Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Urceni polohy pomoci BTS na MDA

kopec_ce4you (236)|20.11.2005 11:35
Ahoj lidicky, nevite nekdo jestli existuje nejaky program jako MobiGPS pro MDA (II)??? Je to program co dokaze urcit priblizne polohu pomoci pozice BTS stanic. Thx...
Kato_ce4you (970)|20.11.2005 12:07
Hh - tady nekdo cetl novinky na MM :))
Jinak teda o nicem takovem nevim, i kdyz jsem to taky shanel. Nicmene udelat to urcite neni problem. Jo a hlavne - presnost bude uplne o nicem - parkrat jsem v nedavne dobe zkousel ten Lokalizator od TMO - v mestske zastavbe by to melo byt udajne pomerne presne - tak muzu rict, ze ackoliv jsem to zkousel v Brne na Lesne, tak me to podle nich naslo nekde v Modricich!!! (pro neznalne - to je uplne na druhe strane Brna). A jelikoz mi takovehle vysledky hodil opakovane, tak jsem si na tu sluzbu udelal ne moc prijemnej nazor. I kdyz jsem to zkousel opakovane, tak vzdy a vsude mi to hodilo nesmysly, takze nevim, nevim. Ale podle me budou mit chybu nekde v tom softu oni, protoze kdyz jsem pouzival soft na automaticke prepinani profilu podle BTS (uz si nevzpomenu, jak se jmenoval - je tady na ce4you o nem i diskuze a taky stal za prd :D), tak ten mi aspon psal bunky na kterych jsem realne a to fakt sedelo. Aneb na jedne strane bytu jedna BTS (mimochodem taky v jine mestske ctvrti) a na druhe strane jina (konecne spravna)...
Takze jestli to chces na hodne pribliznou orientaci, ve stylu v jakem kraji se asi tak nachazis, tak ma smysl se timhle vubec zabyvat. Ale jestli to chces na nejake rozumne urceni polohy, tak na thle zapomen a kup si GPS ;)
kopec_ce4you (236)|20.11.2005 13:04
GPSku mam (viz podpis), tohle me jenom zajimalo... Ja jsem zkousel ten TMO v Praze a naslo me to prave uplne presne, jako presne byt ve kterym jsem sedel a to byl 100%-panelak... no nic...
AlienSmidy (109)|8.3.2006 00:02
videl bych na MobiGPS lepší využiti, scháním neco podobneho,co by dokazalo fungovat jako MobiGPS (viz nahoře) ale aby to fungovalo na mobilech podporujících JAVU, a dat si telefon s timto programem do auta.Proste by me to vyslo na mensi penize nez platit, GPS vyhledávání vozidla.

.. nevedel by nekdo?
kopec_ce4you (236)|9.3.2006 07:28
at1 tohle snad je v JAVA, ne?

at2 ted nevim, jestli chces mapu v aute nebo najit kde je tvoje auto... pro druhou moznost: t-mobile (a mozna i nekdo jiny) umoznuje, za maly poplatek nebo zdarma, ze vyhleda urceny telefon (samozrejme to musi byt povoleno od vlastnika), takze staci hodit nekam do auta telefon s nejakou Twist kartou a je to, jen nejak zaridit nabijeni...
tazz1 (680)|9.3.2006 21:16
MobiGPS je Symbian, ne Java. Ale taky by se mi libilo, kdyby neco takoveho bylo na WM5
AlienSmidy (109)|11.3.2006 22:27
Měl jsem na mysli, ne mapu do auta,ale vyhledávání svého auta nebo aut..... T-mobile neco takového nabízí,ale nemám dostatek informaci, hodim na to voko jak to funguje :D Díky za info...

nabíjení by nebyl zas tak velikej problém :))