Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Je pravda, ze PDA Acer jsou nejvic poruchove?

-p- (54)|24.11.2005 13:57
Odevsad slysim, ze PDA firmy Acer se nejvice porouchavaji, co si o tom myslite?
Johny_G (384)|24.11.2005 14:21
Objektivní nebudu, protože mám sám Acera, ale myslím si, že nebudou o nic poruchovější než jiná PDA. Delší zkušenosti s výrobky této značky ale mám (i když PPC mám teprve pár měsíců), a můžu říct, že jsem žádnou poruchu na žádném z nich nezaznamenal.
Mefisto (231)|24.11.2005 17:03
To si asi nevyberes, spis je to kus od kusu
pslany (130)|24.11.2005 19:43
Pda nemuzu posoudit, na firmu jsem vsak zakoupil obchodnikum nekolik noteboku a muzu rict, ze zatim vydrzely vic nez IBM a nemuzu na ne vyrknout jedine krive slovo.

Slany
lukike (278)|25.11.2005 06:02
Toto je moje prve PDA mam ho skoro treti mesiac a nemozem povedat ze by sa nejak kazilo alebo nieco,...
Som z nim na nete kazdy den cca 5hod,...:D
Hondzik_ce4you (92)|25.11.2005 07:46
BLBOST!! na svou( ted uz bejvalou) n10 nemužu říct ani slovo !! všechno OK !! a to co je psáno jako první příspěvek je nejaká vsugerovana demantibilní blbost....něgdo neco něgde povídal, a vono to tak bude.....FUJ ! :mad: :evil:
fretak (265)|25.11.2005 14:41
AcerN35 ma nekvalitni stylus. Drazky na nem se "odřou" a pak stylus nejde vytahnout. Vyresil jsem to oblepenim tenke pasky v horni casti stylusu, pak z PDA vycuguje a nejde zasunout na dotaz. To ovsem neni chyba PDA jako takoveho.
Kája_oldd (759)|25.11.2005 15:01
Taky bych neřekl, že acery jsou poruchovější. Možná se mi zdá, že třebas konstrukce není nej, když jsem tu viděl, jak tu bylo téma, kde jsem zjistil, že u jednoho modelu vznikají při normálním používání praskancea silné opotřebení. Mno ale, to se může vyskytnout u čehokoli. Podle mě vcelku i spolehlivé by měli být a že je jich hodně porouchaných je také tím, že ke své ceně jich je i nejvíce prodaných
Mefisto (231)|27.11.2005 12:30
[QUOTE="niky"]AcerN35 ma nekvalitni stylus. Drazky na nem se "odřou" a pak stylus nejde vytahnout. Vyresil jsem to oblepenim tenke pasky v horni casti stylusu, pak z PDA vycuguje a nejde zasunout na dotaz. To ovsem neni chyba PDA jako takoveho.[/QUOTE]
No ty dva vystupky se me podarilo nehtem sejmout po par tejdnech, tak jsem vzal pajku a spickou hrotu jsem misto nich udelal dva dulky a uz to fici
Hokky (30)|8.12.2005 01:22
Přidám se k "Stylusům" já zase uřízl skalpelem dolní polovinu výstupku (kdysi s výstupky) a tak jde super ven kdykoli
sh0tek_ce4you (163)|8.12.2005 11:01
[QUOTE="niky"]AcerN35 ma nekvalitni stylus. Drazky na nem se "odřou" a pak stylus nejde vytahnout. Vyresil jsem to oblepenim tenke pasky v horni casti stylusu, pak z PDA vycuguje a nejde zasunout na dotaz. To ovsem neni chyba PDA jako takoveho.[/QUOTE]
Nejenom ty pucky se odrou - cela ta umela hmota je znacne krehky a nachylna na zlomeni, kdyz jsem to porovnal se starym stylusem z Palmu, tak ten je ohebnejsi, jaksi "gumovitejsi", Aceruv se mi ulomil pri padu ze stolu na parkety :((
BTW nevite kde se daji sehnat? Nebo cim nahradit???
Dave.K (63)|8.12.2005 13:15
Mam Acera tri mesice, v praci pouzivame monitory Acer (asi 50-sat kusu) a ani na jedno si nemuzu stezovat...Jen bych se pridal k tem stylusum, to opravdu nevyresili, uz mi zbyva jen jeden vystupek a jsem zvedavy jak ho budu vytahovat, az tam nebude ani on... :O
Next20 (7)|12.12.2005 22:45
Já mám Acer notes i PDA. Notes paráda, mám ho víc než rok a šlape jako hodinky. PDA, je trošku horší. Po půl roce se mi vytáhl při dobíjení celej plíšek. Teď to mám v servisu, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Jinak co se týká stylusu, to mě vůbec nebolí. Výstupky se mi taky ulomily, hned první týden, ale koupila jsem si pouzdro a mám ho v pozdře mimo PDA. Větší obavy mám z toho konektoru dobíjení. To se mi zdá trochu levý a nedořešený.
Zdenek S (27)|15.12.2005 12:06
Taky mam notebook i PDA Acer, ale ani s jednim doted nebyly zadny vetsi problemy. Takze sem spokojen a nemam duvod rozhlasovat ze sou poruchovejsi nez od jinych vyrobcu.
tomulinek (216)|15.12.2005 14:43
"Pověra" o poruchových PDA Acer možná souvisí se sousední kategorií notebooků, kde si nezískaly Acery zrovna pověst konstrukčně nejtrvanlivějších hardwarových kousků, na rozdíl třeba od IBM (popř. HP).

