Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

BB klient pro MDA compact ke stazeni

pickard (31)|22.11.2005 10:23
na oficialnich strankach T-Mobile CZ i s navodem....


treba uz dam brzo daj CZ ROM 1.13 (mam tu puvodni a bluetooth mi tam opravdu moc nefachci ):mad:
Pavlucha (1496)|22.11.2005 11:57
Podle specifikací - cituji: "BlackBerry Connect bude na vašem MDA Compact fungovat, máte-li firmware alespoň verze ROM: 1.13.00 WWE; Radio: 1.12.00; ExtROM: 1.13.121 WWE. ..." to bez ní prý ani nepoběží.
DavidFawn (70)|22.11.2005 17:57
mozna hloupa otazka, ale k cemu je BlackBerry?
MultiTricker (112)|22.11.2005 18:15
To jsou chytrolíni...a kde tedy mám tenhle nejnovější firmware najít, abych po nahrátí do MDA nepřišel o záruku?

Dole na této stránce je BBconnect pro MDAII a pro MDAII je tam ke stažení i firmware, pro Compacta nikoliv. Nechcete jim někdo zavolat na infolinku a optat se, jestli nový firmware nepřipravují? :)
Pavlucha (1496)|22.11.2005 18:38
[QUOTE="MultiTricker"]....Nechcete jim někdo zavolat na infolinku a optat se, jestli nový firmware nepřipravují? :)[/QUOTE]

:D :D :D ... a že jim nezavoláš sám, tady už to máme všichni za sebou ...
MultiTricker (112)|22.11.2005 20:49
[QUOTE="Pavlucha"]:D :D :D ... a že jim nezavoláš sám, tady už to máme všichni za sebou ...[/QUOTE]

Také s nimi mám nějaké ty zkušenosti :D

Kdysi jsem potřeboval na iPAQu 3970 takovou triviální věc, jako je ten řetězec "ADCKONT=1...", protože zbytek jsem měl nastavený, ale tohle jsem vážně nevěděl (je to tak rok a půl zpátky). Než jsem vysvětlil co mám za kapesní počítač a že je mi jedno že oni tam mají (kupodivu) český návod a já mám anglicky systém, že potřebuju jenom tuhle věc, tak mě několikrát přepojili...

A obávám se, že zjistit zdánlivě jednoduchou věc, jako je přístupnost novějšího firmwaru pro Compacta by byla záležitost na půl hodiny s nulovým výsledkem.

Ale někdo by tam schválně zavolat mohl, jestli nemá do čeho píchnout :sarcastic:
Ganja_ce4you (324)|23.11.2005 21:46
vzdyt uz jsem to tu psal pred 14 dnema 3x , novej firmware zkousi a testuji..ke stazeni bude hned jak to bude mozne .. pry treba do 14R dni ,ale nejpozdeji kolem noveho roku
Surgical (2364)|23.11.2005 23:08
Primlouvam se taky za objasneni, co je BlackBerry a proc bych ji mel pozadovat navic ke stavajicim textovym komunikacnim technologiim? Myslim tim e-mail, sms, paging, nemluve uz o voice or video over IP atd....
Jen pro zajimavost...Kolik jste kdo v zivote poslali MMSsek? A opravdu stojite o to, aby vam druha strana videla do ksichtu, kdyz s ni telefonujete?

Jinak, to, co jsem se docetl zde
http://www.earchiv.cz/b05/b0228001.php3
ve mne vyvolava pouze utrpny usmev, pojmy jako proprietarni reseni, pausal, ale s omezenym objemem dat atd., na druhou stranu "zaruka bezpecnosti" atd....Ja se radsi chranim sam, a rozhodne dalsi priplatek ke stavajicimu pausalu neminim navysovat.
Ganja_ce4you (324)|23.11.2005 23:21
staci google..jinak je to zbytecnost ..

http://www.mobilmania.cz/Operatori/AR.asp?ARI=109708

ad OT /nevim proc to sem pletes/ a mms bycvh psal a posilal porad nestat 10Kc .. je to pohoda poslat zensky jak to tam vypada kde zrovna jsem, fotku svy novy telky rodicum co jsem si vcera koupil atd...

videotelefonii budoucnost nedavam .. ale kdo vi az tu bude..v italii a na korsice kde umts normal jede uz dlouho , je to normal ze lidi videotelefonuji ..