Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDAc a Linux, co Vy na to?

Ondraseeek (58)|17.11.2005 19:51
Pokoušel jsem se, hlavně abych předešel osočování z hledání, prolésti diskuzi a najít o tomhle zmínku, ale marně, takže se Vás ptám, myslíte si někdo, že je to řešitelné? Nebo makáte někdo na tom?

Díky

Ondřej Fanta
RedTop (30)|17.11.2005 20:34
Osobně vím jen o Xanaduxu, ale konkrétně MDAc je na úplném počátku.
Marty-McFly (384)|18.11.2005 08:08
No, vypadá to zajimavě :-) Jestli se hecnu, tak to testnu
Ondraseeek (58)|18.11.2005 12:46
No ja bych do toho prave sel, ale nevim jak to nainstalit :)
Kato_ce4you (970)|18.11.2005 14:05
Panove - moc se neteste - je to urcene pro HTC Wallaby a HTC Himalaya - tzn. pro MDA I a MDA II. Takze s MDAc mate smulu :? Nehlede na to, ze si nejsem jistej, jestli vubec bylo dodelane XDA1 (XDA 2 rozhodne ne). A podle me je tento projekt uz davno mrtvej (i kdyz mi nekolikrat "vyvojari" psali, ze ne, ale asi jsem prilis velkej pesimista a uz v to ani neverim) Takze se budu muset "spokojit" s WM5 :D
Marty-McFly (384)|18.11.2005 15:16
No, asi se chystali i na Compact:

Terminology

In this Linux porting project we now speak of the devices known under a lot of different names. As a generic name we will use the name XDA. To differentiate between the models we will call them by their HTC code names: Wallaby (such as the XDA), Himalaya (such as the XDA II), Blueangel (such as the MDA III), Universal (such as the MDA Pro) and Magician.

Ale nevím.. Každopádně by to bylo super :)
Ondraseeek (58)|18.11.2005 15:55
No škoda, že to někdo nedotahl do konce...
Kato_ce4you (970)|18.11.2005 16:01
Jo - tahle hlaska je tam pomerne nove (asi tak jedina novinka za poslednich x mexicu :-/)
Btw. jestli nekdo chcete a umite, tak s tim pomozte - imho stale zoufale hledaji lidi, kteri by s tim pomohli.. Ja bohuzel patrim k lidem, kteri by chteli, ale neumi :?
Marty-McFly (384)|18.11.2005 21:47
jsem na tom stejně jako ty.. chtěl bych, ale tak dobrý nejsem :-/ No, můžem akorát doufat.. klidně bych si to i koupil, kdyby to dotáhli do konce..
Ondraseeek (58)|21.11.2005 10:33
Koukam, ze jsme na to vsichni stejne....
Johana_ce4you (73)|21.11.2005 13:49
Mají řešenou i telefonní část ? Před časem to byl problém.
Marty-McFly (384)|21.5.2008 18:02
Obnovuju toto tema, jestli jste uz nahodou nezkouseli / nejedete na linuxu..
Zrovna delam zalohu MDAc a pak jdu testovat tohle ..

Pokud by do toho sel jeste nekdo, tak doporucuju pred tim udelat kompletni zalohu, protoze po vypnuti to udela HR :)
Svobi (16)|21.5.2008 19:37
Zdravim, na iPaq H2210 mam Linux Angstrom Opie. Spoustim ho z karty a jede vpohode.
Marty-McFly (384)|21.5.2008 21:02
tak jo, volat z toho jde, posilat smsky taky :) akorat nejde vypnout display :(
Docela casto padaji Xka :(
LVesely_ce4you (6)|24.10.2008 19:48
No to zní moooc zajímavě, doufám, že se vývojáři pochlapěj a dotáhnou to. Widle mám už jen na PDA a služebním NB.
No a se svým starým PDA MDA compact II bych si rád pohrál, ale musel by mít člověk opravdu jistotu, že to bude chodit, zatím to na to moc nevypadá :-(
Radeji zustanu u widli, jestli mne někdo neprěsvědčí o funkčnosti linuxu.
Na PC mám UBUNTU a to vážně funguje 100x líp než widle, ale na PDA? Tam to bude chtít ještě vývoj, aby se to dostalo aspoň trošičku do nějakýho rozumnýho stavu. Testoval jsem co se dá, a opravdu jsem rád, že jsem tam dostal zpět WM5.
opicka_ce4you (149)|26.10.2008 01:10
No myslím si iže by to mohlo být celkem zajímavý. Pokud se budeme bavit o PDA tak já mám WM6.1 a jsem spokojen. Bohužel iPhone mě z důvodu mála aplikací neuspokojil, tak zatím používám "widle" na TyTNu II. Doma na pc skoro vůbec nesahám většinu času sedím u MacBook Pro a nevyměnil bych ani za widle ani za linux i kdyby mě dávali k tomu pytel peněz ...
.. ale na PDA bych klidně změnil pokud bude systém vychytaný a pokud na něj budou apps.

[color=red]FOR:[/color] Marty-McFly: dej nějakou mini recenzi na to jak se to chovalo atd... pokud možno přihoď i nějaký foto :)