Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 23 z 23

Téma: Bílá obrazovka po zapnutí

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

No tak ja mam 512 PNY SD ...a vzdechne to jak v kolibce tak na stole pres noc...
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2003

Citace Původně odesláno od beecher
    Tak jsem to ted zkousel pres noc (vypnute pda, nebylo na nabijecce) a hadejte co... Bohuzel nic, rano jsem pda v pohode zapnul, sesyncoval se serverem a bylo to... ops:
    Asi máte štěstí.

Měl bych dotaz - nyní mám iPAQ 2210 a rozhodl jsem se pro upgrade HW. Byl jsem celkem nabeton rozhodnut pro axim x51v, ale po procteni vsech techto problemu zacinam vahat a mozna pockam na ACES N 311. Jaky je Vas nazor - cemu byste dal prednost

Diky Michal Blaha

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Bohuzel nemuzu posoudit, zatim jsem toto zarizeni nemel v ruce...

Nevim, jestli stesti, ale mozna je to taky tim, ze ty WM5 jsou tam naflashovany podruhe (mezi tim probeh jeden navrat k WM2K3SE)... Mozna, ze si po druhe ty WM5 do Della sedly lepe...

Nováček
    Registrace
    Oct 2002

Takže myslíte že mám přeci jen zvolit AXIM
    Díky za názor
    Michal Bláha

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

bila obrazovka se mi objevila poprve pred nejakym casem - ale jen jednou a tak jsem si toho nevsimal. Tedka jsem zandal pda do kolibky a byla tam. To je podruhe za celou dobu co mam wm5. Moje karty: jsou v podpisu Jinak mel jsem zaple wifi (nevim jestli to s tim souvisi - asi ne). A co se tyce aplikaci, tak tam mam PocketPlus, ale na today neni aktivni.

p3t p3t je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2002

kua vcera HR a zatim klid

Nováček
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od Kukulinek
    Po upgrade na WM5 se mi stává, že když dlouho axima vůbec nezapnu - cca 14 hodin a více tak mi po zapnutí nic nenaběhne, zústane pouze vyblitě bílá obrazovka. Pomůže software reset a jedu dál. mám nainstalované SPB pocket plus 3 a Navigon5 - ten mimochodem jede, i když to ofic na stránkách nemají. A další věc, co mne trápí je automatické zapínání, pokud je axim v kolíbce - mám jednu doma se zdrojem a v práci jen bez zdroje a jsem zvyklý nabíjet přes usb. Teď se mi axim tak po 2 až 3 minutách po vypnutí v kolíbce sám zapne a sesynchronizuje, bohužel zústane zapnutý a vybije se. Nevíte co s tím?
    Vyskusaj toto:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=11101&dd=0&fi=10
    odvtedy som nemal ani raz WSOD.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

mam Acera N310 mam ho od vánom včera sem udelal hard reset ( nahrám tam přehrávač a nejakej ten film ) chvilku na to sem ho vybil tak jsme ho dal nabíjet
    asi po 3 hodinách zničeho nic ActiveSync ztratil spojení muj Acer byl vyplel
    a nešem zapnou
    ( nabíjel jsmem to jenom přez usb ) tak sem to vytáhl z usb a dal do nabíječky naběhnul a mam tam tetka furt bílou obrazovku a vubec nevim co stím
    ( pomohl by ROM upgrade )

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Uplně bílá obrazovka
    Od orsiamartini v sekci Glofiish X9xx, X8xx
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 02-09-2010, 13:35
  2. Jen bílá obrazovka s nápisem HTC.
    Od bagio_ce4you v sekci HD2
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 07-03-2010, 16:38