Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 83 z 83

Téma: Neoficiální minisrazík, úterý 22.11.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jasně - v LaPalma je mnohem lepší kuchyně, pivo i ostatní pitiva, hezčí servírky a hlavně Wi-Fi free :!:
    Taky se tam schází lepší společnost (nejen o PPS).

EDIT:
    Lepší společnost je míněna jednak "lepší společnost" (dle Ringu, Blesku apod.) neboť asi 50 m od LaPalmy je TV Prima, takže tam můžete potkat na obědě nebo večeři hérečky, manažery... A za druhé lepší společnost je ta, ve které mě je dobře, nikdo mě nenapadá, nenadává, nehádá se, nepere se.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Velvet
    Citace Původně odesláno od Palmik
    Neboj, příště si to nenechám ujít :yes:
    Nebojím, příště tam nebudu
    Odteď se budu držet čistě ce4you a ty buď té dobroty a drž se svých palmistů, PDAsoftu etc.

Ostatně nebýt tebe a tvých výstupů zde, sešli by se všichni v naprosté pohodě, jak bylo plánováno.

Jen by mě (a nejen mě) zajímalo, co z toho máš. Když ti to stojí i za tu námahu se zde registrovat, abys mohl začít napadat a rozeštvávat...to musí být velmi silný motiv
    :O

A taky se většina zúčastněných vyptávala, nejen kde je ten prudič, ale taky KDO to je, to máš takový strach se podepsat jménem, nebo "vlastním nickem", že se schováváš za nick anonymní?

Já to přestávám řešit, včera to byl fajn večer a obě skupiny se aspoň v pohodě vešly, lidi beztak "kolovali" od jednoho stolu ke druhému

Na tvé příspěvky tímto přestávám reagovat, příští sraz si užij. Ahoj.
    Za nic se neschovávám, tak mě nenapadej. Nepotřebuju se za nic schovávat. Zatím sem se nikde neregistroval a nikam nepřispíval,protože jsem neměl potřebu. A do Prahy jezdím několikrát měsíčně. Minule mi to vyšlo, tak jsem se tam objevil. Tady na moravě moc srazů není, takže jsem byl rád, že jsem mohl být na pražským.
    Nerozumím tvým slovům o napadání a rozeštvávání, jediný kdo tady neustále napadal palmisty jsi byla ty, já jsem se nikoho nedotkl jediným slovem. Nikdy bych si nedovolil někoho napadat jen pro to, že má jiný pda než já. Taky jsem to psal v minulých příspěvcích. Tak buď tak hodná a ovládej se.
    Mimo to jsem se byl dnes podívat u T-mobilu na MDA Compact a vypadá celkem podařeně, možná že do něj pujdu. Snad se nestanu takovým zaslepeným uživatelem, jako ty.

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Za nic se neschovávám, tak mě nenapadej. Nepotřebuju se za nic schovávat. Zatím sem se nikde neregistroval a nikam nepřispíval,protože jsem neměl potřebu. A do Prahy jezdím několikrát měsíčně. Minule mi to vyšlo, tak jsem se tam objevil. Tady na moravě moc srazů není, takže jsem byl rád, že jsem mohl být na pražským.
    Nerozumím tvým slovům o napadání a rozeštvávání, jediný kdo tady neustále napadal palmisty jsi byla ty, já jsem se nikoho nedotkl jediným slovem. Nikdy bych si nedovolil někoho napadat jen pro to, že má jiný pda než já. Taky jsem to psal v minulých příspěvcích. Tak buď tak hodná a ovládej se.
    Mimo to jsem se byl dnes podívat u T-mobilu na MDA Compact a vypadá celkem podařeně, možná že do něj pujdu. Snad se nestanu takovým zaslepeným uživatelem, jako ty.
    Hm, tak teda ještě naposled...
    Ok, beru zpět a omlouvám se za tu narážku ohledně nicku, vyznělo to totiž tak, že jsi z PDAsoftu a pravidelný účastník všech srazů. Dokonce se objevily i konkrétní dohady, kdo z pdasoftu jsi (ne moje dohady)...
    Nicméně to není odpověď na to, proč najednou ta potřeba se registrovat a začít...co? Poučovat? Mentorovat?
    Nechápu...
    Akorát jsi udělal dusno a pokazil sraz i jiným, nejen mně. I když to nakonec nedopadlo zas tak tragicky...
    Pak taky cituji větu: "Každý koho jsem viděl s tebou mluvit, to myslel ve srandě..." - na kterém srazu? Kolika takových situací jsi byl svědkem? Asi ne všech, o tom pochybuji...
    A další "detail" - že na pdasoftu převažují palmisti je fakt. A že je mezi palmisty víc fanatiků je taky fakt. A pokud si přečteš moje dovysvětlení, je tam cosi o nefanatických uživatelích, kteří jsou zváni.
    Nikde nevidím nic o globálním odsuzování VŠECH palmistů a pokud to tak někde vyznělo, pak neúmyslně.

