Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 111 z 111

Téma: SmartMaps + WM5

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Aha, tak je-li to tak, tak je to dobry post a ja se ti omlouvam.. )
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Tento příspěvek jsem smazal, ačkoli chápu rozhořčení z problémú s instalací na nové PDA nemohu souhlasit s propagováním nelegálního software. Navíc musím nesouhlasi s komplikacemi protože pokud je třeba přeinstalovat SmartMaps na jiné PDA je možné toto velmi rychle řewšit s dodavatelem. Basic

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Tak to je i muj případ. Legálně koupené turistické mapy, na WM 2003 mi chodily bez problémů a na WM5-6 jsem je už nikdy nezprovoznil. Ze začátku jsem to zkoušel přes tu jejich samoobsluhu, různě se registrovat, produkty registrovat a výsledek dvě nuly. Držím palce.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od akunka
    Tak to je i muj případ. Legálně koupené turistické mapy, na WM 2003 mi chodily bez problémů a na WM5-6 jsem je už nikdy nezprovoznil. Ze začátku jsem to zkoušel přes tu jejich samoobsluhu, různě se registrovat, produkty registrovat a výsledek dvě nuly. Držím palce.
    Pokud se jedná o starší verzi aplikace, která vznikla v době před uvedením WM 5.0, nemusí kompatibilita s novějším OS být zachována. Takto funguje na všech OS, nejedná se v případě aplikace SM o mimořádnou situaci. Aplikace je nadále vyvíjena a krátce po uvedení OS WM 5.0 byla samozřejmě vydána aktualizace, toto je již však 2 roky zpětně.....

Bohužel do této zcela normální situace vstupuje přechod vývoje aplikace mezi fy. Aponia a PLANstudio, čímž vznikla potřeba nových registrací, protože ze zákona není možné poskytovat informace o osobních údajích a fy. je musí získat vlastní cestou, tedy registrací. Omlouváme se za komplikace, ale opět se nejedná o problém vytvořený naší stranou.

Pokud máte potíže s přeregistrováním (o kterém fy. Aponia informovala již před 2 lety....), samozřejmě se obraťte na naši podporu, rádi Vám poradíme.

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Omlouvám se, jestli se to tu už řešilo, nemám čas číst těch asi 11 stránek příspěvků. Stáhl jsem si ze smartmaps.cz demo a po instalaci na iPAQ214 WM6 se stalo přesně to, o čem se tu píše na začátku. Software běží, ale nenajde mapy. Zkoušel jsem instalace do paměti i na kartu, nepomohlo nic :-((
    Nevíte tedy, co s tím?

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Zkuste prosím nevé demo SmartMaps 3.3 z našich stránek. Ale i původní 2.9.1 bylo plně funkční na tomto modelu.

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. SmartMaps a rw6815
    Od VVlada v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-03-2007, 15:55
  2. Slibotechna SmartMaps?
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 01-03-2007, 22:15
  3. SmartMaps
    Od Jirka K._ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 22-05-2006, 18:56
  4. Smartmaps pre SR
    Od ivanmart07 v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 17-12-2004, 20:54