Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus MyPal 636 (632) - PDA s GPS, Bluetooth a WiFi (a nebo taky ne ;o)

Michal_Hron (19)|14.11.2005 01:25
Zdravím, jen tak browzdám po netu a narazil jsem na zajímavou věc. Snažil jsem se dohledat zde v dizkuzi, zda to tu již nebylo zmíněno - a nic! Jak jen můžete pozapomínat na tak dobře vybavené PDA?

Asus MyPal 636 je PDA s procesorem Intel XScale na 416 MHz, používá 64MB RAM a 128 MB flash ROM paměti - to samotné napovídá o použití WM5, nemýlím-li se. Model 636 v sobě kombinuje bezdrátové technologie WiFi a Bluetooth, hlavním artiklem v jeho výbavě je ale integrovaný GPS přijímač. Výdrž baterie by měla být okolo 44 hodin práce, což je asi spíše jen výmysl "powerpointové roty". ;o) Model 632 je pak ochuzen jen o WiFi, za což samozřejmě nabízí i nižší cenu - ta je 520$, pro 636 pak rovných 600$. Nic levného, ale co naplat, že? ;o)
Více zde...

A ještě obrázeček:
Jirka CBX (17)|14.11.2005 12:16
[QUOTE="Michal_Hron"]Zdravím, jen tak browzdám po netu a narazil jsem na zajímavou věc. Snažil jsem se dohledat zde v dizkuzi, zda to tu již nebylo zmíněno - a nic! Jak jen můžete pozapomínat na tak dobře vybavené PDA?[/QUOTE] Dával jsem to sem asi už včera,ale někam se to bohužel podělo.Název byl "Žádný upgrade,ale rovnou nový strojek".
Phantomash (43)|14.11.2005 13:18
[QUOTE="Jirka CBX"][QUOTE="Michal_Hron"]Zdravím, jen tak browzdám po netu a narazil jsem na zajímavou věc. Snažil jsem se dohledat zde v dizkuzi, zda to tu již nebylo zmíněno - a nic! Jak jen můžete pozapomínat na tak dobře vybavené PDA?[/QUOTE] Dával jsem to sem asi už včera,ale někam se to bohužel podělo.Název byl "Žádný upgrade,ale rovnou nový strojek".[/QUOTE]

Koukal jsem na to na Invexu a ten design mě moc nenadchnul, ale integroaná GPSka by se šikla ;)
Michal_Hron (19)|14.11.2005 16:08
[QUOTE="Jirka CBX"]Dával jsem to sem asi už včera,ale někam se to bohužel podělo.Název byl "Žádný upgrade,ale rovnou nový strojek".[/QUOTE]

Asi... ;)

[QUOTE="Phantomash"]Koukal jsem na to na Invexu a ten design mě moc nenadchnul, ale integroaná GPSka by se šikla ;) [/QUOTE]

Jj, takových zařízení ještě moc neni...myslím, že je to správna cesta vývoje.:yes:
Mark314 (232)|14.11.2005 16:35
Moc pěkné;) , akorát mi v tom schází VGA... ještě bych uvítal USB Host, ale to bych už asi chtěl opravdu moc..
beecher (9270)|14.11.2005 16:38
Hodinky s vodotryskem... :D
Mark314 (232)|14.11.2005 16:42
[QUOTE="beecher"]Hodinky s vodotryskem... :D[/QUOTE]
Taky dobrý nápad:yes: .. akorat by nemuseli být hodinky, ale rovnou PDA ;)... to by byla frajeřinka :D
Twister_ce4you (107)|14.11.2005 19:37
Hm tak to je pekny... Pockam az je napadne udelat neco podobnyho s VGA a vymenim svuj A730...
Phantomash (43)|15.11.2005 08:34
... já bych tam dal nějaký ručičkový hodinky místo toho repráčku nebo co to je :D

