Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Tvorba VB .NET aplikací v SharpDevelopu

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Po internetu kolují návody, jak celkem jednoduše a pohodlně vytvářet VB .NET programy bez Visual Studia .NET. Na webu SharpDevelopu (http://wiki.sharpdevelop.net/default.aspx/SharpDevelop.PocketPCs) je návod, jak vytvářet C# aplikace. Vyzkoušel jsem tamější návod, bohužel rozbalený CAB neobsahuje všechny soubory, které se mají přejmenovat. Takže jsem to nerozchodil, ale zajímá mne, existuje podobný návod pro VB .NET? C# jde mimo mě, umím základy VB a práce s příkazovou řádkou není pro mě.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ne, prozatim nic takoveho neni. Abych vas ale trochu motivoval - VB.NET je jen marketingovy nazev Microsoftu pro jazyk budovany na zcela jinych principech nez (e)VB. Ano, urcite poznate par klicovych slov, ale jazyk se zcela zmenil.
    Takze studium C# nebo VB.NEt pro beznou praci vam zabere priblizne stejne casu...
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. GPS a tvorba map
    Od Chuck v sekci Ostatní využití GPS
    Reakcí: 189
    Poslední příspěvek: 24-07-2013, 14:07
  2. Tvorba PDF v WM
    Od gm_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-07-2010, 06:21
  3. Tvorba e-knih
    Od XBC v sekci eKnihy