Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 22 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 316

Téma: iGO - rady, tipy, zkušenosti

bebe814_ce4you
    Guest

Neviete ci igo 2006 europe funguje aj na smartphone s windows mobile 5.1 ?
    (orange spv c600 resp. HTC tornado)

dik

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od scenic
    Staci vypnut v nastaveniach aby sa poloha drzala cesty a hned ti ukaze spravnu polohu...
    O te funkci vim a vcera jsem ji zkousel. Pro jizdu autem to moc vhodne neni. Poloha plave okolo silnice, v pripade nekterych silnic (napr. nove nadjezdu nad novou dalnici) i dost daleko od silnice. TT to ma vyresene asi lepe, ten se drzi silnice a kdyz se od ni vzdalis (odhadem o nekolik desitek metru) tak se ji pusti a ukazuje volne v terenu. Ale zase se u nej neda to chytani na silnici uplne vypnout.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Mam dotaz, umel by jste nekdo popsat jak pridat sve nove POI body do IGO?
    Chtel jsem vyhledat nejake hotely a rekreacni domy v Karlovych Varech , ale moc toho tam neni.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od bebe814
    Neviete ci igo 2006 europe funguje aj na smartphone s windows mobile 5.1 ?
    (orange spv c600 resp. HTC tornado)
    Vieme, nefunguje...

BTW To je opravdu problem se podivat na stranky iGo na specifikaci? :? :sarcastic:

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Dekuji, ale prave, ze na tech strankach se to teprve pripravuje, tedy uzivatelska prirucka. Na strankach IGO specifikace nefunguje. Hovorim o slovenske, protoze jsem cech a anglicky neumim. I tak dekuji za "pomoc"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ja jsem taky Cech, anglicky neumim, ale tech par pocitacove obecnych slovicek snad neni problem se naucit, ne?

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Sorry a diky. Ja hledal neco jineho a az ted jsem objevil v PDF ten user manual. Tec hnicka nebo pocitacova anglictina problem neni, jen hledat spravnou vec.
    Nicmene nebylo by na skodu, pokud to jde si tady vymenovat sve POI body jako to je pro TT. Kazdy proste ze sveho mista kde bydli nebo projizdi a dat to dohromady nekam na web. Ale nevim jestli to ten program zkousne.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2004

Umi I-go objizdky?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ano, jen se musí ovládat ručně, neumí TMC.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Když jsem si hrál poprvé s Nastavením mám pocit jako bych narazil na volbu jakým způsobem bude hlášeno překročení povolené rychlosti (tučně text / hlasově). Od té doby po ní marně pátrám, prolezl jsem menu skrz naskrz a nedaří se mi ji najít. Čekal bych ji v dialogu "Volby varování pro rychlost" (Nastavení / Obecné / Varování při vysokých rychlostech), ale tam jsou jen ta tři šoupátka s definicí rychlosti. Díky za nakopnutí.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No a tam to je, svítí zeleně, ťukni jednou vypne se, ťukni po druhé a vyskočí menu. Po zavření zůstane zelené a tak kol dokola, Mě to stejně nefunguje, ptal jsem se tady a nic. Nevím jestli je to vázáno jen na data Teleatlasu, protože tam je limit v datech ČR jenom D1 Praha - Brno a asi kousek 5 km před Brnem od Břeclavi. Nebo je to dle druhé možnosti, kterou I-Go odhaduje ze zastavěné oblasti, pozná 50/90 km/h obec/mimo. Ale mě se jenom ztuční (ve dne) font rychlosti a nekecá to. Ale včera jsem zkoumal data na kartě a asi bude chyba v CZ lokalizaci, protože po rozbalení voice souború, je v 5 řečech waw pojmenován "speed_limit " , kdežto v adresáří CZ je tam ještě něco, speed_limit_*_*. Jiný název souboru, tak ho zkusím přejmenovat, nevěřím, že se v CZ voice jmenuje jinak, když ostatní jsou stejné. Jinak už je asi update na verzi z 25.4. 2006. Víte někdo jaké jsou změny ??

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

No ten screenshot je dialog právě z toho když jsem ťuknul na to jak to svítí zeleně, ťapneš znovu a vypne se, ťapneš podruhé a vyskočí menu. Tak to je přesně to viz screenshot, ale žádná volba oznámení překročení limitu jako tučné písmo nebo hlasem, jen definice míry jeho překročení těmi šoupátky. Přitom vím že jsem na to na začátku někde narazil a pravděpodobně i nastavoval! protože to funguje, při překročení se rychlost zobrazuje bold fontem, takže vazba na mapové podklady je OK, jen bych to teď rád změnil na ohlášení hlasem a netuším kde.

EDIT Budu vděčný za screenshot toho dialogu ) příp. cestu jak se k němu propracovat. Moc díky!

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

To menu nevim kdeje, mam tam take jen to co jsi poslal. V kazdem pripade me to v CR prekroceni rychlosti ohlasuje hlasem. Mam tam nastaveno +10km/h.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Hlavni stranka->Nastaveni->Obecne

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Hmmmm, změna jazyka je bez efektu, tak to menu po prvotním nastavení zmizelo asi definitivně :no:

Strana 10 z 22 PrvníPrvní ... 8910111220 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Alturion - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci Alturion
    Reakcí: 270
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:22
  2. OziExplorerCE - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 412
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 15:20
  3. SmartMaps - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci SmartMaps (Navigator)
    Reakcí: 788
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:38
  4. Tom Tom - rady, tipy, zkušenosti
    Od Crusader_ce4you v sekci TomTom
    Reakcí: 735
    Poslední příspěvek: 24-11-2005, 14:33