Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iGO - už v predaji a najmä - Slovensko!!!

qwero (104)|16.11.2005 21:12
Baskervill_ce4you (18)|16.11.2005 21:39
Dnes som si to kupil, cena 4600 Sk. Vyzera to na Garminacku mapu Slovenska.

Na ipaq rx3715 sa odpaja gps, ale aj pisu, ze ho nepodporuju. Na Acer n35 funguje bez problemov a naviguje ako treba. Vyzera to byt dostatocne rychle aj na tom nestastnom Aceri n35.

Najazdil som iba cca 50 km okolo Bratislavy. Dedinky typu Dunajska Luzna vyzeraju byt bez velkych podrobnosti, ako su ulice a cislovanie. Prepocitavanie trasy rychle, komfort ovladania prstom je dostatocny.

Naozaj to vyzera byt prva normalna navigacia na Slovensko (ved za cenu 1/2 TomToma by sa aj patrilo). Dalsie skusenosti budem mat az
oltcit (1098)|16.11.2005 22:10
A nejaké screenshoty by neboli ? Napr. z okolia Bojníc ?
Baskervill_ce4you (18)|17.11.2005 08:32
Caf, ja som tam nenasiel ziadne lesne cesticky a chodnicky, podla mna je to na turistiku nepouzitelne. S tymi podrobnostami u miest nad 30000 to je asi OK. V Bratislave som vcera zanamenal nejake problemy s jednosmerkami, ked ma navigoval do protismeru.
Niektore dedinky na Slovensku ako je napr. moje oblubene lyziarske stredisko Stefanova tam niesu vobec, Kim ju pozna. Asi im treba dat trochu casu, predsa je to nulta verzia map. Ovladanie softu mi vyhovuje a je podla mna pomerne intuitivne.

Na zalohovanie ev.kopirovanie karty treba zabudnut, cele je to viazane na nejake cislo na karte, takze to pracuje iba s dodanou kartou a ked to chcem pouzit musim menit kartu. Na druhej strane nieje viazanost na kluc generovany na zaklade cisla pda, ktore ako vieme sa aj kazia a odchadzaju do vecnych lovist. Bez problemov sa soft pouziva dalej. V pripade poskodenia karty je v zaruke vymena a po zaruke za cenu karty. Updaty map a softu su riesene cez internet.

Volal som aj s dovozcom, udajne na buduci rok su planovane aj okolite staty, zapadna Europa a dokonca oblubene Chorvatsko.

Moj celkovy dojem z programu je dobry a IMHO je to jedina pouzitelna navigacia pre Slovensko. Zatial.




00102163_bojnice2_sBab.jpg 00102163_bojnice3_PaV5.jpg 00102163_bojnice4_j7Uq.jpg 00102163_bojnice5_bQ3C.jpg
oltcit (1098)|17.11.2005 09:46
Dakujem za obrázky ;) myslim ,ze ked zobrazuje Bojnice v takýmto rozlíšením,tak to bude OK,zdá sa že sú tam všetky uličky :D
Ale nemožnosť umiestnenia programu na inú kartu ma mrzí,mám na CF 2 GB všetky navigácie a na SD zasa ostatné programy,tak mi chýba ešte jeden slot ....:sarcastic: Možno to časom vyriešia a na pešiu turistiku asi zakotvím na OZI(mám "letecké špeciálky".
Marek71 (91)|17.11.2005 12:32
Hm... podľa screenov a toho, čo tu čítam, to vypadá naozaj ako veľmi dobrá navigácia pre Slovensko ! Uvidíme, ako bude vyzerať mapa Slovenska v Dynavixe, ako súčasť podrobnej mapy Európy... zatiaľ teda píšu, že nie sú mapové podklady pre SK a ako vidieť v iGo, tak už sú.

Predpokladám, že je možné kúpiť iGo aj na CF karte, pretože napr. ja mám v SD slote GPS prijímač.
beecher (9270)|18.11.2005 07:43
Prosím pokračujte v debatě o iGO zde. Děkuji.