Soudíš mě, aniž bys mě znal a to se mi nezdá fair.
    Už mě to vážně nebaví, mysli si co je ti libo, lidé, na kterých mi záleží, mě znají a to mi stačí. Tečka.

Měj se hezky.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Citace Původně odesláno od Velvet
    Hm, tak teda ještě naposled...
    Ok, beru zpět a omlouvám se za tu narážku ohledně nicku, vyznělo to totiž tak, že jsi z PDAsoftu a pravidelný účastník všech srazů. Dokonce se objevily i konkrétní dohady, kdo z pdasoftu jsi (ne moje dohady)...
    Nicméně to není odpověď na to, proč najednou ta potřeba se registrovat a začít...co? Poučovat? Mentorovat?
    Nechápu...
    Akorát jsi udělal dusno a pokazil sraz i jiným, nejen mně. I když to nakonec nedopadlo zas tak tragicky...
    Pak taky cituji větu: "Každý koho jsem viděl s tebou mluvit, to myslel ve srandě..." - na kterém srazu? Kolika takových situací jsi byl svědkem? Asi ne všech, o tom pochybuji...
    A další "detail" - že na pdasoftu převažují palmisti je fakt. A že je mezi palmisty víc fanatiků je taky fakt. A pokud si přečteš moje dovysvětlení, je tam cosi o nefanatických uživatelích, kteří jsou zváni.
    Nikde nevidím nic o globálním odsuzování VŠECH palmistů a pokud to tak někde vyznělo, pak neúmyslně.

Soudíš mě, aniž bys mě znal a to se mi nezdá fair.
    Už mě to vážně nebaví, mysli si co je ti libo, lidé, na kterých mi záleží, mě znají a to mi stačí. Tečka.

Měj se hezky.
    To bych tedy chtěl vědět, kdo jsem na PDASOFTU,když tam nejsem.Občas tam kouknu, asi stejně jako sem nebo kamkoliv jinam. Nemám potřebu někam neustále přispívat. Tady jsem se přihlásil jen proto, že jsem chtěl sdělit svůj názor a jiná možnost než registrace nebyla, alespoň jsem na ní nepřišel. Toť vše. Do žádných dalších diskuzí se nezapojuju, ani tady, ani jinde. Nejsem pda nijak posedlý, takže mě srazy ani nijak neberou, když ho mít nebudu nijak mi to neublíží na duši.
    Na srazu jsem byl dvakrát, jednou někde na Žižkově a jednou na tom mini srazu.
    Do Práglu teda už radši na sraz nepojedu a ty se měj hezky a všichni ostatní taky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ale no tak decka, ze Vas to bavi takhle si navzajem ublizovat.. A vubec, co se skadliva, rado se miva.. A taky na kazdem sprochu, pravdy trochu, takze se oba dva uz uklidnete. Dle meho nazoru mate pravdu castecne oba, zalezi jen na uhlu pohledu kterym se na to clovek diva.. Proto by to vase dohadovaní mohlo trvat klidne jestě pul roku, tak toho proste nechte už ted, alespon si usetrite spoustu zbytecnych emoci. :yes:

Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Ale no tak děcka, že Vás to baví takhle si navzájem ubližovat..
    Nebaví, proto už taky na to nehodlám dál reagovat
    Navíc moje dosavadní zkušenost je, že na netové diskusi se něco vyřeší/ujasní jen vyjimečně :no:

BTW pošleš mi pls ten slíbený odkaz? (Teda pokud v tom nemám "hokej" a byls to opravdu včera ty, kdo mi ho slíbil ) )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jo, jo, poslu, jen co jej najdu..

Registrace
    Jun 2005

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Jo, jo, poslu, jen co jej najdu..
    Dík moc