Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 30

Téma: Nova verze TCPMP

Guest

skousel nekdo prehrat zde zminovane trailery v nove verzi ci starsi TCPMP a to ve formatu mov (Quick Time Video)?Me jedou ale bez zvuku chybi nejakej zvuk kodek trailery taham z www.moviezone.cz ma s tim nekdo zkusenosti ? pripadne chybejici kodek?ops:
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Zkoušel jsem ze stránek co jsi psal: DOA:..., Dreamgirls, Aurora..., a Fur:...
    První 3 mají audio kodek AAC (v TCPMP Soubor -> Informace) takže přehráno bez problémů (viz. ob dva příspěvky výše)
    Fur:... má audio kodek QDesign Music2, který jsem zatím nenašel, takže tento v TCPMP bez zvuku zatím...

Guest

No prave to je ten kodek "QDesign Music2" predelavat k vuli nemu trailery se mi nechce i tak ale dik za potvrzeni

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

Mam problem s TCPMP 0.71, prehravani je ok, ale kdyz ho vypnu, tak se mi pres obraz udelaji bile pruhy a vsechno ostatni taky zbela, ipaq prestane reagovat a musim vzdy soft reset, netusi nekdo cim to muze byt? Mam Ipaq rw6815 (win05)

edit: tak verze 0.72RC1 tenhle problem nedela

briik_ce4you
    Guest

Citace Původně odesláno od MilanSu
    Citace Původně odesláno od psaf
    Vyšla nová verze TCPMP 0.72.RC a k tomu lze stáhnout i plug in pro titulky
    Zkousel jsem nainstalovat, ale nebere mi soubory AVI, verze 0,71 bez problemu. Mate nekdo radu ?
    Ahoj vsem,
    mohl by mi nekdo, kdo ma stazeny subtitle addon pro tcpmp verze 0.71 popr 0.72RC1 poslat tento addon na email briik@centrum.cz? Nejde mi to stahnout z udavaneho webu, protoze autor dal na stranky jen hlasku, ze se na strankach pracuje. Diky moc

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

kdyz uz jsme u toho posilani, mohl by nekdo sem dat plugin na titulky na verzi 0.72 RC1

Ja mam verzi 0.71 RC1 a tam mi titulky nejdou umistit podle mych prani, nereaguje to na nastaveni umisteni titulku.

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Bych rad vedel proc tyhle zakladni veci nejsou v sekci freeware? Pristi tyden mi ma dorazit Qtek 9000 a budu potrebovat mimo jine wm5storage a TCMP s podporou titulku a nemuzu to najit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2004

i google mlčí :O
    1. není WM5Storage, ale WM5torage, aktuální verzi bys měl nalézt zde a diskuzi zde
    2. co se týká titulků, tak si projdi toto

já bych potřeboval věcí :?

proč to není v sekci free? ona je jedna věc něco vložit a druhá udržovat daná data aktuální a v poslední verzi, mnohem lepší máš si daný soft stáhnout z oficiálního zdroje, které jsou většinou uvedeny v tématu k danému program, to je pouze můj osobní názor

Nováček
    Registrace
    May 2006

The Core Pocket Media Player TCPMP jako freeware skoncil, webove stranky s moznosti jeho stazeni jsou down. Je nahrazen finalnim (uz nenese pridomek beta) CorePlayerem k zakoupeni pres stranky www.coreplayer.com za obvyklych batovskych 19.95 bucku.

TCPMP uz je k nalezeni pouze na lokalnich archivech...

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Citace Původně odesláno od ElSoft
    i google mlčí :O
    1. není WM5Storage, ale WM5torage, aktuální verzi bys měl nalézt zde a diskuzi zde
    2. co se týká titulků, tak si projdi toto

já bych potřeboval věcí :?

proč to není v sekci free? ona je jedna věc něco vložit a druhá udržovat daná data aktuální a v poslední verzi, mnohem lepší máš si daný soft stáhnout z oficiálního zdroje, které jsou většinou uvedeny v tématu k danému program, to je pouze můj osobní názor
    Stahovani wm5torage mi napise jen: You do not have permission to download this file. Ale diky oprave nazvu jsem uz neco nasel, diky.

No k TCMP s titulkama v diskuzu odkaz je, ale na nefunkcni www.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

tady vcetne pluginu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

cast 1
    Připojené soubory Připojené soubory