Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 13 z 16 PrvníPrvní ... 31112131415 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 181 až 195 z 233

Téma: Zkušenosti s LOOX N500 GPS?

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Naštěstí mám s čím porovnávat a vím co můžu od GPS očekávat natož když se jedná o nový SiRFstar III. Jedno z Prvních PDA s tímto systémem bylo Yakumo Delta X a můžu říct,jak už jsem zde také již několikrát uvedl,že GPS u tohoto PDA funguje naprosto geniálně ať už frčíte 200 po dálnici nebo lezete jako šnek a je velice citlivá což oceníte kvalitním příjmem signálu jak v hustém lese nebo hlubokých údolích,kde se s klasickou GPS vůbec nechytáte.
    Kdyby nebyl u nového Looxe s GPS žádný problém tak by jsme tady o tom nyní nediskutovali. Zcela chápu tvůj postoj,jako majitel tohoto PDA,že se tě může dotknout když zde napíšu že GPS u nového Looxe nefunguje tak jak má,což ostatně potvrdil i F-S CZ a budu velice rád když se jim problém podaří v nejbližší době vyřešit.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Me osobne se to nedotkne vubec, dneska mam FSC, zitra muzu mit neco jineho. Jinak ano, nekolik tydnu nazpet to byl problem, ale vyresil to jiz software treti strany, takze co to dal hrotis? Navic Yakumo delta ma horsi signal nez N5x0 - coz se pise i v recenzi.

http://www.ce4you.cz/articles/detail.asp?a=240

Na druhou stranu pokud jsem zařízení porovnal s Yakumo DeltaX, které se rovněž chlubí stejnými parametry a navíc má vyklápěcí anténu, výsledek byl tentokrát příznivější pro LOOXe (i když jen těsně).

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Kde bych našel ten software ze třetí strany?

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od LOOX 710
    Že by tady?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od LOOX 710
    Treba o par stranek drive, minimalne 2 softwary tam byly.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

S474N : Nezlob se, ale já se musím přidat na stranu Adventurera. Samotného mě chování GPS u N520 hodně zklamalo. Opravdu vidím jako závadu, abych u zařízení, kde je integrovaná GPS musel sám jako uživatel hledat jakési softwary třetí strany, jak to nazýváš. Jistě, Tebe ten problém třeba nebolí, zítra můžeš mít něco jiného, budiž Ti to přáno, ale vem si, že těch LOOXů 500 a 520 se už hodně prodalo a pakliže od toho někdo očekává pěší navigaci, bude asi hodně rozčarován... Je to velká škoda. A jistě by každý pak dal spíše přednost zmíněné Deltě od Yakuma, i přes její o něco slabší příjem, než se stále starat o to, zda je Statická navigace zapnutá či vypnutá. Běžný uživatel chce GPS používat a toto se nestarat.
    Toliko můj názor, nic proti Tobě
    Příjemný den.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Ahoj,vím že to tu už bylo,ale jsem nový uživatel Looxe 500 (Moje první PDA),ale nějak jsem nezaregistroval odpověď.Mě taky zamrzá pda při každým zapnutí (musím dát reset) a taky když je plně nabitý a nepoužívám ho tak se mi za 2 dny vycucne baterii úplně na nulu.Je to normální?? Mám tam jen program TomTom a nic víc navíc.Předem díky.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mlok: me to zklamavalo do doby, nez vysly ty softy. Ted uz me to vubec zily netrha. Radeji nejak funkcni, nez nijak.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

To určitě, o tom není sporu. Třeba výrobce vyřeší nějaký patch, který bude součástí OS a sám rozpozná, kdy je SN potřeba zapnout a kdy ne.
    Ale já už to nebudu moci posoudit, 520tku už nemám
    Hezký den
    Z.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Jak zprovozním Vito Mavigator I ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Nemyslíš spíš Vito Navigator? A máš na mysli I nebo II ? Osobne doporučuji Vito Navigator II v.1.3. Aby se Ti chytla GPS, musíš dát rychlost 9600 baudů.

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Recenze jsou hezké,ale věřit v nich každému slovu se taky nedá. Jako příklad mohu uvést že v hustém lese v kopcovitém terénu měl GPS eTrex nestálý signál z 0-3 družic a Delta X na stejném místě a ve stejný čas přijímala permanentní signál od 7-8 družic.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Tak ted si me opravdu rozesmal. Pred tebou padneme na prdel a budeme verit tobe, nez cloveku, ktery je v teto oblasti profesional.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Citace Původně odesláno od S474N
    Tak ted si me opravdu rozesmal. Pred tebou padneme na prdel a budeme verit tobe, nez cloveku, ktery je v teto oblasti profesional.
    Je to jenom jedna z neocenitelných zkušeností člověka, který měl tu možnost porovnat obě zařízení současně (kolik z nás ji má) a pro toho, kdo se právě rozhoduje má taková informace vesměs cenu zlata, čím víc informací a zkušeností tím líp, takže ať z toho nikdo nikam nepadá a přebere si to dle svého

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Existuje nějaký navigační prográmek do kterého bych zadal souřadnice hledaného místa a ona mě šipkou, nebo nějak podobně navede? Potřeboval bych jí na GeoCaching.:?:

Strana 13 z 16 PrvníPrvní ... 31112131415 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LOOX N500 - heslo po HR
    Od anrousek v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 16-04-2010, 14:53
  2. Autonabíječka na LOOX N500
    Od Jirka-CZ v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 53
    Poslední příspěvek: 10-07-2006, 19:33
  3. Zkušenosti s WIFI na Loox N500/N520
    Od LOOX 710 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 07-02-2006, 13:29
  4. Acer n50 / Loox N500
    Od kmato v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 22-11-2005, 11:13
  5. Nastavení GPS u Loox n500
    Od RychJ_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 20-11-2005, 16:24