Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: zajímavě silné signály BT

barokna_ce4you
    Guest

ahoj všem. pořídil jsem si BT GPSku i-tec (http://www.i-tec.cz/index.php?lang=cz&pid=2&kid=7&id=BTGPSBT) a mám problém se sílou signálu u bluetooth. ve specifikaci k modulu píší, že má stardandní dosah cca 10m. bohužel v mém případě tomu tak není a již při vzdálenosti 15cm mám problémy s vypadáváním signálu. horší je, že jsem GPS zkoušel na n50 (já mám n30) a tam mi bez problému fungoval na 15m... zkontroloval jsem si tedy signál u mé n30. koupil jsem si USB BT klíč od MSI a jaké bylo překvapení, když jsem zjistil, že funguje i na 50m z okna na zahradě...
    mohlo by to být rozdílnými specifikacemi BT na i-tec GPS a n30? používá někdo tuhle kombinaci? ještě dodám, že mám WM2003SE od Aceru. díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Tak prakticky stejnou kombinaci pouzivam i ja (dokonce i s Bluetooth klicenkou MSI pro notebook). Dosah ve spolupraci s GPS je opravdu o neco mensi (a prave jen a jen s touto GPS). Nakonec jsem zacal podezrivat WM2003SE a hodil tam zpet WM2003. Je to o neco lepsi (a hlavne stabilnejsi spojeni), ale pres 10m jsem se nedostal ani nahodou. Pouzivam to v aute a tam dosah radove metry je myslim alepson pro mne uplne dostacujici.

barokna_ce4you
    Guest

zkoušel jsem tam dát WM2003 a ten signál je stejnej jako u SEček, ba co, možná ještě horší. nějakých 8cm a jsem na minimalním signálu... tak nevím jestli to má cenu dát třeba na reklamaci... už mě to saje krev. takhle to nemůžu používat ani v autě:no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tohle bych dal na reklamaci, s temito GPSkami byl problem, ze se u nekterych kusu ten BT nepoved...
    A radeji bych si priplatil na iTec BT 339...

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-03-2011, 11:58
  2. Silné zahřívání zařízení
    Od vapouk v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-04-2009, 14:10
  3. Zajimave.....
    Od SilverHand_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-12-2006, 18:33
  4. ... silne OT - nakupujete v Carreforu?
    Od PavelR. v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-09-2003, 16:21