Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

bluetooth

zden0 (16)|22.11.2005 09:48
Zdravim vas. Vie mi niekto pomoct? Man naslodovny problem. Mam axim x50 a gps bt100, mam to sparovane. Ked spustim napr; VitoNavigator pripojenie gps je automaticke, tak mi len ukazuje nadmorsku vysku a stupne a nefunguje mi kompas rychlost ani aktualna pozicia. Hm. Takto isto to je aj v GPS dash a ozi. a dokonca aj smartmaps, v pocket streets mi najde polohu aj smer ktorym idem. Neviem co stym. Nema niekto radu albo skusenost? Vdaka [pisal som aj do sekcie gps ale nikto nic] :(
campulka (14)|22.11.2005 19:50
Cau, mozna to nebude to co potrebujes ale vychazim ze skusenosti se svoji BT-338, ktera ma tez SiRF. Pomocí programu SiRFDemo (ke stazeni nekde na netu) lze prepinat mezi protokolem NMEA a SiRF. Vetsina programu si poradi spis s daty NMEA nez SiRF. Jednou jsem s tim trochu experimentoval a nechal jsem GPS prepnutou na protokol SiRF (nastaveni zustane i po vypnuti GPS) a pak sem se divil ze programy ktere predtim normalne s GPS fungovaly najednou nefunguji... Po prepnuti zpet na NMEA protokol zas vse samozrejmne fungovalo. A prave u prepnuti na NMEA by mohl byt tvuj problem. Kdyz se to prepina lze totiz nastavit ktere NMEA vety bude GPS posilat (viz prilozeny obrazek). Pokud posilani nekterych vet zakazes muze to delat to co si popsal...
00103083_ClipBoard-1_7i8D.jpg