Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Máte zájem o GPRS MONITOR či SIM CITY?za pár kaček?

null (0)|16.4.2003 15:26
Ahoj,pokud ma někdo zájem o programy uvedené v nadpisu,at pošle mail na vlap@yourwap.com.dohodneme se.
Martin Hanzal (132)|16.4.2003 16:39
No fuj, že se nestydíš prodávat kradenej soft [:sarcastic:]
Thunder_ce4you (5)|16.4.2003 22:27
A to jeste presto ze to na tyhle diskusi je vyslove zakazany :((
K3_ce4you (107)|17.4.2003 02:05
Jsi normálny ???
null (0)|18.4.2003 10:08
[;)] soft by se hodil ale nechcu mit problemy.. je fakt ale ze takovej age of empires stoji kolem tisicovky a pritom na komp stoji original tak dve kila.. a co na tom sakra pridali ? nic jen to hodily do jinyho enginu a takovych tech sracek aby to bezelo. Chtet za to tisicovku je trochu moc a kdyby sly s cenou dolu tak by meli vetsi obrat tak jim to stejne koupi min lidi. O simcity ani nemluvim. V americe je to jiny tam lidi co maj 13 let tak jak ja, tak dostanou 1500 na tyden a muzou si za to koupit aspon uz neco solidniho ale my si muzeme leda tak cekat az to klesne aspon na 700 a koupit to. (pokud to vydrzime). Taky se mi nelibi jak se prodavaj nase hry treba mafia - prodava se levne! u nas pro nas ale docela ze zacatku draho. nemuzu si pomoct ale soft kterej vyvazime by mel byt o hodne drazsi a naopak v nasi zemi levnejsi! americani a dalsi takovy to taky tak delaj u nich benzin, hry za babku u nas za poradnej ,,priplatek".
ja mam sice vsechno legal ale zacina me to stvat, kdyby aspon nejaka vyhoda byla ale nic. co na tom kdyz stejne vydime cedecko s originalnim obrazkem ? kdyz ho dame do mechaniky tak uz pak nam to je jedno.
Jeste bych chtel poradne se odreagovat na microsoftu - ten bill Gatse nema uz asi pet smyslu ktery ma normalni clovek. Platit za Windows 95 porad tolik jak pomalu za Windows ME (nevim jak ted pred pul rokem to tak bylo) je trochu prehnany. Nebo aji POCKET PC 2002 jsou postaveny vis nez WIN CE (podle microsoftu) ale pritomk upgrate z PPC2002 na WIN CE .net je drasi nez z WIN CE .net na pocket pc 2002 :O) (pritom stoji WIN CE 3000 kc , a PPC2002 tak 1500 ) no a to nemluvim o dalsich firmach a hrach.
TAK SI TO PREBERTE.



:::LOCHi:::




http://lochi.webpark.cz