Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 22 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 166 až 180 z 316

Téma: iGO - rady, tipy, zkušenosti

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Milhaus65
    Ano, nechal jsem ve spodních oknech - čas do cíle, vzdálenost do cíle, a rychlost. Udaj rychlosti ztuční v obci už při 51 km /hod ale hlas to řekne až při 55 km/h. Mám nastaveno v prvním udají +5km/h . Jenom když to kecá před odbočkou,tak hlasy řadí do fronty, takže když překročím, první si odbude ty odbočky a potom, řekne o překročení. Mám takovýho tucha, že tam takových bugů bude víc, slovensky říká ještě přepočítávám trasu a česky nic.
    Takze pro ty kteri chteji aby jim igo hlasil hlasove prepocitavam trasu mam taky jednu radu:

Prejmenovat ve slozce IGO\voice\v_cze_f1.zip - zensky hlas
    IGO\voice\v_cze_m1.zip - muzsky hlas

Jednotlive soubory rozbalime a ve slozce voice najdeme soubor - route_recalculation.ogg na soubor recalc.ogg

Tod vse

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Nevim me to keca od instalace bez nastavovani

Nováček
    Registrace
    May 2005

Prave me to nekecalo jakou mas verzi ?? Ja mam April 12, 2006

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Taky mi to mluví hned od instalace...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

... funguje Vam iGO 2006 s DELL X51V? Ja ked prepnem do SeVGA DELL zamrzne a jedine riesenie je HR. Vsetko je nefunkcne, akykolvek pokus o tuknutie na today

Nováček
    Registrace
    Mar 2006

IGO 2006 funguje bez problemov aj na Dell x51v samozrejme s vypnutym ozVGA.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Zajimalo by me zda jde v I-go toto stojim na ceste - chci aby me nasel jinou trasu nez kterou prave jedu (dopravni nehoda) jak to jde udelat??

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Vlevo nahoře Trasa - přepočítat - objíždka vybrat kolik km. Program přepočítá trasu a vrátí zpět na původní po x kilometrech. Nebo v náhledu mapy vybat libovolný bod - ťuk a v dolním menu vybrat přidat lomový bod. Dle anglic. manualu vydrží programu výše uvedená první informace o velikosti objíždky (neprůjezdné silnici) do vypnutí, tady upozorňují v manualu na další plánovaní přes tento usek nebo cestu zpět. Takto označená čast useku změní barvu a dá se ručně zase vypnout ale to už si nepamatuju.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Neprepina se Vam mapa z 3d do 2d. me obcas ano...

Jaka je posledni verze I-go?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Mam IGO 2006 verze APR 25 2006 a predpokladam, ze je posledni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Jenom zajimavost k tomu prekracovani rychlosti. Mel jsem za to ze to bere pouze prednastavene 130,90 a 50 v zastavene obci podle mapy.Ale ted jsem napr na silnici 608 (stara- soubezna s D8) vyzkousel, ze jsou v datech i znacky napr. 30-ky a 70-ky. Pekne.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Když jedu s navigací, tak před třeba kruhovým objezdem se mi hezky přiblíží pohled, ale když jej projedu, tak se pohled hezky vzdálí, ale přepne se do zobrazení mapy tak, že již není směr cesty jako nahoru na displeji, ale podle severu. Takže směr pohybu je třeba šikmo dolů po disleji. Takže musím prstem ťuknout na displej, aby se mi vrátil tak jak potřebuji. Nevíte prosím, jak se toho zbavit?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Úplně vpravo nahoře (v okně samotné navigace) je hned první tlačítko směrovka kompasu, pomocí něj se přepínají různé pohledy (2D - letadlo, 3D s fixací směru jízdy nahoru - samotná ryska kompasu, 3D s fixací zeměpisného severu - ryska kompasu s písmenem N nahoře). Zkuste opakovaným přepnutím tohoto tlačítka nastavit variantu č. 2

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

zdravicko

uz jsem se tady na to ptal, ale bez odpovedi, takze skusim jeste jednou:

nainstaluju iGo, najde modrozubou GPS, zacnu navigovat... nejakou chvili iGO jede ale pak zmrzne az tak ze musim provest softreset... vyzkousel jsem vsechny dostupne COM porty a jejich rychlosti, nicmene bez vysledku... nejdele mi iGO vydrzel pri zivote cca 45 minut... nema nekdo nahodou nejaky napad cim by to mohlo byt, nebo nema nekdo podobnou zkusenost???

mam PDA zarizeni typhoon myguide m500 s wm2003, zadne zvlastnosti nainstalovane nemam a TT mi funguje zcela nez problemu...

diky za odpoved...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od neooo
    Úplně vpravo nahoře (v okně samotné navigace) je hned první tlačítko směrovka kompasu, pomocí něj se přepínají různé pohledy (2D - letadlo, 3D s fixací směru jízdy nahoru - samotná ryska kompasu, 3D s fixací zeměpisného severu - ryska kompasu s písmenem N nahoře). Zkuste opakovaným přepnutím tohoto tlačítka nastavit variantu č. 2
    Právě tím to vracím zpátky do toho původního pohledu. Ale po průjezdůkřižovatkou mi to zase hodí zpět do jiného :-(

Strana 12 z 22 PrvníPrvní ... 21011121314 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:22
  2. OziExplorerCE - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 412
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:20
  3. SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 788
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:38
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:33