Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Umyselne vytuhnutie looxa 720

sorac (51)|12.11.2005 20:52
Caute..

mam taky maly problem..
Pred tyzdnom mi spadol loox 720 na zem v hlinikovom puzdre a rozbil sa mi display.. zial aj to sa stava.. funguje ako ma, len je cezen ciara a na rohoch zateka seda tekutina..

nahlasil som to mojej domacej poistovni a ta suhlasila s poistnou udalostou..
talkze vsetko je ok..

lenze, loox funguje bez problemov az na ten display..
ak ho pridu pozriet, tak to znamena, ze ho zoberu len do opravy a nie vymena.. oprava bude trvat par tyzdnov a ja nechcem zostat tyzdne bez mojho milacika..

viete mi pomoct nejakym softom, ktorym by som ho umyselne dostal do takeho stavu, ze by uplne zamrzol a zostali by len delfiniky...

ja viem, zvycajne nikto neziada o nieco taketo,ale asi by mi to pomohlo..

dakujem...
beecher (9270)|13.11.2005 09:10
Vsak mas Psiona, ne? ;)
S474N (660)|13.11.2005 12:35
Tak vem kladivko a vem to natvrdo pres displej. Oni ho jeste nevideli a ty normalne reknes, ze ti spadl a toto se stalo :D
sorac (51)|16.11.2005 23:25
tak som to vyriesil...

vcera mi zobrali mojho milacika do poistovne a vraj do nejakeho tyzdna by som mal dostat novy stroj, myslim loox 720.. :-D

ale tyzden som nevydrzal.. uz dnes vecer som siel a kupil som si hp 4700.. :-D

kedze anglicke zakony su super, co znamena, ze tovar zakupeny v obchode pokial ma blok a uplne balenie aj s krabicou a podobne tak je ho mozne do 14 dni vratit naspet do obchodu a oni bez pytania vratia peniaze v plnej sume.. takze mam "zapozicane" hp 4700 a potom im ho pojdem zaniest.. :-D


bechere... neboj ja si uz len nejako poradim aj bez psiona... psion je zapraseny na policke...
ten uz daco pameta.. som si ho kupil pred 8 rokmi.. ;-) ak chces ti ho darujem.. aby si vedel ako vyzera poriadny pda.. ked uz mas len dela.. :-D
S474N (660)|17.11.2005 10:45
sorac: ja uz se lekl, ze sis tu 4700 koupil nastalo. To by sis moc nepomohl, ale kdyz je to takto, tak sis mel vzit rovnou v obchode Looxe, ne? :D
sorac (51)|17.11.2005 22:19
tu som looxa v obchode nevidel.. a na co mam kupovat nieco co mam, ked mozem vyskusat aj nieco ine.....

vid dell a teraz hp.. aspon sa mam moznost presvedcit , ze loox je ten najlepsi...

ale sa mi pozdava aj ten dell... ved uvidime.. mam ho len jeden den...

zatial soft reset iba raz... :-D