Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s vypinanim u MDAc

duffioso (537)|23.11.2005 17:14
zdravim lidicky,uz asi ctyri dny mam problem s vybijenim baterky u MDAc kvuli tomu,ze se mi nevypina! doufam,ze nikdo nenapise abych si to nastavil v settings! to mam:D ale stane se to,ze mi treba nekdo napise sms a ja MDAc nemam u sebe,ale uz se potom nevypne a za dnesek,kdy jsem dvakrat volal a poslal tri sms,mi odeslo asi ctyricet procent baterky! stava se nekomu,ze se mu pristroj nevypina?
duffioso (537)|23.11.2005 20:15
tak jsem zjistil,ze to ma na svedomi jeden plugin do Today!!!RhinoCode iPAQPanel 2003!!!ale nikdy pred tim to neudelal:no: :((
Pavlucha (1496)|24.11.2005 09:20
Stávalo se mi to. U mně to ale byl problém se Smart Maps. Jakmile jsem je jednou po SR spustil, tak po jejich vypnutí (ne hození na pozadí) do dalšího SR nešel Compact vypnout ani tlačítkem Power. Sice na chvilku (půl vteřiny) zhasnul, ale hned zase naběhnul.
Pomohl až HR.
duffioso (537)|24.11.2005 13:21
no me to dela ten iPAQ panel,ale nevim proc,driv mi to nedelalo a ted to dela posledni asi ctyri dny!tlacitkem on/off to jde,ale automaticky vubec,jen kdyz vypnu ten plugin a to nechci,protoze je super! nebo kdyz mam zapnute nejake okno! ted pisu z Compacta a kdyz necham zapnutyho explorera tak se mi vypne,ale kdyz pujdu na Today tak ne! asi budu muset milacka hrknout! je to na prd!