Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Špatné měření kapacity baterie

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Ještě než jsem nainstaloval REGEDIT a dělal (dle návodu z PocketPC Registry Tweaks) zásah do registru, tak jsem zjistil, že to jde normálně v nastavení>zvuky a upozornění>karta "upozornění" a dle vybrané události si zvolit způsob upozornění. U události Low Battery Warning jsem všechno odškrtal a výsledek byl stejnej jako u popisovanýho postupu na PocketPC Registry Tweaks.

Zkoušeno na iPAQ 3950

Carlos
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Takhle to bohuzel nejde u starsich iPAQu upgradovanych na PocketPC 2002... Udalost Low battery warning tam proste chybi...

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Nejde to ani u iPAQa 3950. Mylně jsem byl omámenej předchozíma instalacema programů. Teď jsem provedl Hard Reset a zase to tam nebylo. Ale přišel jsem na to jakej program tam doplní ten "Low Battery Warning". Je to "Battery Pack 2003". Stačí Install a Uninstall (pokud ho v PocketPC nechcete) a zůstává tam.

Carlos

Nováček
    Registrace
    Apr 2003

Tak už asi tak 2 měsíce je můj iPAQ po výměně baterie a výše popsaná závada se neprojevila. Nejspíš šlo (i podle pracovníků servisního střediska Compaq) o vadu baterie.
    Takže pokud by ste někdo měl podobné problémy, neváhejte a pospíchejte do Compaqu, dokud je Váš iPAQ ještě v záruce ;-)
    []

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Nabíjení baterie až od určité kapacity
    Od Hanx_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 10-04-2007, 00:20
  2. LOOX 420 - AKU vyšší kapacity
    Od selskyrozum v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-02-2006, 20:18