Toto tvrzení o noteboocích se potvrdilo nejen mé osobě (sám jeden takový vlastním ze série TravelMate 8xx a některé konstrukční detaily jsou z dlouhodobého hlediska tristní), ale také v naší nejmenované firmě, kde se před cca 2–3 lety nakoupovaly Acery a postupně se obměňují za jiné značky (hlavně bytelné, byť třeba ne tak "hezké" IBM) z důvodů různých závad. Pověstná je např. životnost pevných disků – ty se klasicky "neloučí", ale prostě odejdou najednou a navždy (podobně baterie, někomu LCD atd.).

Proti značce Acer jinak nic nemám a myslím, že patří k lepší části pelotonu mobilních zařízení, PDA zvláště (nejsem ale prodejce ani servisák PDA, abych na to dal ruku do ohně ;) ).

PS: Jen nevím, že se tak rozohňujete poté, co toto PDA máte sotva pár měsíců. ;) Teprve čas ukáže, ať tak či onak. Vzpomenul bych telefony Siemens S55 – ty u nás ve firmě taky 2 roky všem fungovaly spolehlivě a až po záruce se pomalu jeden po druhém doslova rozsypaly (zejména v oblasti klávesnice). :cool:
NuTTeR (3)|11.8.2006 22:39
:?: :?: Souhlasim s tim ze nekdo nekdy nekde neco rikal a nejakej hnup co ho poslouchal tomu uveril. POdle myho nazoru je mozny ze ma Acer vic poruch hlasenejch nez treba HP ale nebude to tim ze by byl horsi nebo nejaky takovy kecy, ale tim ze se jich treba , vzhledem k cenam, proda vic nez tech Hp(priklad). Nemyslim si tudiz ze nekdo komu se jednou pokazil Acer a to jeste treba jeho vlastni vinou, i kdyz nevedomky, nemuze byt nastavany ale mel by mit urcitou soudnost a nevypoustet bludy jako ze je neporuchovejsi. Vem si treba situaci u nooteboku, ukaz firmu ktera dava takovy rozsireny moznosti zaruky a vsemoznejch podobnejch veci. MyYSLIM ZE TO ZE JE ACER NEJPORUCHOVEJSI JE NESMYSL... :?: :?:

[FE]NuTTeR88

PS:Aceer rulezzz a Ferrari F430 tez...:cool:
neoxo (133)|27.8.2006 09:31
Momentalne mam Acer N30 v servise.
Je druhy raz reklamovany. Prva reklamacia bola na konektor, neviem ci sa tam nieco odpojilo alebo sa presuchali kontakty ale mal problem sa synchronizovat a nabijat. Tak vymenili konektor.
Teraz reklamujem internu pamat co ma velkost 1,8 MB. Nie je mozne na nu zapisovat ani mazat.
Tak uvidime co snim spravia.
macher3 (4)|31.8.2006 22:59
Myslím si, že ACER nie je o nič poruchovejšia značka ako ktorákoľvek iná.