Ph.
Honza5_ce4you (4)|17.11.2005 19:30
Dobry vecer
Rad bych se pozeptal jetli se da ocekavat , pripadne kdy recenze Asus MyPal 636 , 632
Dekuji
George106 (111)|23.11.2005 23:28
Zatim tech informaci k tomu Asusu A636 na inetu moc neni, nasel jsem tady manual, jinak vubec netusim, zda se mi jej podari sehnat do konce vanoc...... Kdyby jste uz nekde videli prodejce, dejte mi prosim vedet.
George106 (111)|9.12.2005 20:02
Nevite, zda se uz nekde v CR da tento Asus A636 koupit ci se ocekava jeho prodej? Uz jsem jej nasel na prodej v UK, ale celkem za draho :(( ( okolo 350 liber) a to jeste bez lokalizace... Chtel bych ho sehnat nejpozdeji prvni tyden v lednu, ale kdo vi, zda se to podari....
Zbyšek Záliš (203)|3.1.2006 18:06
Již jsou k sehnání v ČR u firmy Sunnysouft. Více zde: ASUS A632, ASUS A636.
Pouze je zvláštní, že cena méně vybavené 632 je vyšší (Cena včetně DPH: 11 769,00 Kč), než cena vybavenější 636 (Cena včetně DPH: 10 936,00 Kč).
Sothrax (8)|4.1.2006 12:34
Dá se očekávat v nejbližší době recenze tohoto zařízení tady na ce4you? Uvažuji o jeho zakoupení a recenze především na GPS stránku přístroje by mi velice usnadnila rozhodování. Děkuji
Adnatto (13)|5.1.2006 17:23
V Sunnysoftu skladem Asus A636 i Asus A632.
spigot (34)|9.1.2006 18:14
[QUOTE="BTGPS"]V případě zájmu mohu prodat svůj 636, cenu bych si představoval na 9500 Kč.[/QUOTE]
Mozem sa opytat preco ho predavas? Si s nim nespokojny? Ake mas s nim skusenosti? Ako funguje GPS v reale?
Rozmyslam nad nim ako nad alternativou, preto sa pytam. Ak mozes napis svoje skusenosti.
George106 (111)|9.1.2006 18:45
To by me taky zajimalo, protoze si jej chci koupit asi pristi tyden...... Zkuste se podelit o pripadne zkusenosti.
Bobek_ce4you (27)|11.1.2006 16:20
Mam jej od pondeli a zatim jsem spokojeny.Mam na nem TomTom5 a OziExplorer a vse slape jak ma.Uprostred mistnosti bez problemu 6 satelitu.Vydrz baterii je exkluzivni (mel jsem jiz vice zarizeni).
George106 (111)|11.1.2006 17:39
Vic vic, vic info :? prosim, chci jej objednat tento tyden a jakakoliv informace pomuze. Jak je to s folii? Chtel jsem objednat Brando, ale nevim, jaka je velikost display, jestli je stejna s ostatnimi Asusy popr. z jinym vyrobcem? Jak je to s dobijenim, asi neni synchronizacni kabel zaroven i dobijeci :( a jak dlouho vydrzela baterka pri pouzivani, mel jsem chvili Yakumo DeltaX a bylo to okolo 3h pri navigaci, coz je moc malo. Diky za jakykoliv postreh.
Zbyšek Záliš (203)|11.1.2006 18:43
Výdrž na baterie je opravdu extrémní, více zde (asi uprostřed stránky je výdrž na baterie).

jako příklad:

MP3 mode: 23:25 hod.
Bobek_ce4you (27)|12.1.2006 11:09
Folii tam mam ze 730ky,synchronizacni kabel ma v sobe pripojku na napajec.Vydrz baterie je zatim po 4 a pul hodine navigace v te kose na 38% podsvicenim 75%,procesor na auto.
George106 (111)|12.1.2006 11:26
[QUOTE="Bobek"]Folii tam mam ze 730ky,synchronizacni kabel ma v sobe pripojku na napajec.Vydrz baterie je zatim po 4 a pul hodine navigace v te kose na 38% podsvicenim 75%,procesor na auto.[/QUOTE]

Tu folii mas znackovou? Chtel jsem si koupit Brando, ale A730 by mela mit trochu vetsi display, coz by znamenalo zastrihnout a strihej do folie za 260.-

Uz jsme si nasel USB kabel co bude i dobijet, maji v Nemecku zajimavy set viz. tady

a s porovnanim s Sunnysoftem je to trochu za jine penize. Asi ho poridim, at nejsem omezenej tim kabelem co dodava Asus ( nechapu proc neudelaji kabel rovnou s dobijenim).

A nejake dalsi postrehy? Jaka je povrchova uprava? Uvadeji lesteny plech zepredu a robustni kontrukci. Trochu me mrzi ten stylus, ze je plastovy ikdyz pokud si vyslechnu narky Loox majitelu, lepsi plastovy nez lamajici hlinikovy z plastovym koncem.

