Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 42

Téma: Velká recenze zařízení HP iPAQ rx1950

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Nový HP iPAQ rx1950 je určen především pro začínající uživatele kapesních počítačů. Parametry sice neoslní, ale v povedeném obalu najdete vše, co od Pocket PC této kategorie můžete očekávat. Navíc s bonusem v podobě integrované bezdrátové sítě WLAN. Pokud se tedy právě zamýšlíte nad koupí svého prvního kapesního počítače se systémem od Microsoftu, tento iPAQ by neměl ve vašich úvahách chybět.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000191_xre42687620051122115013.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pavle, kde se dá sehnat ta filmová ukázka s níž testuješ Benchmark v TCPMP? Přímo ta se kterou testuješ všechna zařízení, stejná bitrace atd..
    Dík

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Nebylo by možné nějak testovat rychlost čtení/zápisu souborů do ROM paměti? Vzhledem k přeorganizování užití paměti na WM5 je pomalost ROM paměti poměrně nepříjemnou záležitostí. Případný model, u kterého by se v testu projevila znatelně vyšší rychlost práce s touto pamětí (ať už v důsledku novějšího typu ROM paměti či jako výsledek některých optimalizací systému) by byl (dle mého skromného názoru ) žádanější a určitě by si ve výsledném hodnocení zasloužil nějaký ten bodík navíc.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2005

Dakujem, neprosim. Radsej ostanem u Acera N30 ku ktoremu som mimo ine prave zlomil stylus. Pisem to sem, lebo sa musim pochvalit (

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

zda se mi to, nebo skutecne vidim 1915 s Wi-Fi a trochu pozmenenou kastli? tenhle design ma ode me 100%

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Hej hej šéfe, snad si chtě říct, že vidíš 4150-tku neé?

Nováček
    Registrace
    Apr 2004

4150 mozna, ale kdyzsem videl fotky, tak mi zrak sjel vedle displaye ke kolibce a konstatuji pouze kosmeticke zmeny.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Jak je to s pomalostí přístroje z hlediska "běžného uživatele"? Přístroj haníte jen proto, že ho porovnáváte s PDA za 20000Kč, nebo je to tak hrozné? Projevuje se pomalost při používání normálních aplikací (kalkulačka, slovník, word, excel, internet....), jak je na tom ohledně rychlosti při hraní her (tetrisy a tak..)? Doporučil byste mi nějakou alternativu v podobné cenové relaci, s wifi? Děkuji.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Prosím, ještě mám jednu otázku. Pokud si přístroj zakoupím na www.hp.cz nebo třeba na shop.palmpc.cz bude tam už předinstalován operační systém v češtině? Nebo mám nějakou možnost, jak ho tam potom dostat? Moc díky.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pomalost- záleží na naistalovaných aplikacích třetích stran. Pokud si tam nainstaluješ spoustu třeba i zbatečností a nebudeš je vypínat, pak se může stát, že to bude šnek, ale jinak, jak píše Pavel v recenzi, myslím, že 90% aplikací bude běžet v pohodě. Navíc jde procesor přetaktovat, takže i rychlost se může krapet zvýšit.
    Mě by spíš vadila absence BT - pokud se chceš připojovat k netu přes mobil, tak buď nepohodlně přes IR (třeba Motorola ho nemá) nebo musíš dokoupit paměťovou kartu s BT.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od tomasslavicek
    Prosím, ještě mám jednu otázku. Pokud si přístroj zakoupím na www.hp.cz nebo třeba na shop.palmpc.cz bude tam už předinstalován operační systém v češtině? Nebo mám nějakou možnost, jak ho tam potom dostat? Moc díky.
    Soucasti baleni je lokalizacni CD, staci nainstalovat - registrovat a system bude v cestine.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Nemuzu se ubranit srovnani s FS420. Za stejne penize muzu mit sice starsi zarizeni brano z pohledu uvedeni na trh, ale s rychlejsim procesorem, vetsi pameti a vcetne BT. Nebo jsem neco prehledl a tohle HP ma nejakou vyhodu?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

WM5?

Registrace
    Nov 2007

V baleni by snad mela byt lokalizace a i kdyby ne, tak se da za par supu dokoupit. System jako takovy je ve WWE (World Wide English), pocestuje se prave az tou lokalizaci

EDIT: :O ja odpovidal do okna otevrenyho odnekdy od vcerejska. Nejsem ja *pip* ?

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    WM5?
    Mel jsem na mysli skutecnou vyhodu, s ohledem na pouzity hw mne rozdil mezi WM5 a WM2003SE neprijde podstatny. Rozhodne nevyvazi rozdil v HW vybave.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení HP iPAQ rx3715
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 75
    Poslední příspěvek: 29-12-2007, 11:29
  2. Velká recenze zařízení HP iPAQ h2210
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 23-09-2007, 11:26
  3. Velká recenze zařízení HP iPAQ hw6900