Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poraďte mi prosím, jak zazálohovat mé vlastní POI

E-boss (25)|16.11.2005 20:08
Trosku jsem se zase porypal v PDA :-( a zmizely mi navigacni hlasy. Pred novou instalaci mi doslo, ze bych si smazal tezce vytvorene POI. Poradite mi prosim jak si je zachranit, popripade nac nezapomenout jeste pred odinstalaci?
Surgical (2364)|16.11.2005 20:13
Myslim, ze bys o nic nemel prijit, protoze tvoje oblibene budou na karte, kde mas nainstalovanou mapu. Jinak pokud mas jen smazany hlasy, tak je v selektivni instalaci muzes znova pridat bez nutnosti reinstalovat celeho TomToma
E-boss (25)|20.11.2005 08:50
Díky, přidání hlasu se zdařilo, ovšem jak opravdu zachráním své POI? Nebo je dám kolegovi?
Myrek_ce4you (188)|20.11.2005 10:22
Staci si zkopirovat soubor jmenomapy.cfg, napr. DE_AT_CH_PL_CZ_Plus-Map.cfg v adresari na karte.
libor_m (1026)|23.11.2005 10:29
pokud jde bossovi o vlastní BZ, tak si je musí vytáhnout z adresáře dané mapy - jsou to soubory s koncovkou OV2 a ikony k nim mají stejný název, jako OV2 soubory, jen mají koncovku BMP.

Jinak tenhle dotaz patří do sekce GPS do diskuze k TomTomovi. To už nemluvím o tom, že když by si boss přečetl diskuzi k TomTomovi, příp. k CZ-POI, určitě by si to tam našel.

Prosím moderátora této sekce o uzamčení této diskuze.
E-boss (25)|25.11.2005 20:42
Dekuji za radu. Kouknu na to.
-
Apropo pripominka o cteni diskuzi o POI je trosku trapna. Domnivate se, ze je mozne zde neco nalezt?
libor_m (1026)|28.11.2005 13:28
TRAPNÁ rozhodně není, minimálně byste se tam dočetl, co je OV2 soubor, co obsahuje a kde se nachází.
E-boss (25)|4.12.2005 01:06
Termin "trapná" jsem pouzil k doporuceni si precist prispevky. Jiz jsem se o tom zminoval na Invexu Pavlovi Kozovi, ze se v techto diskuzich neda rozume nic nalezt aniz bych neprochazel miliony prispevku kus za kusem.
-
Samozrejme bez techto for by tyto hracky byly bezcenne. Protoze dodavane informace s hw jsou jednoduse o nicem. Sam jsem adminem take diskuzi (ovsem z uplne jine branze) a tam pro moznost se vyznat v te spleti pouzivame spojeni klicovymi slovy.
-
Ale domnivam se, ze i tento server brzy zmeni podobu, protoze bude nabyvat na oblibe stale vice a pak to bude naprosta nutnost udelat zmenu v konstrukci diskuzi.
-
Jinak dik za tu radu o zalohovani POI.