Diky za informace....
Bobek_ce4you (27)|12.1.2006 11:46
Folii mam jakejsi smejd za 90Kc a musel jsem ji asi 1mm pristrihnout.Ale uz jsem videl ze u nas prodavaji folii primo na A636ku.Vzhledem k tomu ze u A636ky je veskere prislusenstvi, tak extra kabel dokupovat nebudu.
Provedeni je opravdu pekne(me se libi) a robustni.Na stylus si rychle zvyknes.Nemohu si akorat zvyknout na to ze je ulozen vlevo.
MilanSu (823)|12.1.2006 14:39
[QUOTE="George106"]Uz jsme si nasel USB kabel co bude i dobijet, maji v Nemecku zajimavy set viz. tady[/QUOTE]Chapu to dobre, ze PDA je dobijeno pomoci USB z PC (nebo NB), plati to jenok pro PDA s USB host nebo pro vsechny (mam Acer N35)
Tzn. ze v kancelari by mi stacil jeden kablik z PC do PDA ????
George106 (111)|12.1.2006 14:52
[QUOTE="MilanSu"]
Chapu to dobre, ze PDA je dobijeno pomoci USB z PC (nebo NB), plati to jenok pro PDA s USB host nebo pro vsechny (mam Acer N35)
Tzn. ze v kancelari by mi stacil jeden kablik z PC do PDA ????[/QUOTE]

Ja jsem uz koupil zminovany kabel, dnes mi byl odeslan a tak uvidim, az bude vyzkouseny ( PDA budu mit az na zacatku unora, protoze mi jej ma privest ke me do UK z CR moje slecna :D )

Ale kdyz se divam u toho prodejce na ktere modely PDA je prodava, je tam uvedeny mimo jine i Acer N30/N35 coz vypada ze by melo byt v pohode. Toto baleni dokonce obsahuje adapter a autoadapter, takze dobijeni kdekoliv.

A v popisu uvadi, ze je jak na Hotsync tak i na nabijeni o coz mi slo, protoze vetsina prodejcu neni schopna vyvest na PDA zvlast konektor na nabijeni a vse se masti temi specialnimi konektory.....

Shrnuli to, pokud nemate obavy z nakupu na Ebay a moznost platit jimi nabizenymi moznostmi, nestoji nic v ceste. Dokonce je to i s 24 mesicni zarukou...
spamoid (83)|13.1.2006 11:03
Chtel jsem se zeptat majitelu, zda-li nahodou neni kompatibilni drzak do auta s integrovanou nabijeckou s Asusem 730W. Ten drzak se mi hrozne libi (hlavne proto, ze bych mohl mit nabijecku zapojenou v zapalovaci porad a PDA bych do toho drzaku soupnul jak telefon do HF a hnedka by se to zacalo nabijet).
Diky moc za info.
S474N (660)|13.1.2006 11:18
Nesdilim nazor, ze je pristroj robustni, co se tedy zpracovani materialu tyce. Proti FSC N5x0 je to spise rozhrkany plastovy pristroj. Uz jenom kdyz se vyklopi ta antena, tak ma vule, ze to snad neni mozne. Na obrazcich 636 vypada minimalne o 100% lepe nez v realu. Takove alespon me zkusenosti a nazory.
George106 (111)|13.1.2006 11:30
[QUOTE="spam"]Chtel jsem se zeptat majitelu, zda-li nahodou neni kompatibilni drzak do auta s integrovanou nabijeckou s Asusem 730W. Ten drzak se mi hrozne libi (hlavne proto, ze bych mohl mit nabijecku zapojenou v zapalovaci porad a PDA bych do toho drzaku soupnul jak telefon do HF a hnedka by se to zacalo nabijet).
Diky moc za info.[/QUOTE]

Problem nebude v konektoru, ktery maji stejny, ale obavam se ze je A730 trochu jinak rozmerna.... Ted jsem nasel ze A730 ma 117.5 х 72.5 х 16.9 mm a A636 ma 122x73.2x19-19.5 mm. A ted jsem si vsiml, ze A730 nema podelnou drazku do ktere se drzak zasunuje a PDA fixuje. Bude to chtit neco jineho, pokud nebudes chtit neco bastlit.....Vzdyt je tolik universalnich drzaku ikdyz bez dobijeni....
George106 (111)|13.1.2006 11:33
[QUOTE="S474N"]Nesdilim nazor, ze je pristroj robustni, co se tedy zpracovani materialu tyce. Proti FSC N5x0 je to spise rozhrkany plastovy pristroj. Uz jenom kdyz se vyklopi ta antena, tak ma vule, ze to snad neni mozne. Na obrazcich 636 vypada minimalne o 100% lepe nez v realu. Takove alespon me zkusenosti a nazory.[/QUOTE]

