Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Pocket divx encoder

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Pokud to tady někde už bylo zmiňováno, tak se omlouvám za zdvojení, ale nemohl jsem to tady nikde najít. Někde jsem tad četl, že tento program vpalí napevno titulky do filmu a aby to tak šlo, tak musí být ve formátu sub., chtěl jsem si tedy titulky, které mám ve formátu txt., chtěl převést,ale je tam hroyně moc možností kódování, které e finále sub. udělají,tak nevím který mám použít. Jeden jsem zkusil, encoder ho viděl a vzal, ale po zkonvertování tam nebyly. Na přehránípoužívám TMCP 0.7, takže přehrávačem to nebude. Prostě je tamencoder nedal. Díky za odpovědi)
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Mno ja titulky v txt predelavam v programu Subtitle Maker (sehnal sme ho na slunecnici) do formatu .sub a pak v Encoderu jen najdu film a v novy verzi mas vedle toho jeste tlacitko an pridani titulku...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

ten subtit.maker ze slunečnice nějak blbne.Nevíte někdo o něčem, co by podporovalo českou diakritiku, převedlo titulky do sub. a pak by se to dalo divxencoderem vpalit do filmu?Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Já úspěšně převádím titule na sub pomocí SubAdjust (stačí hodit třebas do googlu a odkazů je dost) a pak házím do pocketdivxencoderu a diakritika není problém.

Tak mě napadá, zkoušel jste jestli diakritika fungovala po převedení v sub, nebo až v převedeném filmu v pocketdivxencoderu? Totiž verze 3.50 má problémy s diakritikou (nepočítáme-li ten trik hodim menu do aj, pak zpět do cz), což je řešené u verze 3.51RC, asi to víte, já jen pro jistotu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2005

3.51 a titule si preved v subtitle workshop do srt,sub ... jak jednoduche

Nováček
    Registrace
    Sep 2011

Citace Původně odesláno od Bamban007
    Pokud to tady někde už bylo zmiňováno, tak se omlouvám za zdvojení, ale nemohl jsem to tady nikde najít. Někde jsem tad četl, že tento program vpalí napevno titulky do filmu a aby to tak šlo, tak musí být ve formátu sub., chtěl jsem si tedy titulky, které mám ve formátu txt., chtěl převést,ale je tam hroyně moc možností kódování, které e finále sub. udělají,tak nevím který mám použít. Jeden jsem zkusil, encoder ho viděl a vzal, ale po zkonvertování tam nebyly. Na přehránípoužívám TMCP 0.7, takže přehrávačem to nebude. Prostě je tamencoder nedal. Díky za odpovědi)
    Proc by mely byt titulky ve formatu SUB? Pouzil jsem i TXT a zadny problem. Jenom si je musite rucne nalistovat...

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Dobrý den
    Začal jsem používat Pocket Divx encoder, ale nefunguje mi diakritika v titulkách. Zkousel jsem i zmenit jazyk na En a a pak zpet na cz. Ale nefungje. Vite nekdo jak na to? Nebo znate nejaky jiny program ktery me video prevede a prida titulky(s dobrou diakritikou!!)?klidne i placeny... dekuji

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Taky mam problemy s diakritikou. Opravdu nikdo nevi jak na to?

Nováček
    Registrace
    May 2006

A zkusili jste zmenit i kodovou stranku? Vetsinou na WIN-1250.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tak to nastaveni je tam pod pekne blbou polozkou. Kodovani se nastavuje po kliknuti na tlacitko "napoveda". Uz to funguje. Diku

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

K programu pocket divx encoder bych měl menší dotaz. Donedávna jsem pomocí tohoto programu převáděl filmy do svého Touch Cruise. Nyní jsem si stáhl klip ve formátu wma-wmv a encoder mi jej nenajde, tudíž není co převést. Musím jej tedy převést do avi a teprve poté pomocí encoderu dát do mobilu? A na převedení wma-wmv do avi pomocí jakého programu? Díky za případné odpovědi.

Podobná témata

1. Pocket DiVX Encoder
    Od Seraph22 v sekci Multimédia
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-05-2006, 18:39
  2. Pocket DivX Encoder 0.3.50
    Od sk8er137 v sekci Motorola
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-12-2005, 11:27
  3. Pocket Divx
    Od Anand v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq