Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chyby ve verzi 5.xx

Crusader_ce4you (624)|24.11.2005 17:48
Zde můžete diskutovat chyby v tomto sw.
tortoise (546)|25.11.2005 09:41
Při cestách po USA jsem narazil na problém, kdy jedu po I-44 a další manévr za 888 mil (to se jen tak v Evropě nevidí). No a po pár set mílích mi to najednou řekne "po 800 yardech sjeďte a potom najeďte na dálnici". Přestože 3D pohled ukazuje to, co má, tzn. další manévr až za x set mil a žádný sjezd neukazuje.

Obdobně pokud jsem měl navigaci vypnutou a zapnul jsem jí při jízdě, tak TT načetl z GPS pozici, aktualizoval mojí polohu (z původně naplánované cesty jsem nesjel) a řekne mi "po 80 yardech najeďte na dálnici", přitom dle 3D pohledu jasně vidím, že na dálnici jsem.

Co je hodně nepříjemné je ta hlasová navigace, která občas plácá hovadiny. Někdy, když bych čekal, mi neřekne, jindy zase zbytečně hlásí "jeďte rovně" atd. Občas je to chybou v mapě - co ve skutečnosti je hlavní silnice odbočující mírně doleva + vedlejší vpravo, něco jako Y, tak T nahlásí "na konci ulice zahněte doleva" atd. Ale kolikrát to mapa ukazuje dobře, ale hlas mate. Zvykl jsem si jezdit hlavně podle 3D pohledu, ten je bezvadnej.

No a kapitola sama pro sebe je přesnost map. V řadě místech jsem byl naveden přímo na číslo domu úplně bezchybně, jinde byla mapa se skutečností rozhozená až o několik set metrů (GPS signál plný).
RadimK_ce4you (223)|27.11.2005 16:08
No me zacalo pri prechodu na WM2003SE blbnout podsviceni - pokud mam nastaveno napr. vypinani podsv. po 2 min., tak se behem prace s Tomem ruzne vypina a zapinani pri tukani se stylusem...
E-boss (25)|9.2.2006 17:45
Kde seženu USA mapy pro TT5N? Nějak mi to uniklo z jejich www. Otázkou je zda si raději na těch několik dnů nekoupím raději papírovou mapu :-(
beecher (9270)|9.2.2006 17:52
Na www.tomtom.com v PLUS Services po prihlaseni je mozne zakoupit US mapy po jednotlivych statech v USA nebo cele regiony pripadne US&CAN dohromady...

http://www.tomtom.com/plus/services/mds.php