FSC je nemecky vyrobce a to se pozna.... ale Asus ho prevysuje v parametrech a nelze je vubec porovnavat. Nemam ho sice jeste, ale i takove postrehy me od koupe neodradi. Snad jsi mel nejaky spatny kousek :D
beecher (9270)|13.1.2006 14:02
To ze FSC je nemecky "vyrobce", jeste neznamena, ze to tam nekde v Cine na kolene nemontuje nejaky ping-pongac... ;) :D
George106 (111)|13.1.2006 14:17
[QUOTE="beecher"]To ze FSC je nemecky "vyrobce", jeste neznamena, ze to tam nekde v Cine na kolene nemontuje nejaky ping-pongac... ;) :D[/QUOTE]

Tot pravda, ikdyz alespon ten design u FSC je mnohem pro mne libivejsi nez u toho Asuse, ale nema funkcne a vybavou to co Asus...... Jinak bych ho hned bral.....
spamoid (83)|13.1.2006 14:22
[QUOTE="George106"]Problem nebude v konektoru, ktery maji stejny, ale obavam se ze je A730 trochu jinak rozmerna.... Ted jsem nasel ze A730 ma 117.5 х 72.5 х 16.9 mm a A636 ma 122x73.2x19-19.5 mm. A ted jsem si vsiml, ze A730 nema podelnou drazku do ktere se drzak zasunuje a PDA fixuje. Bude to chtit neco jineho, pokud nebudes chtit neco bastlit.....Vzdyt je tolik universalnich drzaku ikdyz bez dobijeni....[/QUOTE]

Myslel jsem si, ze jsou jinak rozmerni a to, ze nema ty bocni vodici drazky bohuzel vim, ale myslel sem, jestli by tam nesel nejak "nabastlit". Drzak do auta na 730 mam, ale bez nabijeni a to vecny pripojovani a starani se o kabel. Takhle bych mohl kabel nejak na desku zafixovat a hotovo.
Ale asi je to bohuzel marna snaha. Kadzopadne diky za rekaci! :)
Bobek_ce4you (27)|13.1.2006 14:22
Taky jsem se rozhodoval u pocitace mezi A636kou a FSC520kou,nakonec jsem sel do kameneho obchodu,kde jsem si s obema modely chvilku pohraval a hodnotil pro a proti.Nakonec jednoznacne vyhral A636.Jediny minus je ze je o krapet vetsi.
George106 (111)|13.1.2006 14:32
[QUOTE="Bobek"]Taky jsem se rozhodoval u pocitace mezi A636kou a FSC520kou,nakonec jsem sel do kameneho obchodu,kde jsem si s obema modely chvilku pohraval a hodnotil pro a proti.Nakonec jednoznacne vyhral A636.Jediny minus je ze je o krapet vetsi.[/QUOTE]

Ja potrebuji PDA na navigaci a uz jsem se poucil z Yakuma DeltaX ze je dulezita vydrz. A protoze se standartne ke Looxu nedodava drzak do auta a autoadapter, rozhodl jsem se jit do mene rozsirene znacky PDA a to Asuse. Nekteri rikaji, ze je hnusny, velky, tezky, neni VGA apod., na to se neda odpovedet nic jineho, ze maji pravdu, ale to je vyvazeno pritomnosti BT, IrDA, dobrou baterii, rozumnou pameti atd.

Osobne bych preferoval designove Looxe, ale zase se staci podivat do diskuze o nem a nejdeme napr. problem s lamajicim se stylusem, dobijenim pri synchronizaci.....

A taky jsme kdesi cetl, ze integrovana (zabudovana)GPS je mene citliva nez vyklopna.

Pokud by jste mel nekdo vice zkusenosti, tak se rozepiste.

Bobek_ce4you (27)|17.1.2006 10:40
Prosim o pomoc se tremi problemy u A636.
1.Mam nekolik GPS soft.(Tomtom,Ozi, atd) ,prestoze mam zapnuto sdileni portu GPS tak druhy program jiz zahlasi ze nemuze otevrit port s GPS.GPS mam nastaveno na com5, a com4 9600b.
2.Dalsi problem mam pri spousteni jakehokoli programu ktery vyzaduje GPS.Po jeho skonceni jiz GPSka nefunguje v programu druhem, prestoze se kontrolka GPS rozblika a predchozi program jiz neni v pameti.Musim zase vzdy udelat soft reset a potom zase vse bezi jak ma.
3.Jak se da udelat hard reset?Pokousel jsem se o podrzeni vypinaceON a reset.Dale podrzeni vypinaceON a kalendare atd.Stale to dela podle me jen soft reset.
George106 (111)|17.1.2006 11:04
[QUOTE="Bobek"]3.Jak se da udelat hard reset?Pokousel jsem se o podrzeni vypinaceON a reset.Dale podrzeni vypinaceON a kalendare atd.Stale to dela podle me jen soft reset.[/QUOTE]

Nasel jsem jen toto v ENG manualu:

To perform a hard reset, press and hold the power button while you press the tip of the stylus on the reset switch. A hard reset restores the original configuration of your device and erases all data.

