Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zajímavě silné signály BT

barokna_ce4you (0)|23.11.2005 18:45
ahoj všem. pořídil jsem si BT GPSku i-tec (http://www.i-tec.cz/index.php?lang=cz&pid=2&kid=7&id=BTGPSBT) a mám problém se sílou signálu u bluetooth. ve specifikaci k modulu píší, že má stardandní dosah cca 10m. bohužel v mém případě tomu tak není a již při vzdálenosti 15cm mám problémy s vypadáváním signálu. horší je, že jsem GPS zkoušel na n50 (já mám n30) a tam mi bez problému fungoval na 15m... zkontroloval jsem si tedy signál u mé n30. koupil jsem si USB BT klíč od MSI a jaké bylo překvapení, když jsem zjistil, že funguje i na 50m z okna na zahradě...
mohlo by to být rozdílnými specifikacemi BT na i-tec GPS a n30? používá někdo tuhle kombinaci? ještě dodám, že mám WM2003SE od Aceru. díky
zdenekr (4)|24.11.2005 13:26
Tak prakticky stejnou kombinaci pouzivam i ja (dokonce i s Bluetooth klicenkou MSI pro notebook). Dosah ve spolupraci s GPS je opravdu o neco mensi (a prave jen a jen s touto GPS). Nakonec jsem zacal podezrivat WM2003SE a hodil tam zpet WM2003. Je to o neco lepsi (a hlavne stabilnejsi spojeni), ale pres 10m jsem se nedostal ani nahodou. Pouzivam to v aute a tam dosah radove metry je myslim alepson pro mne uplne dostacujici.
barokna_ce4you (0)|24.11.2005 19:06
zkoušel jsem tam dát WM2003 a ten signál je stejnej jako u SEček, ba co, možná ještě horší. nějakých 8cm a jsem na minimalním signálu... :mad: tak nevím jestli to má cenu dát třeba na reklamaci... už mě to saje krev. takhle to nemůžu používat ani v autě:no:
beecher (9270)|28.11.2005 21:59
Tohle bych dal na reklamaci, s temito GPSkami byl problem, ze se u nekterych kusu ten BT nepoved...
A radeji bych si priplatil na iTec BT 339... ;)