboru (dohrávané) a je jich hodně. Prý to souvisí s tím, že ty interní POI (co se dodávají s aplikací) jsou optimalizované, takže jejich zobrazování není tak náročné.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2005

Podivejte se do diskuse na www.poi.cz, tam je popis tvorby vlastniho POI.DAT. Ja ho pouzivam, mam dva POITT.DAT a POICZ.DAT a pred spustenim TT si prejmenuji ktery chci na POI.DAT (vetsinou stejne jezdim po CZ)
    A pak TT beha jako vino, i kdyz si nechate zobrazovat vsechny BZ, treba i mesta (13tis BZ), absolutne to neovlivni sekani.
    Aktualizace POI.DAT je otazkou (samozrejme po spravnem nastaveni a v zavislosti na rychlosti pripojeni) otazkou 1,5 min

MODERATOR: český návod na tvorbu POI.DAT souboru je na serveru www.poi.cz na adrese http://www.poi.cz/index2.php?option=...viewtopic&t=35

hpa hpa je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Trhani byva velice casto zpusobeny zobrazenim velkyho poctu POI najednou.
    Da se to obejit pregenerovanim ov2 a poi.dat souboru - viz. Vyrazne zrychleni zobrazeni a automaticke generovani kategorii a poi.dat

Podobná témata

1. Velke sekani na mem hx4700.
    Od Dvora21 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 31-12-2007, 12:55
  2. Asus 636N a sekání videa
    Od cz_pipa v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-12-2006, 18:13
  3. Stálé Sekání her u MDA Vario
    Od Martin Pospíšil v sekci Zbývající PPC