Ale jak to vypada, delas to stejne :mad:

Az budu mit PDA za 2 tydny, budu prispivat vic....
beecher (9270)|17.1.2006 11:06
V Start->Settings->System->GPS na zalozce programs vyberte neobsazeny COM port, ke kteremu se budou pripojovat programy, na zalozce Hardware vyberte COM port, na ktery je pripojena ta interni GPSka a v Access zaskrtnete to policko...
Pak by to melo chodit...
Bobek_ce4you (27)|17.1.2006 11:10
Tak to prave mam nastaveno a nic
frog_ce4you (21)|17.1.2006 14:53
Zdravim vsetkych, co vlastnia GPS PDA-cka... Mam jeden "dotaz"... :D Ked si kupujem klasicke GPS, mam tam funkciu, nooo ako to nazvat, trebars "navádení k cíli"... Trebars sipkou. Cize:mám suradnice nejakého bodu a zdam ich do GPS-ka. Nasledne ma to bude sipkou navadzat podla suradnic k mojmu bodu... Je neaka takato aplikacia aj pre PDA-cka s GPS-kom??? Ide mi hlavne o to, vyuzit PDA-cko pri geocachingu... Diki moc za odpovede... :D
George106 (111)|18.1.2006 11:50
[QUOTE="frog"]Zdravim vsetkych, co vlastnia GPS PDA-cka... Mam jeden "dotaz"... :D Ked si kupujem klasicke GPS, mam tam funkciu, nooo ako to nazvat, trebars "navádení k cíli"... Trebars sipkou. Cize:mám suradnice nejakého bodu a zdam ich do GPS-ka. Nasledne ma to bude sipkou navadzat podla suradnic k mojmu bodu... Je neaka takato aplikacia aj pre PDA-cka s GPS-kom??? Ide mi hlavne o to, vyuzit PDA-cko pri geocachingu... Diki moc za odpovede... :D [/QUOTE]

Asi bych to videl takto..... doted jsem nemel o geocachingu ani potuchy a diky tobe jsem se zahlodl do Googlu a nasel napr.tady , co by ti mohlo pomoci. PDA s GPS je jen hardware a bez vhodneho programu je vetsinou nanic. Takze v podstate zalezi na tom prislusnem programu co si zvolis ( teda pripomenu, ze je dulezita vydrz na baterie, urcita mechanicka odolnost, vodotesnost atd.... takze bych se mozna podival po nejake GPSMAP nez po PDA :D ). Hodne lidi, co si porizuje PDA GPS ji ma za ucelem navigace v aute, motorce, kole apod. a netusim, zda bezne navigacni programy ( Tomtom, Navigon, Dynavix, Smartmaps atd.) tuto fci vyhledavani mist dle souradnic poskytuji....... ( pominu-li Oziexplorer, coz neni navigacni program).

Pokud se v necem mylim nebo jsem se dopustil nepresnosti, prosim o opravu :D
George106 (111)|18.1.2006 19:34
Chlapi, chtel bych se zeptat, kde jsem sehnali A636ku? Ja ji mam objednanou u Sunnysoftu, ale jak jsem se dozvedel, asi neni nikde k sehnani..... Nemate nekdo tip, kde by se dala koupit za rozumnou cenu do 11.000? Specham na ni, musim ji dostat do 2.2.2006 (moje mila odjizdi za mnou do UK a ma mi ji dovez :D ...).
frog_ce4you (21)|19.1.2006 11:52
[QUOTE="George106"]Chlapi, chtel bych se zeptat, kde jsem sehnali A636ku? Ja ji mam objednanou u Sunnysoftu, ale jak jsem se dozvedel, asi neni nikde k sehnani..... Nemate nekdo tip, kde by se dala koupit za rozumnou cenu do 11.000? Specham na ni, musim ji dostat do 2.2.2006 (moje mila odjizdi za mnou do UK a ma mi ji dovez :D ...).[/QUOTE]

