Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

wm5 --> umrel mi dell?

mistm (477)|15.11.2005 00:27
jeste dopoledne fungoval. Odpoledne jsem jel busem domu a ze si neco zahraju, nesel zapnout. Hmm nic, asi se zase zapnul a dosla baterka. Prijedu domu, nabiju, zapnu. Objevi se okno s Memory error (to je asi po tom jak se vybily baterky, tak obnovuje win do ram) ... dam fix a jedem dal ... modra obrazovka s napisem Dell a nacita se - prouzek dole se v nacitani zastavi asi tak 6/7 a dal nic. Tak si rikam, to je hezky, musim zase HR ... tak to resetuju a to samy. Ok, vyndam baterii ono to urcite pujde. Vyndam baterii a ono to nejde :) Takze co ted s tim? Pravdepodobne do nejblizsi pobocky dellu, ze ano?

Co bylo zvlastni? Obcas jsem to zapnul a napsalo to Memory problem to fix press Calendar button - vzdycky se to fixlo a bezelo dal. Bylo to kdyz se vybila baterie (nevim jak se vybila, asi se to zaplo samo; nebo je taky mozny, ze se objevilo tohle okno, ktery zastavilo win, takze nefungovalo automaticky vypnuti, takze porad zobrazoval Memory error a dosly mu baterky - nevim). Myslel jsem, ze je to normalni, ze to jen znaci, ze se musi obnovit win v ram.

Predem diky za pripadny rady/tipy/reseni ;)
mistm (477)|15.11.2005 00:28
aha :) takze kdyz se to nekomu stane, tak to proste nechejte nacitat - asi po 10ti minutach to nabehlo. Uff, jsem si docela oddych :)
beecher (9270)|15.11.2005 08:11
K tomu hlaseni s Memory Problem dochazi, kdyz se vyzdime i zalozni baterie.
mistm (477)|15.11.2005 09:44
hlavne musim prijit na to, co myho della zaplo. Protoze to uz je asi podruhy co sem ho pristihl uplne vybityho i kdyz sem s nim temer nic nedelal. Zacnu tim, ze nainstaluju vsechno do /Device jak rikas. Sice se mi zdalo, ze z karty ty programy behaji rychleji, ale pak jsem poustel benchmark, ktery je v tcpmp playeru, a ta rychlost vychazela priblizne stejne.