Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 22 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 316

Téma: iGO - rady, tipy, zkušenosti

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Prosím pokračujte v debatě o iGO zde. Děkuji.

Předchozí dizkuse:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=9888
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=10861

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

vidím, že je už nás pár užívateľov, dajte sem svoje nuansi ovládania.

Mám otázku: už vie niekto, ako pridať momentálnu GPS polohu do POI??? (zatiaľ viem, že treba fyzicky ťuknúť na mapu a vybrať funkciu POI - čo ale nie je GPS poloha)

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Prosim Vas ohledne IGO nasiel by sa niekto kto by sem hodil printscreeny.. fotky.. s postupom ako vyhladavat ulice s cislami domov......v podstate to je jedno na ktoru ulicu ale ....

Potesila by ma Bratislava Karola Adlera 5, chcem vydiet ake je to presne ci sa to oplati.... kupit...

(Ake tomu davate odhady kedy sa to objavy na nete?? bo ak to nebude do mesiaca tak to kupujem)

Neviete cenu u distributora?? ze vraj agem a bgs lenze to este nemaju v ceniku..

EDIT by MODERATOR: Příspěvek byl upraven, protože nesl známky warezu!

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Prosim Vas.. ak najde niekto odkaz na recenziu IGO slovakia 2005
    potesil by ma keby sa on podelil....

Nemyslim iba popis ... produktu ...
    Chcel by som normalnu nezavysle napisanu recenziu... .

Este by som poprosim admina ci by sa nedalo forum o IGO zaradit nejako prehladnejsie.... som ho nevedel najst... ( ...viem cital som o rekonstrukcii...danej sekcie.. )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od brodske
    Prosim Vas ohledne IGO nasiel by sa niekto kto by sem hodil printscreeny.. fotky.. s postupom ako vyhladavat ulice s cislami domov......v podstate to je jedno na ktoru ulicu ale ....

Potesila by ma Bratislava Karola Adlera 5, chcem vydiet ake je to presne ci sa to oplati.... kupit...

(Ake tomu davate odhady kedy sa to objavy na nete?? bo ak to nebude do mesiaca tak to kupujem)

Neviete cenu u distributora?? ze vraj agem a bgs lenze to este nemaju v ceniku..

EDIT by MODERATOR: Příspěvek byl upraven, protože nesl známky warezu!
    Nekde tu byl celkem rozsahly popis zkusenosti jednoho uzivatela.
    Vzhledem k tomu, ze jsem nekde videl ze to ma stat asi 4000sk bych radeji pockal na DINAVIX a na jeho mapu Evropy, kde bude uz neco malo ze Slovenska.
    Jinak nema cenu se divat na Bratislav nebot to je zrovna mesto ktere se prioritne zpracovava vzdy jako prvni nebot to je nejvetsi mesto.
    Jenom co vim tak program je dost narocny a ma co delat na 400Mhz procesorech.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Ahoj,
    cena je 4600 Sk. V Ageme a BGS som to nezohnal.
    beha to svizne aj na Acer N35 aj IPAQ RX3715, takze asi hw narocnost nieje velka
    ma to problemy s jednosmerkami na Dlhych Dieloch
    ovladanie sa mi paci
    screenshoty Adlera sa pokusim pripojit

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00104609_adlera5a_WVG1.jpg 
Zobrazení: 66 
Velikost: 15.7 KB 
ID: 3395   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00104609_adlera5b_9Zn6.jpg 
Zobrazení: 55 
Velikost: 18.0 KB 
ID: 3396  

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Vyzera to fakt super. Asi do toho idem)
    Tak v piatok som si ho kupil a som prijemne prekvapeny. Mam doma aj pocketkim a smartmap ale i-go je jednoznacne najlepsi. Co sa tyka pokrytia a aj ovladania. )

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

dikes... je .. to ma potesilo..
    uz viem co kupujem pod stromcek...

(asi by sa to nemalo hovorit.. cena pre koncoveho je 4600 Sk a ta je pevna ale pre distributora je o nejakych .. sesto menej.. takze aspon tolko usetrim ale ticho nikomu to nehovorte..)

