Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Program pro PocketPC

MilanSu (823)|23.11.2005 17:38
Potreboval bych udelat jednoduchy programek pro WM2003, ktery prejmenuje nekolik souboru v adresari, kde je spusten. Zkousel jsem Visual studio 2005 express edition, ale nejak se mi tam nedari udelat aplikaci pro PDA.
Syntaxe programu by byla
jestlize existuje (Soubor1) pak
prejmenuj (Soubor3) na (Soubor2)
prejmenuj (Soubor1) na (Soubor3)
jinak
prejmenuj (Soubor3) na (Soubor1)
prejmenuj (Soubor2) na (Soubor3)
Zobraz hlasku, ktery soubor je pouzit.
Pripadne by to slo resit menu s 2 polozkami
Ja vim je to banalita, ale nejak se mi nedari hnout z mista, .NET framework mam nainstalovany.
Dale bych vyhledove potreboval udelat jednoduchou databazi (evidence ubytovanych), kde v jedne vete jsou pouze textove udaje a nekolik vypoctenych (rekreacni poplatek dle poctu osob a Kc za spotrebovanou elektriku) s tim, abych mohl data porizovat na PDA a stejnou databazi vyuzivat i na PC (pro tisk ....). Co by jste mi doporucil, jedna se o jednorazovku, takze si samozrejme nechci porizovat vyvojove nastroje za xxx$, stahuji si ted embedded Visual C++ 4.0+SP4, .net Framework 2.0. Budou mi tyto nastroje pro moji potrebu stacit ?? Neni nekde nejaka publikace v CZ ???
Diky vsem za HELP


Saman_ce4you (1451)|23.11.2005 18:04
Tak to prvni de v pohode zvladnout "dosovym" skiptem = batchfilem. Stahni si nekde command lajnu pro pocket pc, treba muzes vzit tu z Windows Mobile Developer Toys, a tam ten bat v pohode pustis..
MilanSu (823)|23.11.2005 18:16
No asi by to slo, ale efektnejsi bych to videl jako normalni klasickou aplikaci
Saman_ce4you (1451)|23.11.2005 22:20
Pokud se ti.nedari delat aplikaci ve VS, tak nevim, tak to chces delat efektne.. ;) Napsat batch s par ifama snad zvladnej kazdej..
MilanSu (823)|23.11.2005 22:50
No mne hlavne neslo v Express studiu udelat aplikaci na Pocket PC. Ale ja spis myslel, ze nekdo pomuze primo treba kouskem zdrojaku (protoze podle mne, pro programatora, ktery to umi je to "sranda"). Ale mozna se mylim a budu holt musit neco zbastlit sam (coz mi samozrejme zabere vic casu). No uvidime, uvidime ....
gevalim (86)|24.11.2005 08:12
Express studio mobile aplikace opravdu nepodporuje. Neni ale duvod nepouzit eVC++ 4. Koneckoncu s WM5 SDK vyrobis i aplikaci nativne pro WM5. Jedinou nevyhodou, na kterou jsem zatim prisel je to, ze eVC++ 4 nedokaze debugovat na WM5 zarizeni. Ale 2003 samozrejme zvlada...

A ta cena :D