Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

problem u MDA compakt

galony (9)|24.11.2005 13:06
Dobry den,
kdyz chci odeslat jednu zpravu bez hacku a bez carek do 160 znaku, tak se nekdy(docela casto) stane, ze tomu dotycnymu prijdou 2 az 3 uplne ty samy sms. Zkousel jsem to pres operatora, ale nejde to a znam cloveka, ktery ma ten samy problem s MDAc. Zkousel jsem preinstalovat a koukat ruzne po nastaveni, ale nic. Nema s timto nekdo zkusennosti??
duffioso (537)|24.11.2005 13:25
me se tohle nikdy nestalo,ale matne si vzpominam,ze existuje nejaky patch! nevim jestli je opravdu i na tohle,ale zkus mrknout na www.t-mobile.cz je tam ke stazeni par opravnych blbosti!vim,ze je tam patch na zobrazovani jmena u sms,ale mozna ti tam neco pomuze!
osch (1330)|24.11.2005 16:10
Bylo by dobré napsat jakého máš operátora. Taky jestli ty sms-ky píšeš s diakritikou nebo ne (i když je posíláš bez).
Koukni v Doručená pošta>>Účty>>Účty>>Textové zprávy jestli máš zaškrnutou volbu V případě potřeby poslat SMS za použití Unicode.
Pavlucha (1496)|24.11.2005 16:25
Nepužíváš náhodou nějaký Task Manager (PocketPlus apod...), který zavírá apliklace místo jejich minimalizace?
Pokud ano, dej si "tmail.exe" do seznamu vyjímek, aby ti zůstal spuštěný.
galony (9)|24.11.2005 21:40
Tmail.exe jsem nasel, ale co to je seznam vyjimek. Pouzivam Spb pocket plus. Je mozne ze je to tim??
Stanik_ce4you (77)|24.11.2005 22:23
tak tohle už se tady taky řešilo. Compact velice rád zdvojuje smsky po obnově ze zálohy na kartě. Lidičky, trošku ty diskuze pročítejte než vytvoříte novou:sarcastic:
MrMarkus_ce4you (45)|28.11.2005 14:31
[QUOTE="Stanik"]tak tohle už se tady taky řešilo. Compact velice rád zdvojuje smsky po obnově ze zálohy na kartě. Lidičky, trošku ty diskuze pročítejte než vytvoříte novou:sarcastic: [/QUOTE]

Tady se už řešilo věcí ... dokud se nenajde ochotný člověk/člověci kteří budou získané knowhow přepisovat třeba do podoby blogu (a že by si ho tento server už sakra zasloužil), bude se toto stále opakovat a nelze to přece nikomu zazlývat, vždy budou vznikat nová témata která řeší už něco co se řešilo, tohle je diskuze, ne encyklopedie a těžko tu někdo kdo chce s něčím poradit bude procházet 83-stránkový chaos.
galony (9)|28.11.2005 21:16


[QUOTE]Stanik napsal(a): tak tohle už se tady taky řešilo. Compact velice rád zdvojuje smsky po obnově ze zálohy na kartě. Lidičky, trošku ty diskuze pročítejte než vytvoříte novou

Tady se už řešilo věcí ... dokud se nenajde ochotný člověk/člověci kteří budou získané knowhow přepisovat třeba do podoby blogu (a že by si ho tento server už sakra zasloužil), bude se toto stále opakovat a nelze to přece nikomu zazlývat, vždy budou vznikat nová témata která řeší už něco co se řešilo, tohle je diskuze, ne encyklopedie a těžko tu někdo kdo chce s něčím poradit bude procházet 83-stránkový chaos. [/QUOTE]

Dik za zachranu, ja se treba rad podivam na tuhle stranku dozvim se novy veci, ale nemuzu tu byt furt, tak mi treba neco unikne a to hledani je neprehledny.
Pavlucha (1496)|28.11.2005 21:47
V SPB Plus jdi do nastavení - Close button - Feature Options - záložka Exceptions - přidej TMAIL.EXE (je dobrý jít tam, když máš Poštu spuštěnou a dát ADD - LAST USED PROGRAM nebo jak to tam je).
Stanik_ce4you (77)|28.11.2005 23:57
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=7567
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=2365
https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=7237
Takhle to vypadá když se použije tlačítko HLEDAT. Trvalo mi to asi 25 vteřin,tak mi netvrďte, že je to nepřehledné a nebo že to nefunguje:!: