Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Psaní na PDA

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Před nedávnem jsem měnil stylus za multifunkční pero a od té doby se mi stává, že když píšu pomocí soft. klávesnice tak místo jednoho znaku se napíše 2x. Začíná mě to hrozně otravovat.Několikrát jsem zkoušel zkalibrovat obrazovku, ale bez úspěchu. Taky v Interwrite 8.6 jsem v "možnosti vstupu" nastavil zpoždění automatického opakování na max a rychlost automatického opakování na min. Udělal jsem to správně a nebo dělám nějakou chybu? Případně existuje ještě nějaká možnost jak to ovlivnit???/registry apod.?/. Používám WM2003 SE. Děkuji všem
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Honza Cech
    Před nedávnem jsem měnil stylus za multifunkční pero a od té doby se mi stává, že když píšu pomocí soft. klávesnice tak místo jednoho znaku se napíše 2x.
    ... to je zvláštní, nedovedu si představit, že pouhá změna stylusu by generovala tuto chybu. S tím původním se to nestává?

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

S původním se to občas stávalo. Ale teď je to mnohem častější. Spíš mi jde o to jak to nastavit aby to bylo pomalejší. Asi píšu moc rychle a nebo pomale já nevím, každopádně to otravuje. Teď se musím strašně soustředit, když něco píšu.Budu vděčný za každou radu. Pozn. Je to acer N30.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Co pevnější (tlustší) folii?

Nováček
    Registrace
    Aug 2005

Me tady ten jev delala nejaka levna folie na display ted mam Branco a je klid

Podobná témata

1. Psaní na display
    Od harm_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-10-2007, 18:52
  2. HTC Vox a psani sms přes PC
    Od martinpliva v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 21-08-2007, 00:11
  3. Psaní SMS
    Od Martynet_ce4you v sekci Mio