Tak to ťa poteším... Zo serveru www.pdacentrum.cz mi bolo oznámené, že k 1.2 2006 ju dostanú... A majú aj kamennú predajňu v Brne... Takže to stíhaš... :D
beecher (9270)|19.1.2006 13:46
Nebude jednodussi a hlavne levnejsi si ji sehnat v UK?
George106 (111)|19.1.2006 14:10
[QUOTE="beecher"]Nebude jednodussi a hlavne levnejsi si ji sehnat v UK?[/QUOTE]

Dobry napad, uz jste si nekdo zkusili najit toto PDA v UK? Mam nejmene 2 duvody, proc jej koupit v CR:

1. Lokalizace (ikdyz diakritiku nepouzivam jak dlouho :D )
2. Cena - schvalne vam uvedu par linku, kde jej maji za lidovou cenu :mad:

http://computing.kelkoo.co.uk/b/a/sbs/114501/15541210.html
http://www.expansys.com/product.asp?code=129343
http://www.theregister.co.uk/2005/12/12/review_asus_a636/page2.html
http://www.healingbreeze.net/acatalog/PDA.html
http://www.sosonline.co.uk/inc/sdetail/8239 ..............

Staci? Nemam pocit ze cena mezi 282-340 librama nepatri mezi nejnizsi :( . Porad mi to vyjde lip, kdyz to necham doma poslat na adresu nekomu a ten mi to posle za 500,- do UK :D
George106 (111)|19.1.2006 17:39
Tak nam Asus A636 u Sunnysoftu krapet podrazil , ale vypada to, ze jej mam objednany stale za puvodni cenu....., jen nevim, kdy dojde, snad vcas. Mate nekdo uz nejake dalsi postrehy, co je na nem (ne)vychytane? Nejake drobnosti?
Adnatto (13)|19.1.2006 18:11
Dle změny cen na našem internetovém obchodě to skutečně vypadá, že nejednáme úplně fér, ale není tomu tak. Všem nám a myslím i Vám bylo divné, že cena A632 je vyšší než A636. Chyba se stala u Asusu, kde se skutečně ceny zaměnily. Na to museli reagovat jak distributoři, tak prodejci těchto zařízení koncovým zákazníkům. Cenu jsme navýšili jak nejmíň to bylo možné doporučená koncová cena je 11.190,- bez DPH za 636, naše cena je 9.990,- bez DPH, A632 má doporučenou koncovou cenu 10.190,- bez DPH naše prodejní cena je 9.890,-
Za firmu Sunnysoft, Tomáš Danda
tomas.danda@sunnysoft.cz
George106 (111)|19.1.2006 22:05
[QUOTE="Adnatto"]Dle změny cen na našem internetovém obchodě to skutečně vypadá, že nejednáme úplně fér, ale není tomu tak. Všem nám a myslím i Vám bylo divné, že cena A632 je vyšší než A636. Chyba se stala u Asusu, kde se skutečně ceny zaměnily. Na to museli reagovat jak distributoři, tak prodejci těchto zařízení koncovým zákazníkům. Cenu jsme navýšili jak nejmíň to bylo možné doporučená koncová cena je 11.190,- bez DPH za 636, naše cena je 9.990,- bez DPH, A632 má doporučenou koncovou cenu 10.190,- bez DPH naše prodejní cena je 9.890,-
Za firmu Sunnysoft, Tomáš Danda
tomas.danda@sunnysoft.cz[/QUOTE]

Omlouvam se za rypnuti, nebylo to mysleno vazne, jen me to udivilo, nic vic. Jsme rad, ze se konecne cena mene vybavene A632 dostala niz nez A636 - byl to pro me orisek, proc to tak je. Doufam, ze se jich doda na pocatku unora dostatek ( pamatuji si, jak mi Hybo psal, ze o ne nebude zajem resp. dovozci nebudou mit zajem ho sem vozit kdyz je to tak malo rozsirena znacka a neocekaval se prilis velky prodej).
Mefisto (231)|21.1.2006 21:39
Jaka je maximalni velikost SD, kterou akceptuje?
George106 (111)|23.1.2006 01:13
Uz jste nekdo nasel vhodne pouzdra na A636ku? Na Sunnysoftu jsem videl KRUSELL Horizontic PDA M, ale je to sama dira..... chtel bych neco vypolstrovane. Pravdepodobne nejake pouzdro na fotak, jen je toto PDA mimo bezne velikosti fotaku.....