Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

POCKET LOOX 720-prasklý display:(

ewer (5)|18.11.2005 18:14
Tak sem si koupil pred dvema tydny LOOX 720 a dnes mi praskl display:evil: :evil: :evil: nevite kde bych ho mohl nechat opravit??nekde výhodne:(( a nebo neni jine reseni jak ho nechat vymenit levne?:(

dekuji za opdoved.EwErR
ewer (5)|20.11.2005 15:13
:( :? :sarcastic: :? :( :( :dead: :?:
markjag (386)|20.11.2005 22:59
A JAK SA TI PODARILO PRASKNUT DISPLEJ za 2 tyzdne???
HELEKAL PETR (195)|22.11.2005 05:17
Podařilo se mi sehnat 2 ks LOOXe na náhradní díly, jeden má prasklý display a druhý byl v podstatě utopený ( zmokl v kapse). Dal by se sehnat nějaký návod, jak je rozebrat a na co být opatrný atd. při rozebírání? Koukal jsem na fórum Looxe, ale tady jsem nic neviděl. Nezahlídl někdo něco na jiném webu? Pokud možno v cz jazyce? Díky za pomoc
ewer (5)|22.11.2005 14:53
[QUOTE="markjag"]A JAK SA TI PODARILO PRASKNUT DISPLEJ za 2 tyzdne???[/QUOTE]

rozsedl sem ho:?
ewer (5)|22.11.2005 14:54
[QUOTE="HELEKAL PETR"]Podařilo se mi sehnat 2 ks LOOXe na náhradní díly, jeden má prasklý display a druhý byl v podstatě utopený ( zmokl v kapse). Dal by se sehnat nějaký návod, jak je rozebrat a na co být opatrný atd. při rozebírání? Koukal jsem na fórum Looxe, ale tady jsem nic neviděl. Nezahlídl někdo něco na jiném webu? Pokud možno v cz jazyce? Díky za pomoc[/QUOTE]

neprodal bys display??
HELEKAL PETR (195)|22.11.2005 18:01
NE E neprodám, je mi to líto, ale ne. ale doporučuji sledovat inzeráty či aukce, například aukro.cz, ikup.cz či abum.cz. U všech je bezplatná registrace. Podařilo se mi je nalézt na aukru, občas se tam pda s poškozením vyskytují, ale chce to opravdu trochu štěstí, při tý smůle jakou bezesporu prasklý display je. Jinak rozebrání LOOXe není zase tak složité. Je to otázka 4 šroubků s TORX hlavou -šroubováčky pro hodináře za cca 50 Kč - a vevnitř jsou ještě dva šroubky křížové. Jinak je to všechno na zacvakování plastů a hlavně si říkat, opatrně je to jenom plast!!! Jinak Ewere, jestli budeš chtít vyměnit display můžeme se někde podívat po náhradním a popřípadě jej i vyměnit, je to otázka cca 2 hodin co jsem jej poprvé rozdělával, pak už to šlo rychleji a bez problémů. Akorát Ti na něj nedám záruku protože nejsem firma zabývající se opravami PDA
ewer (5)|22.11.2005 22:47
[QUOTE="HELEKAL PETR"]..jestli budeš chtít vyměnit display můžeme se někde podívat po náhradním a popřípadě jej i vyměnit, je to otázka cca 2 hodin co jsem jej poprvé rozdělával, pak už to šlo rychleji a bez problémů. Akorát Ti na něj nedám záruku protože nejsem firma zabývající se opravami PDA..[/QUOTE]

to by bylo fine..:)
HELEKAL PETR (195)|23.11.2005 20:07
Zkuste prosím zadat pár inzerátů do internetových bazarů, že hledáte looxe s funkčním displayem nebo i samotný display, nejlíp do sbazar.cz či jiných podobných bazarů připojených k internetovým vyhledávačům, snad to pomůže. Zatím hledám i na polských aukcích ale zatím nic nového