Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Výdrž baterie A730/W

Phantomash (43)|25.11.2005 08:25
Zdravím, můžete mi plz někdo napsat kolik vám hlásí po plném nabití baterie čas výdrže. Mě to totiž píše dost málo a to vězšinou max. 1:33 kolega v práci má Yakumo Delta X a jemu to nahlásí něco přes 5 hodin, což je dost podobná hodnota k té udávané v manuálu, narozdíl od té mojí :mad: Já jsem fakt stále v rozčarování z tohoto stroječku :( Na zjištění stavu bateri používám SPB PocketPlus ;)

Ph.
nabla (31)|25.11.2005 10:42
Me to podle nejakeho uptime pluginu do today ukazovalo od 1:30 do 2:50 podle toho jak se to vyspalo. Dal jsem ho pryc protoze me to vzdycky akorat nastvalo kdyz jsem to cislo videl :D Rekl bych ze prumernej uptime bude tak ta hodina a pul, mozna dve, s vypnutym displayem pri prehravani mp3 to odhaduju na 3, mozna 3,5. S bluetooth a vypnutym displayem (pripojeno na icq) odhaduju 2-2,5h. O wifi ani nemluvim, to je zhava baterka (doslova) a hodina je moc). Spokojen moc nejsem ale co nadelam, je to zrout :(
Doporucuju tam ten uptime nemit zobrazenej, clovek si jen krati zivot. Proste jsem si zvyknul ze kdykoliv zahlidnu kolibku tak ho tam vrazim a je to... na hrani to moc neni.
Phantomash (43)|25.11.2005 11:45
[QUOTE="nabla"]Me to podle nejakeho uptime pluginu do today ukazovalo od 1:30 do 2:50 podle toho jak se to vyspalo. Dal jsem ho pryc protoze me to vzdycky akorat nastvalo kdyz jsem to cislo videl :D Rekl bych ze prumernej uptime bude tak ta hodina a pul, mozna dve, s vypnutym displayem pri prehravani mp3 to odhaduju na 3, mozna 3,5. S bluetooth a vypnutym displayem (pripojeno na icq) odhaduju 2-2,5h. O wifi ani nemluvim, to je zhava baterka (doslova) a hodina je moc). Spokojen moc nejsem ale co nadelam, je to zrout :(
Doporucuju tam ten uptime nemit zobrazenej, clovek si jen krati zivot. Proste jsem si zvyknul ze kdykoliv zahlidnu kolibku tak ho tam vrazim a je to... na hrani to moc neni.[/QUOTE]

...tak jsem na to zkusil nějakej test a vydrželo to cca 3 hodiny :D

Ph.
Zbyšek Záliš (203)|25.11.2005 13:26
S vypnutým displayem a taktem procesoru na minimum při pouštění Mp3 odhaduji tak 5-6,5 hod.
nabla (31)|25.11.2005 14:15
[QUOTE="Zbyšek Záliš"]S vypnutým displayem a taktem procesoru na minimum při pouštění Mp3 odhaduji tak 5-6,5 hod.[/QUOTE]

Me to ale mp3ku neprehraje na to nejnizsi power save nastaveni procesoru - mluvime oba o A730W?

ad Phantomash: 3 hodiny s podsvicenim a na ten standardni mod vykonu a bez jakehokoliv zatizeni? No, neni to moc, ale zas to neni tak hrozne...

update: kecal jsem, mp3 to pri power save prehraje, predtim kdyz jsem to zkousel mi to nejak preskakovalo ale ted to jde. Tak to tem 5ti hodinam verim.
Phantomash (43)|25.11.2005 14:22
[QUOTE="nabla"][QUOTE="Zbyšek Záliš"]S vypnutým displayem a taktem procesoru na minimum při pouštění Mp3 odhaduji tak 5-6,5 hod.[/QUOTE]

Me to ale mp3ku neprehraje na to nejnizsi power save nastaveni procesoru - mluvime oba o A730W?

ad Phantomash: 3 hodiny s podsvicenim a na ten standardni mod vykonu a bez jakehokoliv zatizeni? No, neni to moc, ale zas to neni tak hrozne...

update: kecal jsem, mp3 to pri power save prehraje, predtim kdyz jsem to zkousel mi to nejak preskakovalo ale ted to jde. Tak to tem 5ti hodinam verim.[/QUOTE]

Nastavení systému na režim Turbo, podsvícení zapnuto, spuštěn testovací program BattBench .NET 1.00 :))

Ph.
nabla (31)|25.11.2005 14:29
Tak to povazuju za velkej sukces... :-) Na standard by to mohlo byt treba 4-4,5h? Ale je to umela hodnota, pri praci bych cekal ze to bude mnohem min, bohuzel jak to tak vypada tak zhruba polovina?
Zbyšek Záliš (203)|25.11.2005 14:29
[QUOTE="nabla"][QUOTE="Zbyšek Záliš"]S vypnutým displayem a taktem procesoru na minimum při pouštění Mp3 odhaduji tak 5-6,5 hod.[/QUOTE]
Me to ale mp3ku neprehraje na to nejnizsi power save nastaveni procesoru - mluvime oba o A730W?
[/QUOTE]
Ano, oba mluvíme o ASUS A730W. Bitrate byl 128 a ve WMP mi to přehrálo téměř bez problému. Málokdy se to trochu trhlo. Je pravda, že jsem to zkoušel přehrát i v PocketMusic a tam bylo trhání mnohem častější. Potom jsem si pořídil XCPUScalar na automatickou změnu taktu procesoru a bylo po problému :yes:
nabla (31)|25.11.2005 14:34
[QUOTE]
Ano, oba mluvíme o ASUS A730W. Bitrate byl 128 a ve WMP mi to přehrálo téměř bez problému. Málokdy se to trochu trhlo. Je pravda, že jsem to zkoušel přehrát i v PocketMusic a tam bylo trhání mnohem častější. Potom jsem si pořídil XCPUScalar na automatickou změnu taktu procesoru a bylo po problému :yes: [/QUOTE]

Ano, ted jsem to zkousel v PocketMusic s 192kbps mp3kou a hraje to. Uz to teda nic moc jinyho nestiha ale hraje.
kzvon (18)|2.12.2005 22:12
Mě to hlásí 2:30, ale jak kdy. Moc to nechápu jak se to může pokaždý nabít jinak. Na stránce ebay jsem našel zajímavé věci:
Emergency Battery Extender Asus A730 A730w - externí nabíječka PDA na čtyři tužkovky
ASUS A730 P505 - BATTERY EXTENDER - externí bateriový zdroj
NEVÍTE O TOM NĚKDO NĚCO BLIŽŠÍHO????