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Mam ho ... hmm som tiez milo prekvapeny... zajtra to skusim na ceste......
    Sice to je na moje pomeri dost drahy darcek ale zatial podla mna stoji zato...
    )

jej ale to bolo problemov.. 3 krat sa ma stalo ze ma poslal tam kde sa neda prejst.. v holici som nasiel dve taketo miesta... hned namestie je podla igo prejazdne ... ale dolu sa neda dostat na hlavnu.. niekedy planoval dost divne veci...

Ale cislovanie ulic sa mi paci... musim si este trocha zvykunut.. ale je to good.. programik...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Takže vzhľadom na to malo informacii čo tu je pridam svoje skusenosti. V prvom rade musim povedať, že je to naj čo môžte pre SR na navigaciu kúpiť. V hre je už len PocketKim a Navigon 5, ktorý má ale iba mapu BA. PocketKim je vzhľadom na aktuálnosť mapových podkladov pre SR tiež OUT, nehovoriac o komforte a presnosti navigácie. Napríklad navigácia na nadjazdy a podobne je totálne úbohá. Ale teraz k I-GO. Rýchlosť je navigácie a prepočítavania je na mojom 400 MHz super. Prepočítavanie trasy cca 2-3 sec. Komfort obsluhy dosť slušný, chýbajú mi však niektoré nastavenia. Hlavne plánovanie trasy je dosť komplikované, ale dá sa. Zase navigácia na rýchle voľby ( u mňa doma a práca ) je veľmi jednoduchá. Presnosť navigácie je trošku divná. Niektoré adresy a obce sú totálne presné, popisné čísla vo veľkej miere sedia, ale niektoré sú bohužiaľ totálne mimo. Napríklad moja práca je posunutá totálne cca o 500 m, ale to je skôr vínmka. Na niektorých miestach nesedí dosť dobre vektorová mapa ciest s riekami, napríklad príjazd do Nitry po ceste vedúcej k Tesco je podľa mapy na rieke ! napriek tomu, že rieka tečie po celý čas minimálne 50-100 m od cesty. No a ešte jedno negatívum. Program má možnosť upozornenia na prekročenie max. povolenej rýchlosti. Tá ale nemá možnosť nastavenia ( aspoň som ho zatiaľ nenašiel v priamych voľbách ). Je teda natvrdo nastavená na 60 km v obci, čo je OK, ale mimo obce je to 80-ka, čo je blbosť. V SR je to 90 km/h. To ano nehovorím, že to isté platí (80) pre diaľnice ! A má to ešte jeden háčik. Program pozná večšie mestá do popisných čísel a v týchto mestách upozorní pri 60-ke. Menšie mestá a obce má síce zakreslené tiež presne, vrátane ulíc bez popisu , ale pri prechode upozornuje až od 80-ky. Teda berie to ako cestu mimo obce. No na zaver asi toľko, super program, za super cenu, keď s to prepočítam na cenu za mapu SR a cca 150 miest, ktoré by som v papierovom vydaní kúpil podstatne drahšie. No a k tomu možnosť navigácie. Ak už má niekto PDA a GPS, je voľba jasná, za 4000 nič podobné nekúpi. Aktuálnosť máp je perfektná, všetky nové cesty, ktoré poznám sú tam. Takže až na malé chybyčky perfektný program, aj vzhľadom k tomu, že vlasne konkurencia neexistuje
    Ak by mal niekto prípadné otázky, rád odpoviem.

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

Mna upozornuje na dialnici az nad 130km/h.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Na internetovom obchode REALSHOP je cena 3750 Sk s DPH!!! Co si myslim je super.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

ja tam vidim 4600 - chces povedat, ze si zvysili po tvojej reklame rabat? ;-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od rony
    ja tam vidim 4600 - chces povedat, ze si zvysili po tvojej reklame rabat? ;-)
    No nesoro si zareagoval. Bolo to do konca roka.

Nováček
    Registrace
    Sep 2005

Neverim tomu ze nejaky online obchod ma lepsiu cenu ako velkosklad(distributor)... takze predpokladam ze sa iba omylili .... ale v nasom obchodnom svete je vsetko mozne...

A este vyrobca vyzaduje vsade jednotnu cenu .. 4600 Sk.....

Strana 1 z 22 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:22
  2. OziExplorerCE - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 412
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:20
  3. SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 788
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:38
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:33