Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 175

Téma: Asus MyPal 636 (632) - PDA s GPS, Bluetooth a WiFi (a nebo taky ne ;o)

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Zdravím, jen tak browzdám po netu a narazil jsem na zajímavou věc. Snažil jsem se dohledat zde v dizkuzi, zda to tu již nebylo zmíněno - a nic! Jak jen můžete pozapomínat na tak dobře vybavené PDA?

Asus MyPal 636 je PDA s procesorem Intel XScale na 416 MHz, používá 64MB RAM a 128 MB flash ROM paměti - to samotné napovídá o použití WM5, nemýlím-li se. Model 636 v sobě kombinuje bezdrátové technologie WiFi a Bluetooth, hlavním artiklem v jeho výbavě je ale integrovaný GPS přijímač. Výdrž baterie by měla být okolo 44 hodin práce, což je asi spíše jen výmysl "powerpointové roty". ;o) Model 632 je pak ochuzen jen o WiFi, za což samozřejmě nabízí i nižší cenu - ta je 520$, pro 636 pak rovných 600$. Nic levného, ale co naplat, že? ;o)
    Více zde...

A ještě obrázeček:

Nováček
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od Michal_Hron
    Zdravím, jen tak browzdám po netu a narazil jsem na zajímavou věc. Snažil jsem se dohledat zde v dizkuzi, zda to tu již nebylo zmíněno - a nic! Jak jen můžete pozapomínat na tak dobře vybavené PDA?
    Dával jsem to sem asi už včera,ale někam se to bohužel podělo.Název byl "Žádný upgrade,ale rovnou nový strojek".

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Jirka CBX
    Citace Původně odesláno od Michal_Hron
    Dával jsem to sem asi už včera,ale někam se to bohužel podělo.Název byl "Žádný upgrade,ale rovnou nový strojek".
    Koukal jsem na to na Invexu a ten design mě moc nenadchnul, ale integroaná GPSka by se šikla

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Jirka CBX
    Asi...

Citace Původně odesláno od Phantomash
    Koukal jsem na to na Invexu a ten design mě moc nenadchnul, ale integroaná GPSka by se šikla
    Jj, takových zařízení ještě moc neni...myslím, že je to správna cesta vývoje.:yes:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Moc pěkné , akorát mi v tom schází VGA... ještě bych uvítal USB Host, ale to bych už asi chtěl opravdu moc..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Hodinky s vodotryskem...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    Hodinky s vodotryskem...
    Taky dobrý nápad:yes: .. akorat by nemuseli být hodinky, ale rovnou PDA ... to by byla frajeřinka

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2005

Hm tak to je pekny... Pockam az je napadne udelat neco podobnyho s VGA a vymenim svuj A730...

Nováček
    Registrace
    May 2006

... já bych tam dal nějaký ručičkový hodinky místo toho repráčku nebo co to je

Ph.

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Dobry vecer
    Rad bych se pozeptal jetli se da ocekavat , pripadne kdy recenze Asus MyPal 636 , 632
    Dekuji

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Zatim tech informaci k tomu Asusu A636 na inetu moc neni, nasel jsem tady manual, jinak vubec netusim, zda se mi jej podari sehnat do konce vanoc...... Kdyby jste uz nekde videli prodejce, dejte mi prosim vedet.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Nevite, zda se uz nekde v CR da tento Asus A636 koupit ci se ocekava jeho prodej? Uz jsem jej nasel na prodej v UK, ale celkem za draho ( ( okolo 350 liber) a to jeste bez lokalizace... Chtel bych ho sehnat nejpozdeji prvni tyden v lednu, ale kdo vi, zda se to podari....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

Již jsou k sehnání v ČR u firmy Sunnysouft. Více zde: ASUS A632, ASUS A636.
    Pouze je zvláštní, že cena méně vybavené 632 je vyšší (Cena včetně DPH: 11 769,00 Kč), než cena vybavenější 636 (Cena včetně DPH: 10 936,00 Kč).

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Dá se očekávat v nejbližší době recenze tohoto zařízení tady na ce4you? Uvažuji o jeho zakoupení a recenze především na GPS stránku přístroje by mi velice usnadnila rozhodování. Děkuji

Strana 1 z 12 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. ASUS MyPal A639 +WiFi
    Od Lesek_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-10-2008, 15:30
  2. Asus MyPal A730w nebo FSC LOOX 720 ???
    Od kully v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 23
    Poslední příspěvek: 05-05-2005, 00:39
  3. Ma Asus mypal a716 SDIO nebo ne?
    Od Dzejkob v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 21-07-2004, 11:46