Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Psaní na PDA

Honza Cech (50)|16.11.2005 06:34
Před nedávnem jsem měnil stylus za multifunkční pero a od té doby se mi stává, že když píšu pomocí soft. klávesnice tak místo jednoho znaku se napíše 2x. Začíná mě to hrozně otravovat.Několikrát jsem zkoušel zkalibrovat obrazovku, ale bez úspěchu. Taky v Interwrite 8.6 jsem v "možnosti vstupu" nastavil zpoždění automatického opakování na max a rychlost automatického opakování na min. Udělal jsem to správně a nebo dělám nějakou chybu? Případně existuje ještě nějaká možnost jak to ovlivnit???/registry apod.?/. Používám WM2003 SE. Děkuji všem
PavelR. (2184)|16.11.2005 06:44
[QUOTE="Honza Cech"]Před nedávnem jsem měnil stylus za multifunkční pero a od té doby se mi stává, že když píšu pomocí soft. klávesnice tak místo jednoho znaku se napíše 2x. [/QUOTE]

... to je zvláštní, nedovedu si představit, že pouhá změna stylusu by generovala tuto chybu. S tím původním se to nestává?
Honza Cech (50)|16.11.2005 07:04
S původním se to občas stávalo. Ale teď je to mnohem častější. Spíš mi jde o to jak to nastavit aby to bylo pomalejší. Asi píšu moc rychle a nebo pomale já nevím, každopádně to otravuje. Teď se musím strašně soustředit, když něco píšu.Budu vděčný za každou radu. Pozn. Je to acer N30.
Striker_ce4you (224)|16.11.2005 08:39
Co pevnější (tlustší) folii?
Endrju (37)|16.11.2005 10:14
Me tady ten jev delala nejaka levna folie na display ted mam Branco a je klid